Creme 21

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: varit, az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. február 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Fairy0124

2021. március 12.

Nagyon jó kis krém, állaga, hidratálása, illata, mind rendben van. Ára is 😅.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Nagyon jó kis krém, állaga, hidratálása, illata, mind rendben van. Ára is 😅.

Diyina

2017. február 21.

A tégelyt egy netes rendelésemhez kaptam ajándékba, azóta állt a szekrényben. A korábban zsíros bőröm bőrgyógyász által előírt gyógyszeres acne kezelés hatására az utóbbi évekre száraz lett, amit nem igazán tudok tökéletesen hidratálni. Tegnap bekentem a kezemet ezzel a krémmel, ami nálam gyorsan beszívódott, és finom puha lett tőle a bőröm. Kár, hogy az összetevői nem a legszebbek... Az illatát nem kedvelem, de nem ez a fő szempont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Vvn

2016. április 13.

Teljesen jó. (Kézkrémnek használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Teljesen jó. (Kézkrémnek használom)

hnica

2015. szeptember 10.

Kézkrémnek használom, annak abszolút bevált. Az igaz, hogy nem a leggyorsabb a felszívódása, de legalább hidratál. Én is 300 Ft-ért tettem szert az 50 ml-s kiszerelésre. Táskába hurcibáláshoz is tökéletes, ha elfogy, újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

szaboanita1991

2014. november 19.

Nagyon szeretem, jó krém, praktikus kicsi 50ml-es kiszerelésben a patikában nálunk csak 300 Ft. Az arcomat is ezzel kenem, ugyanis ez az egyetlen amit ha magamra kenek, akkor nem viszket tőle a bőröm. A nivea pl kifejezetten irritálja az ekcémámat, ezt viszont nyugodtan kenhetem, nem okoz kellemetlen érzést. Jól hidratál, télen kézkrémnek is nagyon jó. Nekem jól be is szívódik rövid időn belül és utána nem hagy olajos érzést. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

prehalekjudit

Korcsoport: >54
2014. július 24.

Mekkora kedvencem volt a '80-as években!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 24.

Mekkora kedvencem volt a '80-as években!!

ddorka818

2013. december 25.

Téli krémnek (kéz-test) és a megfázott-kidörzsölt orrnak tökéletes, higgyétek el :) Nem kell tőle csodát várni,nem arra találták ki, de könnyen beszívódik, fini az illata, télre elég tápláló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

kovacs.orsolya90

2013. július 26.

Akciósan vettem 250ft-ért a gyógyszertárban miután elolvastam itt a véleményeket. Bár eléggé megoszló volt, mégis úgy gondoltam,hogy kipróbálom.
Nagyon tetszett!!! Én kézkrémnek használtam télen. Az illata is isteni, az állaga is. Jól szívódik, jól hidratál és a kézmosással nem mosom le ezt is! Szerencsére a munkahelyem közelében lévő gyógyszertárban azóta is akciós :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

dorcus89

2012. november 23.

Én nagyon szeretem az illatát, kellemes és finom hidratált érzésű. Igen kicsit zsírosabb az átlagnál, de szerintem lefekvés előtti krémezésre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

Dóri tesztel

2012. november 8.

Nekem túl zsíros, arcra meg nem is mertem kenni... Kézkrémnek tartottam a fiókomban tartaléknak a munkahelyen, de tényleg csak vésztartalék. Állati lassan szívódik fel, pedig inkább száraz a bőröm, de minden csupa zsír lett tőle, nem győztem törölgetni zsepivel... Télen, ha nincs más elmegy, de csak azért használtam el, mert ajándékba kaptam, nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és felületi hártya képző segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0