Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: mujerconfused, az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Innovatív formulával ellátott testradír, mely táplál, karcsúsít és fokozza a felgyülemlett folyadék elvezetését a szövetekből, köszönhetően a fahéj és kömény által okozott szauna-hatásnak. Alkalmazható nedves bőrön gyengéd bőrradírként, vagy száraz bőrön az intenzív hámlasztó hatásért.

umpalumpa

2019. október 2.

Nahát, még nem írtam erről? Melpa véleményét olvasva jöttem rá, hogy kihagytam.
Egyik legkedvesebb KM-es ismerősömtől kaptam ajiba egy kis tégellyel Karira, előtte tőle szereztem be egy ugyanakkorát a zsibiről. Szerinte büdi a cucc, mert átérezni a bontatlan csomagoláson, óvott is tőle, de nekem csak kellett.
Oda meg vissza voltam az illatától! Szeretem ezt az illóolajos, gyógynövényes illatfelhőt, pedig a túl erős illatokért nem rajongok, mindent túl lehet tolni, de ez valami csodálatos. Frissítő, ellazító hatású, a bőr puha lesz az olajtól és a sószemcsék radírozásától. Test és lélek is felemelkedik tőle. A bőrön megmarad az illat és az olajréget vékonyan, ami fura, de nem zavaró.
Rettenetes ára van a teljes kiszerelésnek, de így potom pénzért és ajiba szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Nahát, még nem írtam erről? Melpa véleményét olvasva jöttem rá, hogy kihagytam.

Melpa

2019. október 1.

Imádom az illatával együtt. Ahogy a többiek is írták, olyan jó, hogy utána is jó olajos marad a bőr, es szerintem sokkal puhább is. Az illata valóban megosztó, mert elég gyógynövényes es erős is, de én ezt külön szeretem benne. Nálam mindig újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

SZS30

2019. augusztus 24.

Folyadék elvezető vagy karcsúsító hatásáról nem tudok beszámolni, de ne is várjunk ilyet szerintem egy bőrradírtól. Egyébként fantasztikus, ápoló olajokat tartalmaz, ami miatt nincs szükség utána testápolóra. Imádom az illatát, egészen különleges és sokáig érezni utána, de eléggé megosztó, sokan pont ezt nem bírják benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Evko

2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem,sokáig szemeztem vele az ára miatt de aztán végül beruháztam rá.Nem bántam meg,és újra is fogom venni.Nekem az illata is isteni,imádom hogy utána a fürdőben is sokáig lehet érezni,amolyan spa illat van,és nem kell utána testápoló sem mert finoman bevonja a bőrt,de ugyanakkor nem lesz semmi olajos tőle.Fantasztikus!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Honeyhair

2019. június 16.

Az első találkozás egy Pixiboxban kapott utazó kiszerelés volt, azt irtó gyorsan elhasználtam, annyira jó volt, majd megvettem a teljes kiszerelést. Testre is, meg pedikűr részeként, lábradírnak is alkalmaztam. Ugráltam örömömben, hogy végre egy kellően erős szemcséjű radír, meg hogy olyan jó utána ez a selymesen olajos tapintású bőr. Két problémám volt ezzel a radírral: az egyik, hogy a bőröm sokszor kipirosodott és fájt utána, de rájöttem, hogy a termék valamelyik olajára lehetek érzékeny. Miután váltottam egy másik Collistar testradírra, ez be is bizonyosodott, mert a többi változattól nem jelentkeztek ezek a tünetek. A másik, hogy a használat után a törölközőm, meg a ruha, amit közvetlenül utána felvettem, nagyon büdössé vált. Olyan állott, dohos... mintha megromlott, megavasodott volna rajtam, illetve a textilen az olaj. Tapasztalt már valaki más is ilyet? Ezen két probléma miatt nem tudom megadni neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 16.

herakut

2019. május 29.

Most kezdtem el használni, eddig nagyon tetszik az illata is, kiegészítő hatásfokozó termékként használom sport mellett, de nagyon szépen leradízozza az elhalt hámselyteket és puha bőrt eredményez utána. Nem tudom, hogy a narancsbőrt milyen szinten segíti halványítani, nekem minimális van, de ha segíti azt is csökkenteni, akkor majd megírom azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

babyface

2019. március 14.

hihetetlen, hogy még nem írtam véleményt erről a termékről. :O nagyon régóta szemezek vele, volt hogy több évre feledésbe merült, aztán hirtelen előbukkant, de most éreztem úgy, hogy itt az idő megrendelni (notino-n viszonylag jutányos áron tudtok hozzájutni). elmondhatom, hogy az elmúlt pár év egyik legjobb beszerzése volt. tele van bőrtápláló, kényeztető olajokkal és isteni fűszerekkel. az illata mennyei, igazi aromaterápia, bár az én orrom elbírt volna még több fűszerességet. :) egy gazdadon olajos sós radírról beszélünk ezért, aki szereti a durvább radírozást (ahogy én is) annak érdemes száraz-törölközőszáraz bőrre dörzsiznie, ha gyengédebb hámlasztásra vágysz akkor nedves bőrön kellemesen elolvadnak a sószemcsék. :) olyan álompuha lett tőle a bőröm, hogy nem győztem fogdosni magam utána... :D mondanom se kell, hogy vétek lenne utána testápolót használni és nincs is rá semmi szükség... :) egyetlen negatív tulajdonsága, hogy utaztatásra abszolút alkalmatlan - pedig milyen jó is volt egy wellness spa-ban töltött nap után ezzel feltenni a pontot az i-re - nekem még 3 zacskóba csomagolva is sikerült pár ruhámat összeolajoznia.. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Erina

2018. december 13.

Hát engem nem nyűgözött le :( Az illata már eleve túlságos erős-fűszeres, a szemcsék pedig karcolták a bőröm, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

LxndrHrvth

2018. november 26.

Pixiboxban kerültem én is hozzá, szerelem lett első radírozásra. Ilyen jó testradírt még nem talátam, és gyanítom, hogy nem is fogok egy ideig. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Zsuzsi216

2018. november 13.

Még a Pixibox-ban került hozzám egy kis tégelynyi, de valahova úgy elraktam, hogy csak nem olyan régen kerítettem elő.
Infrashape-re járok és utána alkalmazom zuhanyzáskor. Így víz nélkül tudom használni, de mégsem szárazon.
Nagyon jó érzés használni. Még jobban felpezsdíti a bőröm, radíroz és az illóolajok is nagyon fantasztikus illatot adnak.
Biztos, hogy sajnálni fogom, ha elfogy… főleg, hogy teljes árat nem szívesen adnék érte.
Iszonyatosan jó, mindenkinek csak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Iszonyatosan jó, mindenkinek csak ajánlom.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Vitaminok: Panthenol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosing hivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzó hatású összetevő.  Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.