Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szosz, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2019. március 22.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Nyújtsa az erőtlen, élettelen pillákat minden képzeletet felülmúló hosszúságúra. Szemei ettől nagyobbnak tűnnek, a tekintet pajkosabbá válik. Az ívelt kefe finom fogai a legkisebb pillát is megtalálják és kihangsúlyozzák. Szemészetileg tesztelt, érzékeny szeműeknek is megfelelő.

emerenc

2018. november 15.

Évek óta ezt használom, nekem mindentől pandás a szemem, de ez valamiért bevált, nem jön le. Kivéve, ha esik és nincs ernyőm, akkor viszont vállalhatatlan :)
Sokáig elég, nagyon jó a kefe és nincsen mű hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Sokáig elég, nagyon jó a kefe és nincsen mű hatása.

Lilium

2017. október 14.

Te, ott pici és egyenes szempillákkal! Ne is próbálkozz vele.. tapasztalat. :( Vannak olyan spirálok, amik a mi szempilláinkból is szépet tudnak varázsolni, de ez tipikusan azoknak lett kitalálva, akiknek már eleve gyönyörű. Nekem inkább összetapasztott, semmit nem ívelt, egyedül a hosszán javított kicsit, de ez ugye ilyenkor teljesen mindegy...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

deezsina

2017. augusztus 25.

Egy időben folyamatosan újravettem ezt a spirált, nagyon szerettem a kefét és hogy szépen lehet vele dolgozni, nem kócós, hanem szép rendezett és hosszú szempillákat csinál. A lemoshatóságát is imádom, nem kell külön sminklemosót használni, hiszen sima langyos vízzel lejön. Egyedül az zavar, hogy nem szupertartós, gyakran csinál enyhe karikákat a szemem alá, amit könnyen le lehet törölni, de sajnos erre oda kell figyelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Ashmatiii

2016. február 20.

Számomra ez a tökéletes szempilla spirál. Könnyű vele dolgozni, egyszerű felvinni és gyönyörű, ívelt, hosszú pillákat eredményez. Megéri az árát, mert hatalmas bambi szemeket lehet vele varázsolni. 5 csillag.

Update
Le kell vonnom egy csillagot,mert borzaszto hamar csomosodni kezd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

Update
Le kell vonnom egy csillagot,mert borzaszto hamar csomosodni kezd.

Joaninha

2015. december 9.

Ez volt életem első nem drogériás és egyben első Clinique szempillaspirálja. Hát úgy összegezném, hogy ez egy vicc. Biztosan én vagyok a béna, de én nem tudtam megszokni ezt a kefét és csak szerencsétlenkedtem vele reggelente a tükör előtt. Összekentem vele a fél arcom, mire sikerült kikenni a pilláimat. A barátnőmnek viszont nagyon bevált, ezért végül neki ajándékoztam a sajátomat is. Rövid szempillájúak rá se nézzenek, mert meg fogják bánni, a nagyon hosszú pillájúaknak talán beválhat, ha meg tudják szokni a keféjét. Mindemellett a festék irritálta a szemem, amit más Clinique-es szempillaspirálnál is tapasztaltam már azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Melux

2015. november 24.

Rövidek a szempilláim és sztem ez a spirál kifejezetten a közép vagy hosszú pillájúaknak ajánlott. Nehéz volt vele dolgozni. Előfordult, hogy célt tévesztettem a kefével, pedig gyakorlott spirálforgató vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

Maddie81

2015. május 18.

Szerintem jo termek!csak nagyon hamar becsomosodik az uvegbe(tartoba)pedig szakszeruen hasznalom!hozzateszem az eredeti szempillam is nagyon hosszu,es inkabb arra ajanlanam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Naomi26

2015. május 16.

Csak pillák szétválasztására, kifejezetten hosszú pillájúaknak ajánlanám. Bár kényelmes a használata, meg kell szokni . Nem visz fel annyi festéket mint egy sima kefe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

isetev

2015. április 10.

A legjobb.Müllerben próbáltam,nagyon hosszúvá és nagyon feketévé teszi a pilláimat. A spirál végigmegy a pilla teljes hosszán.Ha kifogynak a spiráljaim,biztos ezt veszem.

Na, megváltozott a véleményem.Megvettem, kb.2 hete használom.Összetapasztja a pilláimat, a kefe túl sok festéket vesz fel, nap végére a szemem alatt " pandás" vagyok.Belemegy a festék a szemzugba is.Én nehezen tudom lemosni a Bioderma h2o-val is, úgyhogy én tutira nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

ercsike76

2015. február 5.

Meguntam, h állandóan begyullad a szemem a sok drogériás spiráltól és annyi jót hallottam a Clinique-ekről...beruháztam erre. Meg kell, h mondjam nem bántam meg! Egyáltalán nem irritálja a szemem, egy sírást simán kibír, nem pereg a szemem alá...bevált! Nem tapasztja össze a kis csutka pilláimat sem. Drámai hatást nem tudtam vele elérni bármennyi réteget vittem fel, inkább a hétköznapi viselethez tökéletes. Aki pókláb pilla párti annak nem fog tetszeni szerintem :-)
Sokszor kell áthúzi, átfésülni a pillákat vele de nekem nagyon tetszik a végeredmény.
Lemosni is viszonylag könnyű bár én mindenhez vízálló lemosót használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Lemosni is viszonylag könnyű bár én mindenhez vízálló lemosót használok.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Urea
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.