Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hgera, Módosítva: 2011. szeptember 12.

Nagyon könnyű szerkezetű, lágy textúrájú matt folyékony HD alapozó, mellyel hibátlan bőrt készíthetünk. Nagyon kevés kell belőle, eloszlik a bőrön. Elsősorban fotózáshoz, filmezéshez, élő televízió műsorokhoz, színpadi fellépésekhez javasolt.  Az Undercover HD nem olajos vagy víz alapú, nem tömíti el a pórusokat, nem mitesszerképző. Szilikontartalma miatt védőpajzsként működik a bőrön, mely lehetővé teszi a bőr lélegzését és megtartja természetes nedvességét. Egy rétegben fed, de nincs maszkos fedése. Nagy előnye, hogy csontszínekben is kapható, így a legvilágosabb bőrűek számára is megtalálható a megfelelő árnyalat.

Sminkes

2012. január 11.

Igen, a sample kis kiszerelést jelent (ott van egyébként ha megnézed leírva, hogy hány gramm), a full size pedig a norm. méret (de itt is ide van írva, hogy hány gramm, vagyis ml a mértékegység ha jól tudom). Mindig figyeld a kiszerelést és akkor nem tudod eltéveszteni. Egyébként mihez képest drága a 3800,- Ft? Az YSL 10.000 forintjához képest olcsó, a 100 forintos boltban kapható 300 forintos löttyökhöz viszonyítva valóban drága. De elég hülyén adná magát a világ, ha a trabantért is 50 forintot kérnének meg a mercédeszért is, nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 11.

Sminkes

2011. szeptember 22.

Éjszakába, fotózáshoz, bulikba ajánlom én is, de szerintem nappal is hordható. Nagyon jól fed és fotózáshoz tényleg nagyon jó. Szuper színekben kapható valóban. Én minden nap nem ajánlom ezt hordani, mert elég különleges és inkább professzionális használatra ajánlatos. Esti partikra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

hgera

2011. szeptember 2.

Mintát rendeltem belőle, a legvilágosabb árnyalatot, ami valóban tökéletes a hófehér bőrömre. Leginkább professzionális használatra ajánlják, talán ezért lehet az, hogy nekem a mindennapokban nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Propylene Glycol