Cuticura

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2017. május 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes arckrém zsíros bőrre cinkkel és uborkakivonattal, mely szabályozza a faggyútermelést és mattítja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

off06

2017. április 26.

Anno leárazva vettem a DM-ben, nagyon dicsérte az eladó, kicsit sajnáltam is, hogy csak most ismertem meg a terméket. Nagy örömmel kezdtem el használni, az állaga, illata isteni, azonban a hatása nem. Pár nap eltelte után tele lett az arcom pattanással, alig bírtam eltűntetni őket. Ismét elővettem, hátha. De sajnos nem. Most sem szereti a bőröm. Pedig nagyon akartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

pannapanna999

2016. szeptember 4.

Én imádom!
Leárazva futottam bele június végén a dm-ben, és úgy voltam vele, hogy 350 Ft-ért nem hagyhatom ott... Már az első kipróbálásnál egymásba szerettünk, nekem nagyon tetszik a híg, vizes állaga, és hogy ennek ellenére úgy, vagy talán még jobban hidratál, mint egy zsírosabb, nehezebb krém. ..Ééés, ahogy lentebb is írták, a bőr nagyon hamar "becuppantja", erre tényleg ez a legjobb szó. :)
Minden reggeli és esti arcápolási rutinom kihagyhatatlan része, bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Én imádom!

Babakalacs

2016. augusztus 6.

Első hidratáló krémem és elsőre utáltam. Valamiért zsíros és ápolatlan lett tőle az arcom. El is tettem porosodni, csak annyira vettem elő, hogy a borzalmas csomagolásából áttettem másba. Pár napja nagyon száraznak éreztem az arcom ami nálam még sosem fordult elő. Előkaptam és láss csodát imádom. Puha és matt és hidratált tőle az arcom. Hamar beszívódik és az illatát is megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

RachelNews

2016. június 30.

Igazi nyári, könnyű krém. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, és az arcom sem fénylik annyira tőle. Ráadásul a benne található cink megakadályozza a pattik kialakulását. Simán elmegy egy éjszakai krémnek is, legalábbis én néha úgy is szoktam használni. Finom uborkás illata van, nem tolakodó és hamar el is illan. A csomagolásával viszont nem sikerült kibékülnöm. Hiába csavarom rá szorosan, a termék kifolyik belőle. Ebből a szempontból nem túl praktikus és az adagolása is elég nehézkes, de hamar meg lehet szokni. A hatásáért pedig megbocsájtom neki a tubusát. Jár az öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 30.

Greti22

2016. június 26.

2 hétig használtam, utána tele lett az arcom pattanással. Valószínű, hogy ettől a krémtől, mert semmi más újat nem használtam. Azt szerettem benne, hogy gyorsan beszívódik, és persze az árát....De soha többet nem fogom használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

mivett

2016. június 8.

Nekem a célnak megfelelt, Én kifejezetten szeretem, hogy folyós, mert nem nyúzza a bőröm, amikor felkenem. Pont annyira hidratál, amennyire nekem kell. Mattításról nem tudok pozitívat nyilatkozni, de emiatt nem vonok le pontot, mert soha semmi nem tüntette el maradandóan. Ekkora kiszerelés, ilyen piti pénzért ajándék :)

Jaja ez mind szép és jó, csak pár hét után iszonyúan kipattogtam. Na vajon mitől? :)
- 3 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

- 3 csillag :)

Leander

2016. június 3.

Egyszerű, nem egy nagy durranás, de az ára sem az. Szépen frissít, hidratál, teszi a dolgát. Könnyű állagú, kellemes felvinni. Nem egy csodaszer, de ár-érték arányban jónak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Zsanett01

2016. május 8.

A fiam nagyon meg van vele elégedve.Az állaga az illata szuper.Nem ragacsos és nem hagy zsíros érzetet.Mintha az arca is szebb lenne.300 ftért végkiárusításban vettem.Tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

aalexaa

2016. április 22.

Szuperjó ez a krém. Utánaolvasás nélkül vettem 499 Ft-ért találomra, és imádom! Nagyon kevés kell belőle, friss uborkás illata van és a zsíros bőröm pillanatok alatt becuppantja. Pihepuha lesz utána a bőröm, de egyáltalán nem zsíros. Azt, hogy mattít-e, nem tudom megítélni, de az biztos, hogy nem zsírosít pluszban. A hozzám hasonlóan nagyon zsíros bőrűeknek ez csodaszer. A tekerős kupakját viszont nem szeretem, nagyon híg a krém, alapból könnyű sokat nyomni, de mire visszaügyeskedem a kupakot, tuti elfolyik mindenhová. Ennek ellenére annyira jó, hogy nem vonok le pontot. Egyedül azt sajnálom, hogy kifutó termék, mindenképpen visszamegyek és felvásárolom az összeset, amit találok és remélem, hogy kihúzom velük egy jó darabig :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

czdorisz

2016. április 21.

500 Ft-ért vásároltam a dm-ben. A mindennapi rutinom része lett. Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, ezt használom reggelente sminkelés előtt is. Nem tesz csodát, de ez az első krém, ami nem hagy nehéz érzetet maga után és nem zsírosítja tovább az amúgy is zsíros bőrömet, ezért tőlem 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.