Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bajbus, Módosítva: 2019. augusztus 22.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Innovatív SolarSmart technológiával stabilizálja a magas szintű védelmet az öregedés és az égető UVA és UVB sugarak ellen. Segít megelőzni az öregedés jeleit. Napenergia-aktivált antioxidánssal, amely segít megelőzni a látható károsodást. Kíméletes az érzékeny bőrhöz. Bőrgyógyászok által tesztelt. Olajmentes.

lunabunny

2017. július 10.

Évekkel ezelőtt nyaralni mentem a Karib-térségbe és a reptéren gondoltam bevásárolni fényvédőkből. A Clinique-nél kötöttem ki,ahol 3 termék vásárlása esetén ajándékcsomagot adtak. Ez volt az egyik termék,amit akkor megvettem. Csodás! Egész nyaralás alatt ezzel kentem magam és nem égtem le,de még le se pirultam ( ami nálam csoda,mivel fehér bőröm van és azonnal égek... ) Strandolásra,nyaralásra a legjobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Joaninha

2015. december 9.

Tavaly nyáron, amikor elfogyott ez a krémem, megpróbálkoztam egy Bioderma Photoderm arckrémmel, ami így utólag nem volt jó ötlet. Ez a krém, bár elég testes mégsem pattogzik ki tőle a bőrőm és valóban nem ég le az arcom, még akkor sem, ha egésznap kint vagyok a napon (a legkritikusabb órákban sem). Mondanom sem kell, hogy a Biodermától pattanásos lettem, nem kicsit, és visszasírom ezt a krémet. Megtanulhatnám már, hogy az én arcbőröm csak a Clinique krémekkel van kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

laraworld

2014. június 26.

Remekül teljesít ez a krém, pár perc alatt beszívódik, nem fénylik utána az arc és nem is ragad. A pórusokat sem tömíti el, lehet rá alapozót is tenni. Erőteljes napsütés esetén is óv a leégéstől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Bajbus

2014. április 29.

Tengerparti nyaraláshoz vettem, gondoltam a legmagasabb faktorszámú jön velem. Egyáltalán nem bántam meg, sem irritációt, sem eltömődött pórusokat nem okozott, ami nálam nagy szó! Elég sűrű, krémes az állaga, így a tűző napon sem vesztette el a hidratáltságát az arcom, egész nap kitart fürdés ide vagy oda. Illata szerintem nincsen. Én nagyon szerettem, bátran ajánlom mindenkinek kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Ferulic Acid, Nordihydroguaiaretic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Phospholipids, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Neopentyl Glycol Diheptanoate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dipentaerythrityl Tri-Polyhydroxystearate, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Lecithin, Caprylyl Glycol, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, C30-38 Olefin/ Isopropyl Maleate/ MA Copolymer, Cetyl Alcohol, PEG-8 Laurate, Lecithin, Stearic Acid, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Szilikonok: Methyl Trimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, PEG-8 Laurate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Nem igazán található információ a neten az összetevőről, de a CosIng besorolása szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!