Collistar

Ár:   14 500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Balibi, Módosítva: 2015. március 17.

Ár:   14 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Testápolás

Gyorsan felszívódó éjszakai gél-szérum pipettával, bármely narancsbőr típusra

Egyesíti a karcsúsító és feszesítő összetevőket. A "hálószerű-gél" (active Micro-Patch) struktúrájának köszönhetően egyfajta láthatatlan filmréteggel vonja be a bőrt. Az éjszaka folyamán, mintegy 8 órán keresztül az összetevők a bőr legmélyebb rétegeiben fejtik ki a hatásukat az azonnal látható eredményért.

SZS30

2019. augusztus 24.

4* az ára miatt. Egyébként nekem 5 lenne. Elképesztően gyorsan beszívódik, szinte már hihetetlen, nagyon selymes bőrt hagyva maga után. Kellemes az illata is. A bőr pár hét után érezhetően feszesebb, persze a narancsbőrt ez sem tünteti el, de egyik krém sem fogja önmagában. Nekem tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

herakut

2019. május 29.

Egyszer próbáltam, de már egy használat után éreztem selyességet a bőrömön, biztos nagyon jó termék és tényleg segíti a bőr javulását.
4pontot adok, mert ezt csak egyszer próbáltam, az 5pontos vélemyén, de hosszútávon még nem használtam, de biztos jó hosszútávon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

ansu

2016. január 16.

Elhasználtam egy üveggel, szerintem elég jó termék. A narancsbőrt nem hiszem hogy bármilyen kozmetikum eltüntetné, úgyhogy nem ilyen elvárásokkal vettem. Szép, feszes, tömör és selymes a bőr a használata után, amihez jó hozzáérni. Az illata is csodás. Lehet hogy olcsóbb termékek is hozzák ezt a hatást, nem tudom. Mindenesetre én szerettem, és valószínűleg újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Tripeptide-3