Collistar

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyurmagolyo, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2021. február 22.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolók

Aktív hatóanyagok új kombinációja egy átfogó narancsbőr elleni stratégia szolgálatában. A növényi eredetű alfa-hidroxi-savak keveréke látványosan emelik és kisimítják a bőrt.

• korlátozza az érett zsírsejtek kialakulását
  • megelőzi az új lipidek felgyülemlését
  • segít a meglévő zsírok elégetésében.

290.-❗️Collistar Special Perfect Body Anticellulite Cryo Gel
Ár: 290.- + postaköltség , Eladó: nyunyur
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Békásmegyer, fizetés: Banki átutalás
Ár: 2000 Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: Új, bontatlan!, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után küldöm a választott módon (részletek a termékleírásban)

DNM

2021. április 25.

Kaptam egy mintát belőle, ami megtetszett és ezért megrendeltem a 400ml. Figyelni kell honnan rendeli az ember, mert 7000 ft (!) eltérés is lehet az egyes oldalakon. Persze még a legolcsóbb verzió is 10000 körül lesz. Viszont én nem tapasztaltam még hasonló hatást más testápolónál, 10 napja használom napi 2x és tapitánsra teljesen sima, feszes a bőröm. Látványosnak nem mondanám a változást, de mivel a tapintás radikálisan más, el tudom képzelni hogy lehet majd látni is.
Az illata mentolos, nem kellemetlen. A hűsítő hatás zuhany/meleg fürdő után elég drasztikus, mintha forró testtel a fagyaszóba ülne az ember. El tudom képzelni, hogy ez nem mindenkinek jön be, télen pl. nem lehet olyan kellemes. Eléggé gazdaságos, egy használatnál nálam 4 pumpányi fogy, több hónapra elég lesz szerintem. Abszolút marad az állandóan használt termékek között, és mást is ki fogok próbálni a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

Nix004

2020. július 2.

Nemrég kezdtem el használni és remélem beváltja a hozzá fűzött reményeimet. Már most imádom a hűsítő hatását. Szinte érezhetően feszesíti a bőrömet. Nagyon kellemes mentolos illata van. Hamar felszívódik. Sajnos kicsit drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

gyurmagolyo

2020. május 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Először egy Pixibox vásárlás alkalmával kaptam mintát, majd megvettem a teljes kiszerelést a Notinoról 11000 Ft-ért. Drága, de abszolút megéri az árát, ráadásul nagy mennyiség, így nekem nagyos sokáig elég. Hatását tekintve már az első használat után pihe-puha bőrt eredményez, emellett látom a feszesítő hatását is és, hogy kevesebb gödröcském van, ha rendszeresen használom. Az illata finom mentolos, valamilyen mentolos cukorkára emlékeztet, nyáron kifejezetten jó a hűsítő hatása, bár én télen-nyáron szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Hidratálók: Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

A illatos ruta (más néven buku) nevű dél-afrikai cserje leveléből kivont illóolaj, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Az afrikai őslakosok eredetileg a rovarok távoltartására használták a növényt, és gyógyhatást is tulajdonítanak neki. A Wikipédia információi alapján az illatos ruta levele fertőtlenítőszer - ez a tulajdonsága a dioszfenolnak köszönhető.