Clinique

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Színkorrigáló bőrápoló termék, mely hidratálja, védi, és tökéletesíti a bőrt. Könnyű textúrája révén egyszerűen eldolgozható, frissíti, puhává és simává teszi a bőrt. Enyhe fedést és természetes hatású ragyogást nyújt. A szín nem változik a nap során. Magában és alapozó alatt is viselhető.

Clinique Superdefense CC Cream SPF30 (LIGHT MEDIUM)
Ár: 8000 Ft , Eladó: gaz1ra
Állapot: 2-szer egy borsónyit próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a 13. kerületben vagy posta/foxpost
Ivett0502

2020. január 16.

Féltem tőle de nem kellett volna.Nagyon szeretem.Most vettem először, ezért nem tudom nyáron hogyan viselkedik, de most télen nekem kell alá hidratáló krém.Nekem pont elég a festése mert hála isten nem küzdök bőrproblémàkkal.(nincs pattanásom, gyakorlatilag majdnem hogy normál bőröm van)És estére tényleg nem kopik meg.Nekem abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

Dana1983

2019. november 21.

Évekig a Clinique City Block-ját használtam, de a bőröm mindentől kipirosodik, úgyhogy (a fényvédelem mellett) erősebb fedést akartam kipróbálni. Ebből a CC-ből a Light árnyalatot vettem meg és nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz. Nekem a fedése erős, kézzel felkenve csíkos és maszkos (amit még a bőrhibáknál is jobban utálok), de vettem hozzá egy Blendert és azzal vékonyan tudom felvinni; nem is látszik, hogy rajtam van. Ha nem hidratálok alá, akkor szárítja a bőröm. Én 11.200 Ft-ért vettem, de mivel nem használom minden nap, így várhatóan 2 évig elég lesz. A szavatossága is jó 2 évig felbontás után.

Update: Sajna le kell vonjak a csillagaiból, mert egy nap alatt pattanásaim lesznek tőle. Elhasználom, de többet nem veszek. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 21.

nyuszitaxi

2019. november 12.

Mac studio fix fluid NC15 árnyalatát használtam/használom a pro longwear NC20 árnyalató korrektorral kiegészítve. Vichy Dermablend púderrel fixáltam/fixálom. Nyáron pedig a studi fix powder plus NW30 árnyalatára cseréltem/cserélem. Ezeket ecsettel vittem/viszem fel. A bőröm nem mondanám problémásnak, inkább a pigment foltok elleni harc miatt szeretem sminkelni magam mindenhova... :) Imádom a mac termékeket, de a hétköznapokra valami egyszerűbb és gyorsabb megoldást szerettem volna, ami 3 perc alatt kész, így az itteni vélemények alapján került a Superdefense CC-re a választásom.

Első benyomás alapján maximálisan elégedett vagyok vele, a választott Light árnyalat illeszkedik a nyakam színéhez. Fedése enyhébb mint az alapozómé, de szépen egységesíti az arcbőröm és ragyogó, üde lesz. Vichy Dermablend púderrel fixálom ezt is, mert hajlamos az arcom nap végére kifényesedni. Illatra és állagra is megfelel, az SPF 30 pedig az egyik döntő érv volt. Kézzel kenem fel, mint egy sima arckrémet és szépen el tudom dolgozni nem lesz csíkos vagy foltos. Még ki kell kísérleteznem, hogy kenjek-e alá hidratálót vagy sem, majd az update alkalmával megírom :)
Szóval hétköznapokra Superdefense CC-t használom, ha pedig valami programra megyek akkor a jól bevált alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

mateszkati

2019. szeptember 3.

Megvettem, mert szükségem volt egy olyan krémre, aminek van fedése, de nem olyan maszkos,mint egy alapozó, és SPF is van benne. Gondoltam, ez lesz a tuti termék. Hát sajnos kb 3 használat után eltávolítottam a sminkesasztalomról, ugyanis a homlokom tocsogott a zsírtól. Nekem egyáltalán nem vált be. A zsíros börömet még zsírosabbá tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

orsimarci

2019. augusztus 28.

Évek óta újra vevős termék. Nagyon szépen elterül az arcomon, nyáron alapozó helyett sokszor ezt használom. Természetes fedést biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Vicuska918

2019. július 8.

Nekem nem igazán vált be. A fedése jó, de nyárra soknak érzem. Felvitel után mindenképpen púdereznem kell, mert fényes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Rekanna1

2019. május 17.

Kipróbáltam más BB és CC krémet, de visszatértem ehhez. Jó a textúrája, jó a fedése, de nem alapozó hatású, jó ár-érték arány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

racheldawes

2018. november 19.

Az Estée Lauder Double Wear-jét cseréltem le rá, és milyen jól tettem! Szerettem volna már egy könnyedebb és kevésbé maszkos összhatással rendelkező alapozót/BB/CC krémet, ami nem irritálja és nem is szárítja szét az érzékeny bőrömet - ez a krém mindezen elvárásoknak megfelel. Könnyű felvinni a bőrre, szépen eldolgozható, fedése szerintem erősebb, mint egy átlag CC krémnek; mindenesetre nekem pont megfelelő. Nagyon szép, természetes, egységes összképet eredményez, és viszonylag tartós is (de azért a homlokom tetejéről 4-5 óra elteltével már elkezd kopni). Egy, viszonylag nagyobb problémám van vele, mégpedig az, hogy nagyon gyorsan átfényesedik, ezért naponta többször púdereznem kell. Viszont összességében eddig ez a legjobb sminktermék, amit az utóbbi években az arcomra használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

csuty

2018. augusztus 11.

Kellemes fedése van , jó sűrű krém, pluszpont a 30spf miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Kellemes fedése van , jó sűrű krém, pluszpont a 30spf miatt.

Katerinna

2018. július 10.

Alapozóról váltottam erre a nagyon szuper cc krémre. Nekem a fedése tökéletes! Alapjából kreol bőröm van ezért a medium színre esett a választásom. Egy minimálisat elüt a nyakam szinétől , de ettől eltekintve is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Trehalose, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sorbitol h 1 1

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)