Clinique

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Színkorrigáló bőrápoló termék, mely hidratálja, védi, és tökéletesíti a bőrt. Könnyű textúrája révén egyszerűen eldolgozható, frissíti, puhává és simává teszi a bőrt. Enyhe fedést és természetes hatású ragyogást nyújt. A szín nem változik a nap során. Magában és alapozó alatt is viselhető.

Ár: 5500 Ft , Eladó: Yura
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetőség szerint a Belvárosban
4900 ft - Clinique Superdefense CC Cream SPF30
Ár: 4900 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: egy pötty hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta

encshhy

2021. január 2.

Itteni vélemények alapján választottam , de azt kell mondjam, hogy nekem olyan semmilyen 🙃 szerintem túl is van árazva. Próbáltam blenderrel, ecsettel, kezemmel is felvinni, de nem tetszett sehogy sem. Ragacsos érzet, foltokban kopik. Elhasználtam a rohangálós hétköznapokra, de újra venni nem fogom. Azért 2*, mert nem érzem pénzkidobásnak, inkább csak marad a "semmilyen" kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Annamari83

2020. szeptember 10.

Nagyon jó termék, bár ritkán használom csak, amikor fakó az arcbőröm, vagy nagyon látszik rajtam a fáradtság. Szép fényt és természetes színt ad az arcomnak. Fotózáshoz, egyéb megjelenős eseményekhez kell rá alapozó. Ettől függetlenül jár neki az 5 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

delima

2020. augusztus 15.

Ez a 3. nyár, amikor használom,annak idején elsősorban az SPF 30 miatt döntöttem mellette. Nedves kézzel tudom jól felvinni, és a nagyon száraz bőrömet nem fényesíti. Zsírosabb, fényesedésre hajlamos bőrre viszont szerintem nem jó. Egyenletes, szép lesz tőle a bőröm úgy, hogy nem érzem tőle túlsminkeltnek magam a meleg nyári napokon. Elégedett vagyok vele, pont azt adja, amit várok tőle: egyenletes, könnyű smink nyári napokra kellemetlen mellékhatások nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

MaFa

2020. augusztus 9.

Nekem sajnos nem vált be. Kifenényesedik tőle az egész arcom, úgy nézek ki mint egy diszkó gömb. Nehéz krém, olyan mintha egy maszk lenne az arcomon. Zsírosabb lesz tőle a bőröm, fog, mert semennyire sem szívódik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

krisztis

2020. július 24.

Nem rossz krém! Inkább kombinált, vagy zsíros bőrre javaslom, elég jó a mattító hatása. Ezzel együtt kicsit tömör az állaga, így szerintem kézzel, vagy nedves blenderrel érdemes felvinni és nem ecsettel. Színe igazodik a bőrhöz, szép természetes fedése van, összességében jó kis krém, én csak azért nyúlok ritkábban hozzá, mert a picit folyékonyabb állagot jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

Dana1983

2020. június 23.

Évekig a Clinique City Block-ját használtam, de a bőröm mindentől kipirosodik, úgyhogy (a fényvédelem mellett) erősebb fedést akartam kipróbálni. Ebből a CC-ből a Light árnyalatot vettem meg és nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz. Nekem a fedése erős, kézzel felkenve csíkos és maszkos, de vettem hozzá egy Blendert és azzal vékonyan tudom felvinni. Ha nem hidratálok alá, akkor szárítja a bőröm.

Update: Sajna le kell vonjak a csillagaiból, mert pattanásaim lesznek tőle. Valószínűleg az érzékeny bőröm nem bírja a kémiai fényvédőket. Vissza a City Block-hoz.

Na, kiderült, hogy nem véletlenül vagyok pattanásos a kémiai fényvédőktől. Dr. Leslie Baumann szerint, mivel a kémiai fényvédők elnyelik a napfényt, ezért hőenergia termelődik a bőrben, ami érzékeny bőrnél 1-2 nap múlva pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

szkbubi

2020. június 6.

Már az első használat után megbántam, hogy megvettem. Előtte az Erborian Cc krémet használtam, az elsőre szerelem volt. (bár féltem tőle, mert nem annyira olcsó kategória) Ahogyan kezdett fogyni, gondoltam megpróbálom ezt is, lehet ad valami pluszt...de nem. Egyáltalán nem érzem, hogy hidratálna, borzasztóan nehéz krém, mire a végére érek a kenegetésnek, mintha ragasztóval kenném a fejem, ennél még az alapozóim is jobbak voltak. Csak azért a 2 csillag, mert a színével elégedett vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

Ivett0502

2020. január 16.

Féltem tőle de nem kellett volna.Nagyon szeretem.Most vettem először, ezért nem tudom nyáron hogyan viselkedik, de most télen nekem kell alá hidratáló krém.Nekem pont elég a festése mert hála isten nem küzdök bőrproblémàkkal.(nincs pattanásom, gyakorlatilag majdnem hogy normál bőröm van)És estére tényleg nem kopik meg.Nekem abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

nyuszitaxi

2019. november 12.

Mac studio fix fluid NC15 árnyalatát használtam/használom a pro longwear NC20 árnyalató korrektorral kiegészítve. Vichy Dermablend púderrel fixáltam/fixálom. Nyáron pedig a studi fix powder plus NW30 árnyalatára cseréltem/cserélem. Ezeket ecsettel vittem/viszem fel. A bőröm nem mondanám problémásnak, inkább a pigment foltok elleni harc miatt szeretem sminkelni magam mindenhova... :) Imádom a mac termékeket, de a hétköznapokra valami egyszerűbb és gyorsabb megoldást szerettem volna, ami 3 perc alatt kész, így az itteni vélemények alapján került a Superdefense CC-re a választásom.

Első benyomás alapján maximálisan elégedett vagyok vele, a választott Light árnyalat illeszkedik a nyakam színéhez. Fedése enyhébb mint az alapozómé, de szépen egységesíti az arcbőröm és ragyogó, üde lesz. Vichy Dermablend púderrel fixálom ezt is, mert hajlamos az arcom nap végére kifényesedni. Illatra és állagra is megfelel, az SPF 30 pedig az egyik döntő érv volt. Kézzel kenem fel, mint egy sima arckrémet és szépen el tudom dolgozni nem lesz csíkos vagy foltos. Még ki kell kísérleteznem, hogy kenjek-e alá hidratálót vagy sem, majd az update alkalmával megírom :)
Szóval hétköznapokra Superdefense CC-t használom, ha pedig valami programra megyek akkor a jól bevált alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

mateszkati

2019. szeptember 3.

Megvettem, mert szükségem volt egy olyan krémre, aminek van fedése, de nem olyan maszkos,mint egy alapozó, és SPF is van benne. Gondoltam, ez lesz a tuti termék. Hát sajnos kb 3 használat után eltávolítottam a sminkesasztalomról, ugyanis a homlokom tocsogott a zsírtól. Nekem egyáltalán nem vált be. A zsíros börömet még zsírosabbá tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Trehalose, Sorbitol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sorbitol h 1 1

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)