Clinique

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   29,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. május 13.

Kiszerelés:   29,5 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Még tökéletesebb bőrt hivatott kreálni. Könnyed állaga van, és egész napon át hidratálja a bőrt. Egységes bőrszínt ad és enyhíti a bőrpírt. A szürkülő bőrnek új életet ad. Olajmentes.

6 színben kapható

soproniviri

2019. március 7.

Eddig smink nélkül rohangáltam az utcán és ijesztgettem az embereket, de most már szerettem volna valamit, ami kicsit homogenizál, de nem látszik, hogy alapozó van rajtad, úgyhogy egy BB-krémet akartam venni. Mivel nagyon érzékeny a bőröm, a Clinique-re esett a választásom. Viszont a drogériában kipróbálva a BB krémjének a világosabbik változata is túl sötét volt nekem, úgyhogy rámbeszélték ezt a CC-krémet. A négy színváltozatból a legvilágosabb tökéletesen passzol. Ennek elvileg csak hidratáló és fényvédő hatása van, öregedésgátló nem, de még csak 32 vagyok, úgyhogy az öregedésgátlást rábízom az éjszakai krémre. 1 hete használom és eddig semmi pirosság vagy pattanás a nagyon érzékeny bőrömön, azért a biztonság kedvéért alákenem a szokásos nappali hidratálóm. Nem fénylik, tényleg olyan, mintha semmi nem lenne rajtad, de a kisebb hibákat kijavítja. 1 hét után óvatos 5 csillag. Az ára azért borsos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

rockroka

2015. november 4.

Könnyű a felvitele, szerintem határozottan jobb, mint a Clinique BB krémje, mely nagyon összeáll és túl sűrű állagú felvitelnél.
Fedése enyhe, úgyhogy aki jó fedést keres, az ne ezt válassza. Szerintem inkább szárazbőrüeknek jó, mert az amúgy is kombinált bőrömet nagyon zsírosan csillogóvá teszi. Ezt nagyon nem szeretem, amint elfogy, veszek egy Bobbi Brownt.
Átlátszó púderrel használom.

Az ára, csillogás és gyenge fedés miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Átlátszó púderrel használom.

Az ára, csillogás és gyenge fedés miatt 3 csillag.

Yndre

2014. október 21.

A fedése CC krémhez képest nem rossz, viszont az állaga szerintem túl sűrű ezért kicsit nehézkes egyenletesen felvinni és nekem nagyon zsírosnak, csillogónak tűnik a bőröm tőle, mattító púder mindenképpen kell rá. Ennyi erőfeszítéssel pedig már alapozót is feltehetnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

phajni1975

2014. április 11.

Tavaszi Glamour- napok kuponjával vásároltam. Már egy hete teszteltem a Müller-ben, nekem nagyon bevált.Igaz az ára borsos 8.200.-, de így 20% mínusszal még elmegy.Nekem eléggé kombinált a bőröm, zsíros és egyenetlen. Kicsit sűrű, nem túl könnyű a felvitel, de ha sikerül akkor egész nap marad. Szinte úgy fed, mint egy alapozó én ehelyett használom.Elég sötétek az árnyalatok. Én medium színt vásároltam, ez olyan közepes-nek felel meg árnyalatban.BB kérmnél többet tud, mert szerintem egyben kitűnő alapozó hidratáló is együtt. Akinek száraz a bőre annak nem ajánlom, mert kicsit szárít. Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, szerintem sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 11.

Pitypang72

2014. április 6.

Első cc krémem, nem szerettem volna ismét komoly fedő alapozót venni , hanem egy könnyű alapozást volt a cél. Mivel rozáciás a bőröm és miteszerek is előfordulnak , szükésem van egyenlenletes bőrre. Mivel elég világos a bőröm , sápadtnak tűnik én light medium színt választottam. Reggel arctisztítás után , szemránc ill. ránctalanító használata után teszem fel. Krémes , nagyon jól eloszlatható , finom állagú, nagyon jól fed egész nap , gyönyörű egyenletes a bőröm egész nap. Nagyon gazdaságos, hosszú hónapokig kitartott pedig szinte minden nap használom. Most véletlenül a zöld superdefence változatát vettem meg , ugyazaz a színárnyalattal egész más színt ad , sötétebb és több a nem bió alapanyag benne , nekem a moisture surge a befutó. Minőség , tökéletes használhatóság , hosszan tart és gazdaságos, fedése tökéletes nálam sokáig használva lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 6.

mstindigo

2013. május 8.

3 hete használom most már. Nagyon megszerettem, meg is kapja az 5 csillagot. :) Hétvégén elutaztunk, a BB-je volt nálam, kikevertem egy hangyányi Missha 23-assal, borzalmasan beleült a pórusaimba, izzadtam alatta, kifényesedett, éreztem, hogy van valami az arcomon, minden bajom lett vele már 1-2 óra után, és hihetetlenül hiányzott ez. Nem is bírtam ki benne az egész napot, délután besokalltam, és lemostam. Sokszor csak akkor döbbenünk rá valamire, hogy milyen jó, amikor kéne, de épp nincs. :D A Clinique CC láthatatlan marad, senki nem veszi észre, hogy van valami az arcodon, még Te sem, annyira kényelmes, melegben sem zavaró. Tényleg mindenkinek ajánlom, akinek nincsenek komoly bőrhibái.
*************
A Fresh Peach ázsiai árnyalatához jutottam hozzá a Clinique jóvoltából, mely árnyalat nálunk nem is lesz kapható. Még nagyon friss az élmény, de gondoltam, megosztom veletek a véleményem már most, mert erre mindenki olyan kíváncsi. :)
Első blikkre nagyon tetszik! Az árnyalat végre tökéletesen passzol. (De persze, hogy az ázsiai árnyalata passzol, amit nálunk lehetetlen beszerezni, lehet, titkon ázsiai vér folyik az ereimben???) Egyébként még soha nem volt olyan alapozóm, BB-m, CC-m meg ugye pláne nem, aminek az árnyalata ennyire tökély lett volna, így ezzel nagyon a szívemhez szóltak. :) A BB-jéből az 1 túl világos, a 2 már sötét volt és sárgás is. A Clinique BB-hez viszonyítva ennek sokkal gyengébb a fedése, de second skin típusú, rendkívül természetes, a láthatatlan sminket súrolja, és nagyon kellemes viselni. A BB-jével ellentétben nem szárította a bőrömet, de nem is zsírosította, sőt, valamennyire kiegyenlítette a kombinált bőröm különbségeit, de a T-zónám le kellett transzparens púderrel mattítani. De így sem túl tartós, ezt nem árt a táskában tartani, és napközben igazítani rajta. Nem kell aláhidratálni, de ha előtte az 50 faktoros naptejemet használtam, azzal sem veszett össze, igaz, hogy az új Bioderma fényvédőm is szuper, és nem hagy zsíros felületet maga után.
Az állaga könnyed, nem annyira sűrű, mint a BB-jének, könnyű eloszlatni, és nem ül bele a pórusokba sem, legalábbis rajtam nem.
Mivel enyhe a fedése, komolyabb bőrhibákkal felejtős, de a bőr árnyalatkülönbségét szépen kiegyenlíti, és remélhetőleg nem csinál pattit ez sem. Melegben kellemes viselet lesz, vagy ha végre hibátlan lesz a bőröm, télen is. :) Picit erősebb fedést én elbírnék, de korrektorral trükközve, és így, hogy egy-két enyhe pigmentációtól eltekintve nincs komolyabb bőrhibám, úgy érzem, barátok leszünk hosszabb távon is, ha nem csinál pattikat. A végeredmény is szép lett, egy kis halvány pirosítóval olyan hamvas barack lett a bőröm is, vagy lehet, csak a fresh peach név hat rám így, de tetszett nagyon. :D Igaznak tűnik, hogy a szürkülő bőrnek új árnyalatot ad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 8.

*************

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Trehalose, Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Squalane eo 1 0