Crystal Nails

Ár:   800-1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. május 25.

Ár:   800-1000 Ft
Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szabad szemmel is látható, apró gyémántszemcsék kerültek a rendkívül magas fényű, gyorsan száradó fedőlakkba!

Bettiiyy

2019. május 29.

Nem szárad meg, szörnyű kenni. Egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nem szárad meg, szörnyű kenni. Egyáltalán nem tartós.

manobeka

2018. május 21.

Nem tudom mi lett vele, évek óta ezt használom, már vagy 8 éve és az utóbbi időben jött elő ez a technikai gond, ha az üveg közepe felé járunk egyszerűen száradás után egy az egyben felkapja a lakkot a körömről, mintha ott sem lett volna. Ezért már nem is veszek nagy kiszerelést, felesleges, úgyis ez lesz vele. Régen ez volt a legjobb fedőlakk pedig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

Tatus

(!)
2016. július 27.

Nagyon szép fényt ad, gyorsan szárad. De sajnos egy az egyben leválik vele a körömlakk, egyszerűen levegősödik a széle és egyben letudom húzni, több féle fajta körömlakkal is próbáltam már, nem tudom mi lehet a baj. Sajnos nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

CataKatinka

2016. június 8.

Szuper fedőlakk, tartósabb tőle a lakkozás és szép fénye is van.akciósan nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

nicolebunny

2016. május 25.

A kedvenc fedőlakkom! Minden lakkot kopogósra szárít, azonnal megszárad, és csodás fénye van, ami napokig (2-3) kitart. Tartósabbá teszi a lakkozásomat. Nem buborékosodik, pedig sokat kenek a körmömre. :) Az ára is elfogadható, ráadásul nem sűrűsödik be.
Amúgy én nem látok benne semmi csillámos izét, pedig írják, hogy szabad szemmel láthatóak... Vagy csak az én szemem nem jó? :D :D Ettől függetlenül nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

Emolliensek: Dimethicone
Fényvédők: Benzophenone-3
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.