Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2013. április 11.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Antibakteriális, zsírosodást gátló.

KataViki

2016. május 14.

Nekem ez vált be legjobban elfedés tekintetében. Mondjuk két színt vegyítettem, de ez volt az egyetlen hátránya. Sajnos a külső átalakulással egyben a belső is változott, kevésbé fed, nagyon sajnálom hogy már nem azt nyújtja, amit évek óta megszoktam tőle..
Ha ilyen lenne bárkinek, a régi!!! 70 és/vagy 75-ös színben, írjon nekem légyszi! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Rubita

2014. április 14.

Számtalanszor újravettem, ez volt a legjobb púderem. Azóta sem találtam jobbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Számtalanszor újravettem, ez volt a legjobb púderem. Azóta sem találtam jobbat.

Daisyyy

2013. november 13.

A legjobb púder, amit valaha használtam alapozó felé! Egyetlen baja, hogy kivonták a forgalomból. Az újított változata már nem hozza ugyanazt sajnos, amit majd ott ki is fejtek. Aki esetleg tud olyan DM-et Bp.-en, ahol még kapható ez a régi verzió, ne habozzon közzétenni. :) Évekig használtam ezt a púdert, olcsó árkategória és maximális mattítás és fedés egész napra, amit nyújtott. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

sztami

2013. június 14.

Lassan kezd elfogyni az első adagom, és bizos kirpóbálom az újabb kiadását is, mivel nagyon szeretem. Ha használok púdert, mindig ezt, pedig megvan a "sima" Manhatten-es is, de ezt sokkal kényelmesebb használni, nem porzik úgy. A hozzáadott kis szivacs szerűt is lehet használni, igaz azzal erősebb fedést tudtam elérni, de nekem egy idő után elkezdett hullani, így ecsettel használom, de így is szép:D Az alapozójával együtt használtam a kezdetekkor, nagyon szépen kiegészítik egymást, csak aztán beszereztem 1-2 másik alapozót is, de azokkal is tökéletes volt:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

b.krissy

2013. május 25.

Nagyon régóta használom, ha púder, akkor m indig ez! Szépen és egyenletesen fed, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 25.

floracska6

2013. május 9.

Szuper! Szeretek Manhattan termékeket venni, mert a minőséggel mindig elégedett vagyok, ehhez képest egész jó áron lehet hozzájutni a márkához. Most sem csalódtam. Igaz nem vettem észre, hogy valamit is csinálna a pattanásokkal, de jól mattítja a bőröm és elfed mindent.
Nagyon bosszantó, hogy Németországban fele ennyibe kerül és minden más Manhattan cucc is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

adri1

2013. április 1.

Régen mindig ezt használtam, amikor még problémás, pattanásos volt a bőröm. Jól mattított, s jól fedett, nem képzett újabb pattikat.Sokszor "kimentett". :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

zsofi91

2013. április 1.

Nagyon elégedett vagyok vele, régóta ezt használom. Szépen fed utána sokkal egyenletesebb a bőröm felszíne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

quinnie0715

2013. március 17.

Leárazva vettem kemény 450 Ft-ért, nagyon elégedett vagyok vele. Elég világos a bőröm, így jó az árnyalat is (mások írták, hogy csak világos színekben kapható). Nagyon szép, egyenletes fedést ad a bőrömnek, tisztábbnak tűnik tőle, és mattít is néhány órán át. A pattanásokra nem tapasztaltam, hogy hatással lenne, de már a fedésnek is örülök. Ha ez így marad, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

klaresz

2013. március 5.

nagyon szeretem, csak ezt bírja az érzékeny bőröm (az alverde és az yves rocher mellett)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Kaolin 0 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology