Best of Beauty 2019

Covergirl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kandi, Módosítva: 2011. október 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

_ca_

2013. szeptember 29.

2013. 05. 04 Nem szabad egy kategóriában mérni egy high-end szempillaspirállal, de a hétköznapokra tökéletesen megfelel, nagyon tartós és tényleg vízálló.
2013. 05. 23 Ezalatt a pár hét alatt valami elromlott, a két hónapja vásárolt spirál elkezdett csomósodni és nehezen kezelhető lett. Emiatt az értékelését is módosítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Harmony29

2013. május 14.

Amerikából hozattam egy ismerősömmel mindössze 6$-ért vette meg, azaz kb 1400Ft-ba került. Ezt az árat megérte,de azok alapján amiket olvastam neten többet vártam tőle mind dúsításban,mind hosszabbításban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

floracska6

2013. május 13.

Szerencsére nem csak Amerikában kapni, Belgiumban is vannak Cover girl termékek és én is pont ezt a szempillaspirált vettem meg. Nekem hatásában pontosan olyan mint a Max factor False lash effect. Nagyon jól dúsít, viszont a hosszabbító hatásával nem vagyok megelégedve. Tehát valamivel még hozzá kell dolgozni. Ár/érték arányban 4, mert nem rossz és az ára is elég baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Marcsi Kincsesládikája

2012. július 4.

Számomra könnyű a használata. Féltem a keféjétől, de mikor kipróbáltam azonnal azt mondtam hogy ez jó! :-) Szép pillákat csinál. De aki a drámai pillákat jobban kedveli, annak szerintem nem ez lesz a megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

kitkat.0810

2012. április 2.

én amerikában megvettem ezt a spirált, hiszen csak jókat olvastam róla, hát elég nagy csalódás volt, semmi extrát nem csinált a pilláimmal... és a nagy szilikon kefe miatt még felvinni is elég kényelmetlen. Ja és ráadásul nem is igazán FEKETE fekete, inkább olyan szürkés :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Kandi

2011. október 12.

Kedvenc szempillaspirálom, lényegében ugyanaz, mint a Max Factor False Lash Effect ( ugyanaz a gyártójuk), csak Amerikában a Cover Girl márkanév alatt forgalmazzák. A különbség "csak" annyi, hogy bár nálunk ez a termék nem kapható, de a legnagyobb nemzetközi aukciós oldalról megrendelve kb 2000- 2300 Ft-ért megrendelhető. A keféje viszonylag vastag, rövid, gumis "tüskékkel", eleinte furcsa, meg kell szokni. Nagyon szép, egyenletesen lehet vele dolgozni, lehet rétegelni, attól függően, hogy milyen hatást szeretnénk elérni. Nem csomósodik, nagyon tartós, alig lehet este lerobbantani, bár ez lehet sokak számára hátrány ( sajnos nem tudom, hogy a nem vízálló milyen ilyen szempontból). Én már a negyediket rendeltem belőle, és még mindig tökéletesen meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.