Clean&Clear

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linszu, Módosítva: 2012. november 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes hidratáló krém, mely segít megelőzni a pattanásokat. Használatával a bőr kisimul és bársonyosan puha tapintású lesz.

stefiniki

2016. április 7.

Update: Hat nem... ez sem valt be sajnos. Talan az elso par alkalommal hasznalt valamit (vagy csak bemeseltem magamnak), de ugy altalaban semmit, termeszetellenes is a hatasa, nem is hidratal, es ha tul sokat vagy tul sokaig kenegetem az arcomon, akkor szinte az egeszet mintha leradiroznam a boromrol, kukacokban malik le.
Talan a porusokat nem tomiti, ezert 1nel egyel tobb csillagot kap.

Hat eddig sem a youtubeos reklamokat, sem a clean&cleart, sem a moisturisereket nem szerettem. Most egy reklamban lattam meg ezt a termeket, ketelkedtem benne, de kivancsi is voltam, igy megvettem. Eloszor a gelt szerettem volna, de az itteni velemenyek egy kicsit elrettentettek tole + a boltban csak ez volt, ugyhogy ra esett a valasztas. EEESSS jol tettem! nem az a ragacsos, porus eltomitos fajta, amit egybol le is akarok mosni az arcomrol, eleg kicsi kell belole es mar az elso hasznalat utan is szebb lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Talan a porusokat nem tomiti, ezert 1nel egyel tobb csillagot kap.

Oraculum

2014. június 4.

A legtöbb termékük borzalmasan szárította a vegyes bőrömet, de ez valami csoda volt.
Nagy kiszerelés, kevés kell belőle, akciósan 1000 Ft-ot nagyon megér:)
Kevesebb pattanásom lett a használata után, szépen leszárította az arcomról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Nagy kiszerelés, kevés kell belőle, akciósan 1000 Ft-ot nagyon megér:)
Kevesebb pattanásom lett a használata után, szépen leszárította az arcomról.

almarek

2013. november 3.

Alapvetően nem szeretem a clean&clear termékeket, sajnos többször csalódtam már bennük. Magamnak nem is vettem volna ilyet, de ajándékba kaptam az arclemosóval, pattanáskezelővel együtt, ezért kipróbáltam. Kellemesen csalódtam ebben a hidratálóban. Pihe-puha bőr, gyors felszívódással, kellemes illattal. Szerintem még mattít is egy kicsit. (Ugyan ennek a termékcsaládnak a mattítós krémje használhatatlan.) Az adagolóját külön meg kell dicsérni. Szeretem, hogy csak pici jön ki egyszerre belőle, így könnyebben lehet adagolni. Gondolom, hogy az ára sem eget verő, ezért megéri kipróbálni! =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

zsofia93

2013. október 15.

Nagyon jó arclemosó, rossmanba, dm-be beszerezhető és elég olcsón! Én nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Vorsi

2013. július 18.

hatékony krém, valóban gyorsan leszárítja a pattanásokat, vigyázni kell vele, mert könnyen kiszárítja a bőrt, ha többet kenek fel, de ettől eltekintve elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Nálam 100%osan hasznos volt ez a szürke termék család csak ajánlani tudom <3 Én még csomagba vettem meg 1000forintért,gondoltam kipróbálom és teljes mértékben megérte.:DDDDD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 9.

vörösáfonya

2013. január 25.

Én is szettben vettem, a lemosóval és pattanáskezelő géllel együtt. Nekem nem mattít, de a bőröm szereti, főleg éjszakára szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

kvitta.girl

2013. január 23.

nekem is bevált,és ha talákoztok rossmannba vagy dm-be a csomaggal megéri megvenni féláron 900 ft-ért.
Volt benne egy ilyen hidratáló,egy lemosó,meg egy pattanáskezelő gél.
Lemosó nagyon szépen tisztít,nagyon üde lesz tőle a bőröm,és jól mattít. Ez a hidratáló már másnapra leviszi a pattik nagyságát,nyugtatja a bőrt,tehát teljesen jó! egy erős 4-es.
A pattanáskezelő kis gél viszont erősen csíp rettentően,félve használom,de segít az is a kialakult pattikba.
Megelőzésre egyenlőre nem jó,ma reggelre is kijött egy pici,de még adok neki időt bőven,még csak 2 napja használom!
Egyenlőre 4-est adok itt a szettnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Volt benne egy ilyen hidratáló,egy lemosó,meg egy pattanáskezelő gél.
Egyenlőre 4-est adok itt a szettnek.

r.barbi11

2013. január 8.

tökéletes(:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

tökéletes(:

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.