Cuticura

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: dorothea, az összetevőket feltöltötte: CatLynn, Módosítva: 2014. június 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató hatású arckrém aloe vera és kamilla kivonattal, mely ápolja és hidratálja az érzékeny bőrt.

Szappan-, illatanyag-, alkohol- és színezékmentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 100 ml

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

p956

2018. március 17.

A bőröm imádja, nappalra smink alá és éjjelre is használtam. Sajnos már nem gyártják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Mauniki

2017. január 24.

Sziasztok aki tud valamit arról hogy ezt a terméket hol lehet megvenni az kérem írjon ugyanis én is használom az én bőrömben a legjobb imàdom mindentől kipattogok ettől a terméktől nem!!! A Dm be már nem lehet kapni sajnos(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 24.

Amadea

2016. szeptember 22.

Az ultimate, holtbiztos, minden helyzetben imádott hidratáló krém (az én bőröm imádja a parabéneket, nincs mit tenni), az egyetlen, amit az arcbőröm maradéktalaul elfogad; a zsírosodásra nagyon hajlamos homlokomat nem bántja, a szeborrheát megnyugtatja, a többi száraz részt hidratálja. Az összetevőkön túl a könnyű textúrája valószínűleg sokat segít abban, hogy tudom, bármikor kenhetem az arcomra, rendben lesz (túl sokszor jártam úgy, hogy másnap reggelre vagy aznap délutánra diszkógömbbé változtam vagy elkezdett viszketni a bőröm). Legutóbb a kiárusítós polcon láttam, vettem belőle kettőt, a többi krémmel ellentétben nálam ez tényleg elfogy. Remélem, nem vonja ki a forgalomból a dm, nagyon szomorú lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Szerafin33

2016. július 31.

Akciósan vettem a Dm-ben, 300 forint körül, ami szinte nevettséges ekkora mennyiségért. Nem egy csodaszer, beismerem, hidegebb napokra sűrűbb krém dukál. De nyáron tökéletes. Könnyű krém, nagyon jó összetevőkkel. Kevés elég belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Hencida04

2016. július 24.

A lemosóval együtt használom, reggel este, nekem nagyon beváltak. Érzékeny bőrre kerestem hidratálkrémet a DM-ben, ezt találtam, 349 forintra volt leárazva, nagyon megérte nekem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

nettisreads

2016. július 7.

Ez az a krém, amit annyira szerettem volna szeretni, viszonylag jó összetevők, mesés ár, nagy kiszerelés. Pár nap alatt aztán olyan ronda pattanások nőttek az arcomra, hogy elgondolkodtam a további használaton. Pár hét múlva újra elővettem (más maszk, más lemosó) és a pattanások visszatértek. Próbáltam aztán kézkrémként is elhasználni, de sajnos ilyen nagyobb mennyiségben a szagát sem szeretem, mint kiderült. Messzire kerülöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

mara18

2016. június 17.

Nagyon szeretem a géles állagát, és a 100 ml-is kiszerelés is tökéletes. Nagyon kevés kell belőle, így viszonylag sokáig elég. Gyorsan beszívódik, hidratáló hatása pedig átlagos. Néha úgy érzem kevés az én bőrömnek, olyankor valami sűrűbbet mindig használok. Ennyi pénzért nem várok csodát. Semmilyen kellemetlen mellékhatása nem volt. Szerintem tavaszra- nyárra elég jó kis arckrém, néha kézkrémnek is használom, arra is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

narancsdzsem

2016. június 9.

Kombinált arcbőrre pont jó. Húzódást megszünteti, gyorsan beszívódik.
Kézkrémnek is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Kombinált arcbőrre pont jó. Húzódást megszünteti, gyorsan beszívódik.
Kézkrémnek is bevált.

Ygritte

2016. június 3.

Hmmm az elején nagyon megörültem,hog nagy kiszerelés, nincs benne alkohol, színezék, parfüm és még gyorsan is beszívódik DE nem így alakult..sosem volt pattanásos az arcom(csak a hátam) most meg az utóbbi időben sok kis pattanás majd acne, borzasztóan elkeseredtem és nem is erre a krémre gondoltam,hogy ez okozhatta aztán kapcsolta hogy mióta erre váltottam azóta lettek patik, elhagytam a használatát és csak a Forever aloe veras spray-et használtam, mára egész szépen visszahúzódtak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 3.

Beu

2016. május 9.

Hát nekem olyan szép kis pöttyöcskék lettek tőle a bőrömön, hogy inkább nem kísérletezek vele. Nekem kuka sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak