Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lenory, Módosítva: 2012. január 28.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

csil

2012. szeptember 2.

kipirosodott tőle a bőröm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

kipirosodott tőle a bőröm

lenory

2012. január 18.

Elsősorban éjszakai használatra vettem, enyhe zsírossága miatt nappalra inkább télen tudom elképzelni. Felkenés, beszívódás után simább érzést keltett. Illata intenzív, engem nem zavart, mert gyerekkoromban a nagymamának volt ilyen illatú púdere (kellemes emlék). Az energetizáló hatásnak nem tudom milyennek kell lennie, én pihentebbnek, nyugodtabbnak látom az arcomat. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.