Collistar

Ár:   12 500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   12 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Olajos testápoló tej narancsvirág és citrusos gyümölcsök kivonatával.

Visszaállítja a bőr fiatalos szépségét, kivételes hatékonysággal táplál, hidratál és rugalmas bőrt eredményez. Textúrája olajos, mégis könnyed, tej jellegű, valódi nektár a bőrnek.

Babooca

2019. augusztus 27.

Ahogy a tusfürdőjét, úgy ezt sem szerettem. Ezt még inkább nem szerettem a tusfürdőhöz képest. Pixibox szerzemény volt, de magamtól nem venném újra. Csalódás. Végül anyukám használta el, de ő sem szerette. Nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Nooora

2018. április 10.

Lassan itt a nyár, úgyhogy gyorsan el kell használni a téli testápoló olajokat! Ez egy tökéletes, olajos állagú, mégis inkább tejes jellegű téli testápoló. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, nem ragad, és nagyon finom narancsillatú.
Nagyon szeretem, de jönnek a könnyedebb feszesítő testápolók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 10.

Nagyon szeretem, de jönnek a könnyedebb feszesítő testápolók!

katuc77

2018. január 26.

Nem is tudom, hogy miért nem írtam még értékelést ehhez a termékhez, pedig elég régen volt benne a Pixiben, mely által kipróbálhattam. Nem tetszett, nem szerettem. Sokáig csak állt a fürdőben. Zuhanyzás után a lábaimat kenegettem vele, mert nagyon hajlamos a kiszáradásra, de valahogy mégis azt éreztem, hogy ez sehogy sem akar beszívódni. Már teljesen meg is feledkeztem róla, mikor megint a kezembe került, és adtam neki még egy esélyt. Mivel a kezemet is elkezdte kiszárítani a mosogató és az időjárás, tettem egy próbát vele kézkrém helyett. Nem mondom, hogy ebben a formában jobban megszerettem. Ez az olajosság nagyon nehezen szívódik be, és hosszú ideig nem is lehet hozzányúlni semmihez anélkül, hogy ne hagynék ujjlenyomatot mindenhol. Azóta se fogyott el. Az ára is nagyon sok, ezért még ha tökéletes is lenne, akkor se venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Silver66

2018. január 23.

Csak mintat probàltam,konkreten en semmi illatot sem èreztem a bőrömön utàna,naa joo,egy icipicit...de kozel se azt,amit vàrtam.Innentol kezdve szamomra èrdektelen,pedig jo kis akcios àra volt,de nem vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 23.

Boriskajuliska

2017. augusztus 17.

Pixibox szerzemény. Nem nagyon használok testápolót, de ez nagyon tetszik.Az illata, az állaga, minden. Nagyon gyorsan beszívódik, és csak selymes bőrt hagy maga után. Citrusos, könnyű, igazi nyári testápoló. Az ára teljes kiszerelésben húzós, de tervezem a megvásárlását, kerül amibe kerül:)

up: Megvettem a teljes méretű kiszerelést, és a rajongásom csak fokozódott! Már nem kell spórolni vele, hiszen a 200 ml kitart egy darabig, az illatával pedig egyszerűen nem lehet betelni!! Pici mandula, sok citrus, még több narancsvirág! Remélem sokáig fogják még gyártani:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

rozsaadrienn

2017. augusztus 1.

Nem hittem volna, hogy egy olajos testápoló lehet jó, de ez jó. Nekem is a Pixis minta termék volt, elhasználtam, jó volt, bár abból a kis tubusból kinyerni a cuccot nem volt egyszerű. De biztos nem venném újra, mert annyira azért nem jó, hogy ennyi pénzt megérjen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Odri

2017. június 28.

Én is a Pixiboxban leltem rá, és nagyon szerettem. Jó sokáig csak kicsit használtam belőle, hogy hosszabb ideig tudjam használni, annyira szerettem. Sajnos azóta sem találtam még csak hasonló állagú testápolót sem. Ennek imádtam az illatát és azt, hogy a bőröm szinte azonnal magába itta, és nagyon puha volt utána. Ráadásként úgy csillogott utána a bőröm, hogy nem volt zsíros érzete. Nekem ez MINDEN IDŐK LEGSZUPEREBB testápolója, A TESTÁPOLÓ. Egy szép napon majd nem fogok rá ennyi pénzt sajnálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

nicestgirl7

2017. április 7.

Nekem nem vált be. Nem éreztem egyáltalán, hogy hidratálna. Nem volt jó érzés a bőrömnek amikor felkentem. Olyan érzés volt mintha az olajos állag szárítaná a bőröm. Az ára horrorisztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

angelcare

2017. március 27.

Szintén Pixibox-os szerzemény volt.Isteni illata van, érdekes tejszerű az állaga ami bőrön olajossá válik.Hidratálásban nálam nem nyújtott kiemelkedőt.Összességében nekem semmi nem indokolja a meglehetősen magas árát.Szívesen elhasználtam de nem venném újra ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

karaibrahimgil

2017. január 21.

Nagyon száraz a végtagjaimon a bőr. A Pixiboxból hozzájutottam egy 50 ml-es Collistar olajos testápoló mintához, amit nagyon ritkán még mindig használok. Finom illata van, és tejszerű az állaga. Szépen hidratál, és ugyan könnyű túlzásba vinni az adagolását, de elég belőle kevés is. Örülök, hogy kipróbálhattam, de csak akkor venném újra, ha feleennyibe kerülne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Antioxidánsok: Calcium Ascorbate, Squalene, BHT, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Malate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polydecene, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Isopropyl Myristate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Squalene, Rosa Rubiginosa Seed Oil
Emulgeálószerek: PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Polysorbate 20, Acrylates/ Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Isopropyl Myristate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, BHT

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Nátrium-malát, mely almasav nátrummal alkotott vegyülete. Az élelmiszer iparban E350 néven savanyúságot szabályozó anyagként és ételízesítőként használják. A kozmetikumokban hidratáló és bőrkondícionáló anyag.

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.