Clean&Clear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: orsi333, Módosítva: 2011. december 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

szabofannika0215

2017. augusztus 18.

Szerettem a krémes állagát nagyon, és frissitő volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Szerettem a krémes állagát nagyon, és frissitő volt.

TimyeK

2017. június 11.

Én is 15-6 évesen használtam, bár az illata eléggé tisztítószer illatú. Szerettem, de hosszú távon tényleg szárította a bőrt és pattisodtam tőle, bár erre csak később jöttem rá. Eltűnt a polcokról, nem vettem többet, aztán rájöttem idővel, hogy ez az én szerencsém :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Black Fairy

2014. november 16.

Én nyáron kaptam egy ilyet...őszintén szólva fogalmam nem volt, hogy mire kell használni (nem volt magyar felirat, és nem tudtam eldönteni hogy le kell mosni felszívódik vagy mi...de legalább a krémig eljutottam...xD)
Az illata kellemes, az ára baráti - nekem még jobban megérte, mert ajándék volt...Viszonylag gyorsan szívódik fel, de nagyon dehidratál és még a matt hatása se tartós...Hajfestésnél festék leszedőnek elhasználom, de amúgy nem nyert ez a termék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 16.

orsi333

2014. június 29.

ezt a terméket nagy naivan kb 16-17 éves koromban használhattam. citrusos az illata, könnyű kis krémnek tűnik, DE!
hosszú távon szárítja a bőrt, és amerre felkeni az ember még több pattanás és mitesszer jelenik meg! teljesen tönkreteszi a bőrt ez a termék!

én az nem értem, hogy ezt az egész termékcsaládot hogyan ajánlhatják pattanásos bőrre, vagy egyáltalán úgy alapjában véve emberi bőrre.

mi volt ezzel az egész termékcsaláddal a terv?

eddig bármelyik terméket próbáltam ki, mindegyik csak még pattanásosabbá tette a bőrömet.. tiniként használtam többféle arclemosót, tonikot, aztán feladtam... felnőtt fejjel messziről elkerülöm a clean&clear-es polcokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

mi volt ezzel az egész termékcsaláddal a terv?

Oraculum

2014. június 4.

Régebben (2-3 éve) volt ilyen krémem. megtetszett az illata és a higiénikus pumpás adagolója.
Zsíros réteget hagyott az arcomon, tehát nem mattított, nem is igazán hidratált és gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Dayanara

2014. május 17.

Egyetértek az előttem szólóval, almarek-kel.
Jó pár hónapja találkoztam vele a Tesco akciós polcán, több darab is volt 900 Ft körüli áron (talán). Szerintem nálunk is már csak kiárusították, mert később már nem láttam (mondjuk előtte se nagyon).
Szégyen, nem szégyen, én kipróbáltam az üzletben, mert olyan kis picinek tűnt (meg már eléggé megviseltnek is tűntek, vagyis a csomagolásuk), ráadásul annyira nem is volt leakciózva (meg úgy voltam vele, hogy más is volt akciós és nem tudtam, melyiket vegyem).
Aranyos, könnyed kis krém, a pumpás kiszerelés is szerethető. De valahogy semmire sem jó. Fényvédő ugye nincs benne, könnyed, jól beszívódik és könnyű eldolgozni, de a hidratáló hatása csak közepes. Márpedig szerintem ennél még a kombinált bőrűeknek is több kell általában (pláne, ha a márka többi termékét is használják, mert némelyik rettentően szárít) főleg télen. Mattításra pedig télen is ugyanúgy szükség van, szóval már eleve nem kerülhet be az állandó arcápolási rutinba, szinte egyik időszakban sem. Na mindegy. A fő probléma, hogy valóban nem mattít, sőt még az egyébként matt területeken is réteget képez és kicsit fényesebbé teszi. Mondhatnánk, hogy egészséges ragyogást ad, ami talán a száraz részekre igaz is, de valahogy túlságosan fénylik tőle az arc, nézi az ember és púder vagy mattító krém után nyúlna (ja, de már van rajta...).
Ráadásul a mennyiség sem valami sok. Ha rendesen mattítana, akkor nem lenne vele baj, mert csak erőteljes mattításra használná az ember a kritikus részekre és akkor azért tovább kitartana, mint normál arckrémként. Jó, hogy nem vettem meg, nem lett volna jó vásár. Kár, mert tényleg aranyos amúgy, már a bevásárlókocsiból tettem vissza végül. Igazából 1 csillagra, azaz teljes pénzkidobásra kellene értékelnem, de mivel mégsem vettem meg... legyen 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Egyetértek az előttem szólóval, almarek-kel.

almarek

2013. szeptember 22.

Finom az illata, klassz a pumpás kiszerelése, de magával a krém hatékonyságával nem vagyok megelégedve. Könnyű az állaga, hamar beszívódik, de hagy maga után egy zsíros réteget. Mondanom se kell, hogy egyáltalán nem mattít. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Fanncsyy

2013. június 21.

2-3 eve tobb tubussal is elhasznaltam. Sajnos en mar nem latok sehol ilyet, pedig ujra vennek. :) Az illata nagyon kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Zatanii

2013. június 20.

Kifejezetten kellemetlen, zsíros hatást kelt, és nekem egyáltalán nem mattít. Ez sajnos pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

L.A.Izabella

2013. április 26.

Tavaly ezt a kérmet használtam reggel és este is. Smink alá is prímán megfelel, mert tényleg elég jól mattít (mattító alapozót is használok, bár kb. 4 óra múlva így is fénylett az arcom). Sajnos a kiváncsiságomnak engedve elkeztem használni egy másik mattító krémet, ami ráadásul drágább is. A lényeg, hogy legközelebb tuti visszatérek ehhez, mert sokkal jobb, mint más drágább cuccok. Az illatát nagyon szeretem és hamar be is szívódik. Tonikjával együtt azért hatásosabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak