CV Cadea Vera

Ár:   995 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: midnightshine, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

5 az 1-ben mélytisztító kaolin és gyümölcssav tartalommal problémás, és érett bőrre.

Amadea

2016. október 6.

Mindenkinek van csodaszere. Nekem ez az.
Véletlenül, ill. abszolút találomra kaptam le a Müller polcáról, de nem bántam meg. Nagyon nyűgös bőröm van - a homlokom zsírosodik, az arcom többi része inkább száraz -, de ezt mindegyik terület szereti. Puhává varázsolja, nyugtatja az arcom, megszünteti a szárazságot, úgy, hogy a használata után a bőröm nem termel plusz faggyút, pedig ezt szinte mindennél megteszi a homlokom. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Mindenkinek van csodaszere. Nekem ez az.

Kisu

2016. augusztus 19.

Még csak párszor használtam,de nagyon kellemes érzés,jó illata van, barátom szerint "tiszta szagom" lesz tőle és igazán tisztának is érzem tőle az arcomat,és ha utána át is törlöm az arcomat egy kis tonikkal,az már semmit nem szed le :)
Én egy kis szilikonos arctisztító korongra nyomok belőle kb egy borsónyit,ennyi elég is,szóval sokáig ki fog tartani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

kriszta0

2016. február 27.

Update:Nagyon örülök neki, hogy véletlenül, de hozzám került!!! Nem is gondoltam volna, de sokkal szebb lett a bőröm mióta ezt használom. Lejjebb húzódtak a dudorkáim, egyáltalán nem szárítja ki az arcom, krémes, lágy és egy kis babszemnyi elég belőle (nekem) az egész arcomra! Puha, selymes lesz a bőröm a használata után és nagyon jól tisztít, a használata után az arcvíznek már nincs is dolga, mindig tiszta marad a vattakorong! Az illata sem tolakodó, hanem kellemes! Na és az orromon lévő mitesszerek is halványodnak! :) Ha elfogy, biztosan újra fogom venni! :)

Véletlenül vásároltam ezt a terméket, a gyümölcssavas arcradírt szerettem volna megvenni, a boltban beleolvastam a "címkéjébe", hogy gyümölcssav és már dobtam is a kosárba. :( Mivel vele együtt vettem egy "betervezett" lemosót is, így szomorú is vagyok meg nem is...Ez a kettős érzés...Meg vagyok elégedve a termékkel, "Ő" kezdte meg az életem első CV termékek általi arctisztításomat. El tudom mondani róla, hogy nem szárította az arcomat, nem hagyott kellemetlen húzódó érzést. Mostanában egy kicsit ki van száradva a bőröm, de a krém használata után érezhetően puhább, selymesebb lett az arcom! :) Ha már így alakult és hazajött velem, természetesen használni fogom, de mindenképpen meg fogom venni az arcradírt is!!!! :) 995 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid