Collistar

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gyurmagolyo, Módosítva: 2020. június 3.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolók

Aktív hatóanyagok új kombinációja egy átfogó narancsbőr elleni stratégia szolgálatában. A növényi eredetű alfa-hidroxi-savak keveréke látványosan emelik és kisimítják a bőrt.

• korlátozza az érett zsírsejtek kialakulását
  • megelőzi az új lipidek felgyülemlését
  • segít a meglévő zsírok elégetésében.

Ár: Megegyezés szerint/ csere , Eladó: nyunyur
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Békásmegyer, fizetés: Banki átutalás

Nix004

2020. július 2.

Nemrég kezdtem el használni és remélem beváltja a hozzá fűzött reményeimet. Már most imádom a hűsítő hatását. Szinte érezhetően feszesíti a bőrömet. Nagyon kellemes mentolos illata van. Hamar felszívódik. Sajnos kicsit drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

gyurmagolyo

2020. május 28.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Először egy Pixibox vásárlás alkalmával kaptam mintát, majd megvettem a teljes kiszerelést a Notinoról 11000 Ft-ért. Drága, de abszolút megéri az árát, ráadásul nagy mennyiség, így nekem nagyos sokáig elég. Hatását tekintve már az első használat után pihe-puha bőrt eredményez, emellett látom a feszesítő hatását is és, hogy kevesebb gödröcském van, ha rendszeresen használom. Az illata finom mentolos, valamilyen mentolos cukorkára emlékeztet, nyáron kifejezetten jó a hűsítő hatása, bár én télen-nyáron szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.