Cosmia

Ár:   699   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csakegylany, Módosítva: 2017. november 9.

Ár:   699
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattosító bőrápoló tiszta azelainsavval. Csökkenti a bőrhibákat. Hidratál és elsimít. Zsíros vagy szennyezett bőrre.

stenonis

2018. július 4.

Az én bőröm imádja ezt a krémet. Egyáltalán nem érzem nehéznek, sok könnyebb krém alatt éreztem már, hogy fullad a bőröm, de ez hiába tömör a kezemen, arcon már kényelmes, csak úgy cuppantja be a bőröm, teljesen matt lesz és szépen lehúzza reggelre a pirosságot. Szebb a bőrképem, mióta használom. Sajnos vannak hibái, tényleg kissé fehér marad, bár szerintem nem vészes, de egyértelműen sápaszt, reggel használhatatlan. A nagyobb gond az, hogy nagyon rövid a szavideje, és hamar szét is esik a krém, nem tudtam az egész tubust elhasználni, pedig nem spóroltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

nettas

2018. március 19.

Azelainsav tartalma miatt vettem a frissítő hidratálóját, az szépen hidratál és mattít, lehet fölé kenni az alapozót. Megvettem ezt a terméket is esti használatra és a CLEANSING LOTION-t is mellé. Azt kell mondjam, hogy nem tud kevesebbet mint egy PAULA'S CHOICE termék. (Persze mindenkinek más bőrtípusa van, az enyém mitesszeres-foltos-normál. ) Csodaszer pedig nincs. Faggyútermelést szabályozza, mitesszereim kisebbek, többet pedig semmitől sem remélek :) Amit még szeretek bennük, hogy nem szárítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Stanczi

2018. február 19.

Ez egy erőteljesen estére való krém, ugyanis fehéres marad felkenés után. Csak a problémás területekre használom, egész arcra nem érdemes, mert érzékeltem egy kis szárító hatást. Sminket nem érdemes fölé kenni. Egyszer próbáltam csúnya kukacosodás lett a vége. Egyébként reggelre szépen lejjebb viszi a duzzanatot, a pattanás utáni piros foltok rendszeres használat mellett láthatóan halványodnak, de nem egy csodaszer. Sajnos hamar romlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

CeCeDrake

2018. február 18.

Ki kellett próbálnom. Az ára baráti.
Szóval első kérdés: ez mégis mi? Mi ez??? Krém? Ugyan. Cyclax arcmaszk pont ilyen állagú, ugyanúgy fehér marad az is.
Kidobtam, mert haszontalan ebben a formában. Esetleg ha normális állagot kapna, jó lenne valamire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Ki kellett próbálnom. Az ára baráti.

henni1977

2017. december 20.

Én is azt tapasztaltam, mint az előttem szóló.
Az első használat után , reggel amikor a tükörbe néztem, nagyon megijedtem, tiszta fehér foltos voltam, a számra is került a krémből, ami az összes redőben benne volt, kb úgy néztem ki , mint egy haldokló.
Azóta csak egyszer használtam, ugyanaz a látvány, egyébként jó tapintású volt az arcom, de sztem is szárít.
Most jegelem , van pár mintám amit tesztelni szeretnék , de nekirugaszkodom mégegyszer és csak a zsírosodó T vonalba kenem fel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Én is azt tapasztaltam, mint az előttem szóló.

Lolychan

2017. november 5.

Nem lett a kedvencem :/ nehezen eldolgozható és a bőröm se szerette meg. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Nem lett a kedvencem :/ nehezen eldolgozható és a bőröm se szerette meg. :/

manulka

2017. október 16.

Engem annyira nem mattít, de csak otthonra használom. Olyan érzésre és színre, mintha popsikenőcsöt kennék magamra. Illatmentes, olcsó, jó összetevőkkel, ritka kincs ez. Még csak 3 napja használom, sokat nem csinált még eddig. Érdekesség, hogy az összetevői majdnem pontosan megegyeznek az AA Help Acne Skin Antibakteriális, normalizáló hatású arcpakolással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

tara95

2017. szeptember 16.

Na hát ez aztán mattít. De az elejétől. Az azelainsav tartalma, olcsó ára, szép incije teljesen meggyőzött, hát repült is a kezembe. Minden infó rajta van a tubuson is, illata nincs. Maga a kenőcs (nem krém) nagyon fehér és brutál módon mattít. De tényleg. Nagyon. Sűrű, nehezebb eldolgozni. Egyelőre felemásak a tapasztalatok de inkább pozitív.

Gyakorlatilag olyan a sok kaolin miatt, mintha egy agyagos maszkot kennék magamra egy combosabb fizikai fényvédővel keresztezve. Csíkos, fehér, nem lehet eldolgozni, minden kis száraz részbe beleül. Amint kicsit beszívódik jobb a helyzet, de hatalmasat csalódtam, el fogom használgatni az azelainsav miatt, de azt hiszem a the ordinary lesz a következő...

Felviszem négyre mert már 2en mondták rajtam kívül, hogy a hátrányai ellenére milyen szuper. Most már én is kezdem látni, hogy viszi le a pattikat. Ha kenek utána éjszakai maszkot nem leszek gésa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaolin 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.