Creme 21

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motyor, Módosítva: 2016. december 16.

Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív hidratáló általános nappali krém

svivko

2020. március 27.

Ezt nagyon benéztem vásárláskor. A sima (nem all day cream) feliratú, tökre bevált, de ez... Mintha étolajt kenegetnék testápolóval vegyítve. Ragad, nem szívódik be és egyáltalán nem biztosít hosszútávú hidratálást.
Giga MEH!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 27.

Giga MEH!

gyula1971

2019. január 2.

Ez egy kicsit más illat,mint az 1980-as évek Creme -21 krémje. Annál kicsit zsírosabb,de a célnak megfelel. Létezik 250 ML-es tégelyben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 2.

szaboibolya

2018. november 22.

A hidegtől, esőtől, széltől kipirosodott arcom megnyugtatására kentem fel, és működött. Régen használtam testápolóként. Nappali krémként vékony rétegben alkalmazva hamar beszívódik, a bőröm nem feszül, nem ég. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 22.

HardCandy092

2018. augusztus 21.

Értelmezhetetlen számomra, hogy mire is szánták ezt a krémet. A gyógyszertáros nő felhívta a figyelmem rá, hogy zsíros krém, de univerzális krémnek vettem, gondoltam kézre csak jó lesz. Hát nem az :D Teljesen használhatatlan, zsíros, tapad, egyszerűen nem tudom elkenni, nem szívja be a bőröm. Arcra nem is próbálkoztam vele. Sose volt még ilyen, de ez a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Riccah

2018. március 20.

Nagyon zsíros, tapadós, nehezen itta be a bőröm, a hatására nem nagyon emlékszem, mert az állagától kifeküdtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Vanília

2016. szeptember 18.

Csalódás nekem ez a krém. Megláttam akciósan egy patikában, nosztalgiából lecsaptam rá, mert régen imádtam a márka illatát, és alig vártam, hogy felbontsam. Amikor ez megtörtént, ledöbbentem, hogy milyen fura illata és állaga van. Teljesen másra emlékeztem, tök idegen ez a krém. Eszembe sem jutott, hogy az arcomra kenjem, csak a kezemre használtam eddig. Túl sűrű és zsíros. Biztos nem veszem újra, de ez azért el fog fogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Viatzio

2016. július 24.

Kézkrémnek használom lefekvés előtt. Az arcomra semmi pénzért nem kenném, és nem is ajánlom senkinek, ahhoz túl sűrű, túl illatos, túl sok az irritációt okozó cucc van benne. Nem szívódik be teljesen, akkor sem ha keveset használok, úgyhogy bőségesen szoktam kenni, pár percig a kezembe masszírozgatom, a kevés maradékot pedig letörlöm. Én utálok kézkrémezni, de ezzel együtt tudok működni, és segít is a száraz kezemen, az illatát is imádom. Nem tudom újravenném-e, majd kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Angi116

Korcsoport: < 18
2016. július 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet, de csak otthon tudom használni, mert elég ragacsos. Egyébként pedig jól beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 24.

RimmelAthen

2016. május 1.

Arckrémnek használom minden reggel. A zsíros bőrömnek épp elég hidratáltságot nyújt a smink alá vagy csak simán. Elég semmilyen az illata, szóval olyan kis semmilyen krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

nius

2015. február 5.

Tök átlagos krém, semmi extra, egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Tök átlagos krém, semmi extra, egynek elmegy.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.