Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: mujerconfused, az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Innovatív formulával ellátott testradír, mely táplál, karcsúsít és fokozza a felgyülemlett folyadék elvezetését a szövetekből, köszönhetően a fahéj és kömény által okozott szauna-hatásnak. Alkalmazható nedves bőrön gyengéd bőrradírként, vagy száraz bőrön az intenzív hámlasztó hatásért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

SaltyDog

2022. szeptember 23.

Az illata erőteljes, jellegzetes, de én nagy híve vagyok a szauna-és fürdőkultúrának, ott meg ezek a típusú illatok gyakoriak is, illetve otthon is emlékeztet rá. A szemcséi élvezhető méretűek, viszont hatásos a radír. Hagy egy finoman olajos réteget maga után, nekem a sima sóstól-ami igazi nagyágyú, ha radírozásról van szó- ematt kellemesebb használni, bár tény, hogy ez csak nagyon jó, amaz meg hardcore. Ruganyos, puha bőr az eredmény

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Asianlover

2022. június 4.

Hàt, èn jòl megszìvtam ezzel a bőrradìrral. Csomagban volt kis kiszerelès, egyszer tudtam hasznàlni. Elsőre az tűnt fel, hogy megült a tègely közepèn elèg sok olaj ès hasznàlat közben vèszes sebessèggel màllot szèt. Gondoltam is, hogy ez nem lesz valami gazdasàgos termèk. Az illata valòban nagyon kellemes, gyògynövènyes, de èn nem szeretem az ilyen cukorszerű bőrradìrokat, tùl gyengènek èrzem őket. Ezutàn több, mint 2 hònapig àllt èrintetlenûl, erre ma eszembe jutott, kibontom, hàt, sòbànyàra van szàradva! Alig bìrtam kikaparni, de el se tudtam oszlatni, annyira vàgta a bőröm, hamar feladtam. Erről ennyit...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 4.

KalozPepi

2020. november 14.

Nagyon szeretem, az egyik legjobb bőrradír amit pròbáltam. Az állaga sűrű, kristályos mézre emlékeztet, a szemcsék pont jó méretűek, a benne lévő növényi olajok miatt sima, ápolt és puha lesz tőle a bőr. Kifejezetten frissítő élmény használni. Az illata erős, tartòs, akár zavaró is lehet, de szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

bereczalexandra93

2020. október 11.

Szerintem a világ legjobb terméke. Pár éve a pixiboxban volt, és én azóta folyamatosan újra vásárolom. Imádom az állagát az illatát is, picit gyógynövényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

dudaszita8

2020. április 28.

Isteni az illata is, és nagyon finom lesz tőle a bőröm is! Csak ajánlani tudom mindnekinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

umpalumpa

2019. október 2.

Nahát, még nem írtam erről? Melpa véleményét olvasva jöttem rá, hogy kihagytam.
Egyik legkedvesebb KM-es ismerősömtől kaptam ajiba egy kis tégellyel Karira, előtte tőle szereztem be egy ugyanakkorát a zsibiről. Szerinte büdi a cucc, mert átérezni a bontatlan csomagoláson, óvott is tőle, de nekem csak kellett.
Oda meg vissza voltam az illatától! Szeretem ezt az illóolajos, gyógynövényes illatfelhőt, pedig a túl erős illatokért nem rajongok, mindent túl lehet tolni, de ez valami csodálatos. Frissítő, ellazító hatású, a bőr puha lesz az olajtól és a sószemcsék radírozásától. Test és lélek is felemelkedik tőle. A bőrön megmarad az illat és az olajréget vékonyan, ami fura, de nem zavaró.
Rettenetes ára van a teljes kiszerelésnek, de így potom pénzért és ajiba szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Nahát, még nem írtam erről? Melpa véleményét olvasva jöttem rá, hogy kihagytam.

Melpa

2019. október 1.

Imádom az illatával együtt. Ahogy a többiek is írták, olyan jó, hogy utána is jó olajos marad a bőr, es szerintem sokkal puhább is. Az illata valóban megosztó, mert elég gyógynövényes es erős is, de én ezt külön szeretem benne. Nálam mindig újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

SZS30

2019. augusztus 24.

Folyadék elvezető vagy karcsúsító hatásáról nem tudok beszámolni, de ne is várjunk ilyet szerintem egy bőrradírtól. Egyébként fantasztikus, ápoló olajokat tartalmaz, ami miatt nincs szükség utána testápolóra. Imádom az illatát, egészen különleges és sokáig érezni utána, de eléggé megosztó, sokan pont ezt nem bírják benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Evko

2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem,sokáig szemeztem vele az ára miatt de aztán végül beruháztam rá.Nem bántam meg,és újra is fogom venni.Nekem az illata is isteni,imádom hogy utána a fürdőben is sokáig lehet érezni,amolyan spa illat van,és nem kell utána testápoló sem mert finoman bevonja a bőrt,de ugyanakkor nem lesz semmi olajos tőle.Fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Honeyhair

2019. június 16.

Az első találkozás egy Pixiboxban kapott utazó kiszerelés volt, azt irtó gyorsan elhasználtam, annyira jó volt, majd megvettem a teljes kiszerelést. Testre is, meg pedikűr részeként, lábradírnak is alkalmaztam. Ugráltam örömömben, hogy végre egy kellően erős szemcséjű radír, meg hogy olyan jó utána ez a selymesen olajos tapintású bőr. Két problémám volt ezzel a radírral: az egyik, hogy a bőröm sokszor kipirosodott és fájt utána, de rájöttem, hogy a termék valamelyik olajára lehetek érzékeny. Miután váltottam egy másik Collistar testradírra, ez be is bizonyosodott, mert a többi változattól nem jelentkeztek ezek a tünetek. A másik, hogy a használat után a törölközőm, meg a ruha, amit közvetlenül utána felvettem, nagyon büdössé vált. Olyan állott, dohos... mintha megromlott, megavasodott volna rajtam, illetve a textilen az olaj. Tapasztalt már valaki más is ilyet? Ezen két probléma miatt nem tudom megadni neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Zea Mays (Corn) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Algae Extract, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Glycine Soja (Soybean) Oil, Fucus Vesiculosus Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Panthenol, Lavandula Hybrida (Lavandin) Oil
Emulgeálószerek: Zea Mays (Corn) Oil, PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Szilikonok: PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Carnitine
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Juniperus Virginiana (Virginia Red Cedar) Oil, Limonene, Linalool, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Oil, Cinnamal, Eugenol, Citral
Tartósítószerek: TEA-Salicylate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosing hivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzó hatású összetevő.  Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.