ColourPop

Ár:   $14   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: muszika, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 4.

Ár:   $14

A hideg tónusú lányok imádni fogják ezt a 9 színből álló palettát a soft glam look elkészítéséhez. A gazdag mattok, pigmentált metálos színek, fémes hatású árnyalatok és az ikonokius Super Shock Shadow hatású szemfestékek új dimenziókat nyitnak a sminkelésben.

dunaimano

2020. június 20.

Magas pigmentáltság, krémes fényes színek, minimálisan poroló mattok. Szokásos Colourpop minőség, gyönyörű színekben. Szerintem ebben a palettában konkrétan minden szín kombinálható. Nagyon jól összerakott paletta, és ez a mályvás vonal nekem nagyon bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

muszika

2020. április 18.

Meg az ingyen szallitas alkalmaval rendeltem meg szinte az egesz kollekciot es elkepesztoen elegedett vagyok veluk! Eletem elso colourpop rendelese, nagyon kivancsi voltam a csillogos arnyalatokra a palettabol. Az ABH palettaim csillamos szineihez tudom oket hasonlitani, szuper kremesek, gyonyoru fenyuk van es nagyon konnyu felvinni. Mondanam, hogy pozitiv csalodas, de igzabol pont azert rendeltem meg, mert lattam a csodalatos swatchokat. Ha lehetne 6 csillagot adnek, ennyi penzert..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.