Creme 21

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tomthony, az összetevőket feltöltötte: alexthyl, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 990 Ft

Gondosan kifejlesztett hidratáló testápoló száraz bőrre, mely óvja a bőrt a kiszáradástól. A benne található E-vitamin véd a káros környezeti hatásoktól. Természetes mandulaolaj-tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló, hidratáló. Könnyű állaga révén a bőrbe könnyen beszívódik. Eredménye: természetesen szép és egészséges bőr egész nap. Hatékonysága bőrgyógyászati tesztek által bizonyított.

Ár: 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Gabrielaa

2019. július 13.

Imádtam az illatát emlékszem szappanom is volt belőle.Együtt használtam őket.Inkább télen mert olyan téli illat.Amúgy is olyan erős illata volt hogy nem kellett mellé dezodor.Sőt sok lett volna mellé.Jó lenne megint használni.Sajnos szappana már nincs.Hozzáillő Creme 21 hintőpor is lehetne...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

javi

2018. július 7.

A leggyorsabban beszívódó testápoló amit eddig próbáltam. Selymes lesz tőle a bőröm és az illata se rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

adrica

2016. május 13.

Igen, igen ez egy régi nagy csoda! De! Már szerintem az összetétele és az illata is változott, nem az ami pl. 20 évvel ezelőtt volt. Nem mondom, hogy homlok egyenest más, csak a felütése, az utózengése, egy kis mellék valami, amitől már nem teljesen ugyanaz. A felszívódása, és az állaga is más kicsit. Mintha sűrűbb lenne és nehezebben szívódna fel, bár régen sem volt az a hip-hop és már el is tüntem, de azért jobb volt. Mindezektől függetlenül az emlékeim és a termék tisztelete ( már csak a kora miatt is, és hogy ennyi sok éven keresztül meg tudott maradni a piacon) miatt szeretem és semmit sem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Boginyuszi

2016. február 2.

Télen mindig ezt használom. Jó kis zsíros krém, kitűnően hidratál, igaz picit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

Ildi71

2016. január 13.

Édesanyám használta még a 70-es, 80-s években (nyugatról kaptuk, ha jól emlékszem). Most karácsonyra megvettem neki és én is kipróbáltam.
Az illata visszahozta a régi időket :) A krém gyorsan beszívódik a bőrbe, puhává, selymessé teszi azt. Tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 13.

JudithBeauty

2015. augusztus 7.

Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy Creme 21 nevű testápoló, még a régi csomagolásban, amit még gyerekfejjel ismertem meg, és használtam először. Nagymamám kedvenc testápolója volt, és kíváncsiságból kipróbáltam a kezemre. Nagyon tetszett már akkor is, könnyen beszívódott és hidratált. Emlékszem, mindig olyan szép sima volt tőle a bőre. Aztán az idő múlásával elfeledkeztem róla, és évekig eszembe sem jutott ez a krém. Majd a Rossmann-ban megláttam az új csomagolású testápolót, és kicsit talán az emlékek miatt is megvettem. Száraz bőrömre kiváló, kellemes mandulaillata van, de nem az a keserű utóillattal, csak finoman.
Aztán egy napon a nagyi meghalt, és elmentünk, hogy elpakoljuk a cuccait. A szekrényében megtaláltam az új Creme testápolót, ami ezek szerint örök kedvenc maradt számára. A flakon a mai napig megvan, hogy emlékeztessen a gyerekkoromra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

labello

2014. november 26.

Gyermekkoromra emlékeztet , mikor mindig ott aludtunk mamikámnál és mindig bekentük magunkat vele ...:D Nagyon jó krémes és finom illata van :) Már nem nagyon szoktam látni ilyet drogériákban, de ha igen midig meglepem mamit egy két flakonnal csak a nosztalgia kedvéért ;D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 26.

zita.czinege

2014. augusztus 8.

Kellemes, jó állagú, könnyen felszívódó testápoló. Anyukám is ezt használta régen, jó hogy most is lehet kapni :) Nekem olyan "igazi" testápoló illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

vikóca69

2013. július 16.

Télen-nyáron használom, mert minden évszakban kellemes érzetű tőle a bőröm, gyorsan beszívódik. Az illata pedig nem olyan zavaróan agresszív, mint sok más testápolónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 16.

kozlokova73

2013. június 6.

Az illata egy kicsit emlekeztet az Avon regi Skin So Soft rozsaszin testapolojara. De csak egy picit. Jo minoseg,csak az a csunya osszetevo ne lenne benne. Valojaban az illata nem a zsanerem ,azert is nem tudtam hasznalni. Hat nem egy kimixelt vizecske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Potassium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Cocoglycerides
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Ceteareth-30, Potassium Stearate, Potassium Palmitate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Ceteareth-30, Potassium Stearate, Potassium Palmitate, Hydroxypropyl Methylcellulose
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Eugenol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!