Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. március 14.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Titanium Dioxide (6.4%), Zinc Oxide (2%).

Megvédi a bőrt az UVA/UVB sugaraktól, melyek súlyosbíthatják a rozáceás vagy reaktív bőr állapotát. Mindezt kémiai fényvédők nélkül. A kellemes, olajmentes, enyhe zöld színezéket tartalmazó sminkalap láthatóan korrigálja a bőrpírt és kiegyenlíti a bőrtónust.

sezi

2019. június 5.

Maga az elképzelés jó volna, hogyha nem kukacosodna fel újrakenésnél. Első felkenésnél is vigyázni kell,mert ha túl sokat viszek fel nekem felkukacosodik. A pórusaimba belekerül a zöld krém. Nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

umpalumpa

2018. február 27.

Egy kalap szrt nem ér nekem :(
Az orrom tövénél lévő piros erek és a mellette enyhén rózsaszín területre szántam. Először is büdös, másodszor nem fed semennyire. Felkenem, beszívódik, eltűnik, csak a ragacs marad utána. Harmadszor csodásan megteltek és túltöltődtek a mitesszereim, néhány be is gyulladt. A napokban próbáltam ki utoljára hátha először valamit nem jól csináltam. De nem én vagyok a béna, ez nem működik. Mínusz 5 csillag! Kukába ezzel a f.ssal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Egy kalap szrt nem ér nekem :(

Carolin

2014. október 10.

Pár éve vettem, de azóta sem tudtam elhasználni. Magában túl zöld és fénylik tőle az arcom. Muszáj rá alapozni. Viszont alapozóval együtt kicsit sok nekem. A krémmel érintkezve az alapozóm masszív és sűrű lesz. Maszk hatású lesz a végeredmény. Pedig az alapozó is Clinique, mégsem szeretik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Kay

2014. július 31.

Nagyon szeretem, a napi rutin része. Érdekes, nekem ezek a zöld dolgok soha nem csinálnak semmit a pirossággal optikailag, vagy csak én nem veszem észre. Nagyon szeretek sminkelni rá, jó alap, tartós rajta minden, egész jól hidratál, bár azért a konkrét hidratálást nem váltja ki nálam. Főleg akkor használom nagy erőkkel, amikor az alapozómban nincs eleve fényvédő. Drága, de nagyon szeretném, ha mindig lenne belőle itthon - egyébként egy tubus nekem elég sokáig tart, ugyanis nem kell belőle túl sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

kmaja

2013. január 29.

Ajándékba kaptam más termék mellé, először feleslegesnek tartottam, de már beépült a napi rutinba!
Az orrom melletti piros foltokra kenem, alapozó alá (Clinique Even Better), így még kevésbé ütnek át a foltok az alapozón, illetve vékonyabb rétegben is elég, valamint a pórusokat is szépen fedi.
Ezt használom akkor is, amikor hétvégén otthon kímélni szeretném a bőröm az alapozótól. Ebből teszek a pirosodó foltokra, a krém zöld színe így optikailag csökkenti a kipirosodást, így alapozó nélkül is vállalható az arcom.
Azt hiszen, fogom venni, bár nem olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 29.

Azt hiszen, fogom venni, bár nem olcsó.

horzso

2012. március 13.

Nem rossz, nem irritálja a bőrt, elég könnyű eloszlatni az arcon. Önmagában kevés, de nem is erre találták ki. A Clinique redness krém fölé használom. Felvitelkor fehér réteget hagy maga után, ami fura lehet annak, akit zavar. Egy idő után azért beszívódik, halványul fehér réteg. Én száraz, rozacea-s bőrre használom, de a fiam kamaszkori pattanásos bőrre, és nem tapasztalunk problémát. Sajnos az ára elég magas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Sea Whip Extract, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Pantethine, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Trioctyldodecyl Citrate, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Stearyl Dimethicone, Lecithin, Glyceryl Stearate, Pantethine, Octyldodecyl Neopentanoate, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Glycosaminoglycans, Caprylyl Glycol, Isopropyl Titanium Triisostearate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Steareth-2, Lecithin, Sorbitan Tristearate, Glyceryl Stearate, Ceteth-2, PEG-40 Stearate, Cetearyl Alcohol, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone, Steareth-20, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Stearate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Stearic Acid, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG/ PPG-18/ 18 Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-2, PEG-100 Stearate, PEG-40 Stearate, Steareth-20, Sodium Stearate, Hexylene Glycol, Xanthan Gum
Színezékek: Barium Sulfate, CI 77492, Chromium Hydroxide Green / CI 77289
Tartósítószerek: BHT, Phenoxyethanol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Steareth-20 ti I eu 2 1