Coverderm

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. november 22.

Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Magas fedőképességű alapozó, amely tökéletesen fedi a kapilláris erek sérüléséből eredő rozaceát és bőrpirosságot az arcon, nyakon és dekoltázson is akár 16 órán át. Különleges krémes textúrája miatt foltmentesen, könnyen terül a bőrön. Klinikailag bizonyítottan nemcsak fed, hanem megelőzi a kapilláris erek törését, megállítja a vérzést, erősíti és rugalmassá teszi az erek körüli szöveteket egy természetes tengeri hatóanyag, az MDI-Complex alkalmazása révén. Az E-vitamin és izoflavonoidok kombinációja feszesíti, ránctalanítja és nyugtatja az arcbőrt.

100 %-ig vízálló még különleges igénybevétel esetén vagy szélsőséges körülmények között is (dörzsölés, sportolás, úszás szauna).
15-ös fényvédő faktorral rendelkezik. Olajmentes formula, ezért a bőr pórusait nem tömíti el, nem irritálja az aknéra hajlamos bőrt.
Speciális fényvisszaverő ásványok gondoskodnak a természetes hatásról.

9 természetes színárnyalatban.

szsophia

2018. augusztus 9.

Szerettem ezt az alapozót, mert nem túl nehéz és jó a fedése. Nekem a bőrpirosságot a coverderm perfect face alapozója jobban elfedte, szerintem annak összességében erősebb a fedése (bár az állaga is sűrűbb). Irritációt sosem okozott, de csak a megfelelő árnyalattal lehet természetes hatást elérni. Mindig fixálnom kellett púderrel, különben elég fényes volt a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

anetta.filip

2018. február 23.

Egy kozmetikai kezelés bemutatójának tesztalanyaként az egész arcom izott, amikor SOS megvásároltam ezt az alapozót ajánlásra.
Nem vártam sokat tőle, de bekentem vele az arcomat, és láss csodát - lehúzta az egész pirosságot az arcomról, és az égető érzés is megszűnt!
Ez engem nagyon megnyert, ugyanakkor az összetevőitől nem vagyok elragadtatva.
Ritkàn használom, van korrektorom és másikfajta alapozóm is tőlük, egyre több féle, és ezek a legmegbízhatóbb alapozók amiket eddig használtam.
Hatása 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Ez engem nagyon megnyert, ugyanakkor az összetevőitől nem vagyok elragadtatva.
Hatása 5 csillagot érdemel.

BonnieKollar

2018. február 10.

Évek óta használom, jól fed, nem szárítja a bőröm, csak ajánlani tudom :).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

Évek óta használom, jól fed, nem szárítja a bőröm, csak ajánlani tudom :).

Biancaa

2015. november 23.

Nagyon szeretem, mert nem szárit, elég sűrű és kevés kell belőle, már fél éve használom és kb a fele még mindig megvan :) nagyon puha tőle a bőr, es kisimitja, bár egy ido után nekem átfénylik eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

Reni333

2015. június 18.

Nagyon megszerettem :) ,a bőröm nagyon selymes tőle,a hozzátartozó púderrel együtt használom és nekem csodát tesz a bőrömmel. Reggel felteszem és estig ott is marad,szóval nálam ez a nyerő :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

toteme3

2014. október 7.

Még ajándékba kaptam egy kedves barátnőmtől, és csak dicsérni tudom ezt a terméket. Nagyon ritkán használok alapozót, mivel szerencsére nincs nagy szükségem rá. Ezt az alapozót egyrészt akkor használom, mikor mégis fel kell kennem egy vékony réteget, másrészt bőrpirosságra, gyulladásra szoktam alkalmazni afféle gyógyírként, és eddig mindig bevált. Jól eloszlatható, folyékony állaga van és a tubus kialakításának köszönhetően jól is adagolható, mindemellett strapabíró is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

KoviZsófi

2014. március 30.

Kaptam egy mintát a gyógyszertárban, de sajnos sötét a bőrömön. A tasakon nincs feltüntetve, hogy melyik árnyalat lenne! :-(
Nem ingerelte a rosaceás bőrömet, ezért megrendelném nagy kiszerelésben is, de nem tudom eldönteni, melyik árnyalat lenne jó a világos, fehér bőrömre.
A környezetemben nincs olyan kozmetikus, vagy kozmetika, amelyik ezzel a márkával dolgozna, így ha vki tudna segíteni, előre is köszönöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 30.

Lepke

2014. január 26.

Kb. 2 éve használom ezt az alapozót. Mivel rozaceás a bőröm, már nagyon sok féle alapozót kipróbáltam. Bármennyire szeretnék naturál terméket használni, eddig olyat még nem találtam ami jól elfedné a pirosságot az arcomon. Ez viszont nagyon szuper, főleg télen. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Hexyl Laurate, Cyclohexasiloxane, Isopropyl Titanium Triisostearate, C30-45 Alkyl Methicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glycine Soja (Soybean) Germ Extract, Glycosaminoglycans, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Isopropyl Titanium Triisostearate, Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Triheptanoin, Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Lásd még: algakivonat.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Sorbitol h 1 1

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.