Clarins

Ár:   25 700 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2020. október 1.

Ár:   25 700 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek

A hatékony, teljeskörű szemkörnyékápolót kifejezetten azért fejlesztették ki, hogy fokozza az egész szemkörnyék szépségét halántéktól halántékig. Kisimító hatással rendelkező finom textúráját nagyon könnyű használni, ráadásul a sminket is tartósabbá teszi. Növényi kivonatok erejével segít azonnal megemelni a szemhéjat és kisimítani a kisebb vonalakat, ráncokat, szarkalábakat, ugyanakkor helyreállítja a szemkörüli bőr teltségét. Csökkenteni a fáradtság jeleit, a sötét karikákat, az árnyékos területeket és a duzzanatokat. A szemek és a tekintett frissebb, kipihentebb és ragyogóbb lesz, miközben ápolja a szempillákat is. Érzékeny szeműek és kontaktlencse viselők számára is alkalmas.

KERESEM!!! Clarins Total Eye Lift
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: ljudith78
Állapot: Mindegy 🙂, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

szeliger

2020.október 3.
A kartondoboz kapott belülről egy plusz kartonbélést, annyira óvják a bent lapuló szemkörnyékápolót. A piros flakon nagyon nehéz, először fémnek gondoltam, de még az is lehet, hogy üvegből van és ezért a nagy óvatosság. Minden piros, még a pumpa is. A pumpa egyébként egyáltalán nem praktikus, nehéz adagolni, mert egy nyomásra szemkrémhez képest igen nagy mennyiség jön ki a nyiláson. Ráadásul a pumpa alatt van egy szélesebb peremgyűrű, ettől az ujjam nehézkesen fér a lenyomott pumpa alá, hogy a krémet rányomhassam, nekem legalábbis kényelmetlen. Úgy béna az egész csomagolás, ahogy van.
A krém egyébként fehér színű, szolid, szénás illatú, az illat hamar elillan. Ezt a 'halántéktól halántékig' marketing szöveget nem nagyon tudom értelmezni, úgy használom, ahogy általában a szemkörnyékápolókat szoktam, a névnek megfelelően szemkörnyékre, egy pumpálásnyi két szemre is elég. A krém kissé lassabban szívódik be. Koffeint ugyan tartalmaz, de különösebb látványos hatást nem tapasztaltam. Hidratáló hatása jó, estére sem húzódik a szem alatti finom bőr. A beszívódásra való pici várakozás után a sminkeléssel sincs probléma, nem kukacosodott, nem csúszkált rajta eddig egyik festékem sem.
Egynek elmegy, de nem venném újra, szrintem ugyancsak túlárazott termék.

2020. november 20.
Ezzel meg is volnánk, ugyanis elfogyott. Kb. hat hét alatt. Azért általában nálam a 15 ml-s szemkrémek közel három hónapig ki szoktak tartani, ez is mutatja, hogy milyen béna az adagolója. Szét is szedtem, nem akartam elhinni, hogy már nincs benne (meg amúgy is mindig szétszedem az ilyesmit). Tényleg nem volt már benne, egy alkalomra valót még össze tudtam kotorászni, ezért ha elfogyott, az itt valóban azt jelenti, hogy elfogyott. A pumpát le lelet pattintani róla, így derült ki, hogy a tok vastag üveg. Benne pedig egy alufólia zacskó van, ez rejti a krémet (hasonló lehet, mint a LRP Toleriane esetében, ott átlátszó a flakon, jól látható, hogy mi történik benne).
Amíg nem fogyott ki, addig ne szedjétek szét, mert nekem nem sikerült utána már rendesen visszapattintani.
Eszemben sincs újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 20.

2020.október 3.
Egynek elmegy, de nem venném újra, szrintem ugyancsak túlárazott termék.

Eszemben sincs újravenni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine, Butylene Glycol, Dimethiconol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-2
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Nem igazán érhető el infórmáció az összetevőről a neten. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.

Egy peptid féle, ami bőrkondícionáló, nyugtató és tápláló összetevő. Az összetevő gyártója szerint a hatásmechanizmusa, hogy kompenzálja a bőrben bekövetkező hormon veszteséget és ezáltal a bőrt feltöltő (plumping) hatása is van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.