Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pandado, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• Könnyű és egyszerűen felvihető a bőrre
  • Szabadalmaztatott mikro-tükrözött technológiával kifejlesztett
  • Láthatóan átalakítja a bőrt, valamint kiegyenlíti az arcbőrt
  • Hibátlan, természetes megjelenést biztosít
  • Allergia tesztelt

kukkancs

2017. április 23.

A 23 árnyalatot használtam belőle. Nekem a száraz részeket kiemelte, elhasználtam de ha nem szünt volna meg ez az árnyalat akkor sem vettem volna újra. Számomra van jobb alapozója a Clinique-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

killerqueen

2014. október 21.

Ketszer vettem, utoljara legalabb 6 eve, azt hiszem mar nem is gyartjak, itt olaszban biztos hogy nincs mar, es ha jol tudom otthon sem.
Szinten a szinskalajaval voltam elegedetlen, borzaszto termeszetellenes arnyalatokban volt, mindketszer masik szinnel probalkoztam (nem emlekszem a szamukra) az egyik tul vilagos, szurkes volt az arcomon, a masik gyonyoru rozsaszin babaarcot eredmenyezett csak kicsit sotetebben mint a borom.
Nagyon szerettem, en nem ereztem hogy fulladozna alatta a borom es egyaltalan nem volt maszkos. Telen tokeletes volt az arcom viszont a nyari melegnek megadta magat, olyan ertelemben hogy borzasztoan bezsirosodott az arcom es naponta sokszor hasznaltam zsirfelszivo lapocskakat. De mindennek ellenere tokeletesen fentmaradt, nem szivodott be, nem tunt el, nem halvanyodott el vagy foltosodott. Az olaj eltuntetese utan mindig tokeletesen nezett ki.
Mivel azota borzasztoan megdragultak a Clinique alapozoi, csak akkor vennem ujra (felteve ha lenne), ha lennenek termeszetesebb szinei.
Egyebkent az Estee Lauderrel vagyok meg igy, tizeneve hasznaltama Soft Matte-ot (mar azt sem gyartjak) utana a Double wear-t, es remes szineket hoznak be Europaba, a honlapjukon meg csak nezek milyen rengeteg, jobbnal jobb arnyalatok leteznek Amerikaban!
Mar reg szinte csak L'oreal alapozokat veszek, ott mindig van tokeletes szin, legyen barmilyen eppen a borszinem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

korok23

2013. szeptember 25.

Az első számomra borzasztóan drága alapozó volt, amit megengedhettem magamnak. És bizony nagyon szerettem. Amikor feltetettem, szinte még könnyebnek éreztem az arcom mint előtte, szivaccsal szépen el lehetett dolgozni, és nem bántam, hogy nem olyan púderes a finishe, hanem egy kicsit csillogóbb. Közepes fedés, 3-4 óra után púderezni kell utána. Azért beszélek múlt időbe, mert az általam használt 23- as árnyalatot kivonták a forgalomból, utána nem tudtam már megfelelő színt kiválasztani a megmaradtakból. Azóta is keresem ezt a könnyed érzést, de még nem találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

nikki.the.boo

2013. augusztus 17.

Na nála rosszabb alapozóm kevés volt. Szárította ( az akkor még zsíros) bőrömet, fulladozott is alatta rendesen a bőröm, és mintha valami maszk lett volna rajtam. Sosem tudtam egyenletesen felkenni, mert nagyon gyorsan száradt. A színeskálája is hagyott maga után kivetni valót. Azért egy Clinique-től nem ilyet vártam volna. El is ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

pandado

2013. január 13.

Még csak pár hete használom, de meg vagyok vele elégedve. Kevés is elég belőle és valóban egyenletes bőrfelszínt produkál. Nincs maszk hatása. Viszont kicsit hamar szárad, ezért jobb vele gyorsan dolgozni:) Nekem nem képez mitesszert, sem pattanást. A bőröm nem fényesedik át tőle (bár púderrel együtt használom többnyire)
És a legjobb :) még a férjem is megjegyezte hogy milyen szép az arcom tőle.
-1csillag mert még tesztelés alatt ál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

És a legjobb :) még a férjem is megjegyezte hogy milyen szép az arcom tőle.
-1csillag mert még tesztelés alatt ál.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Kaolin 0 0

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.