Best of Beauty 2019

CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A hidratáló és regeneráló összetevőknek - kakaóvaj és panthenol - köszönhetően a bőr selymesen puha és ápolt lesz. A csokoládés illat a kedvenc desszertünkre emlékeztet, amely azonnal jó kedvre derít.

cherry19

2017. július 30.

NE VEDD MEG ismétlem NE. VEDD. MEG.
Nem tudom mit képzeltem. Nem is szeretem a csokit, gondoltam hmm hidratálás, regenerálás, jól hangzik, rám férne és végül is csak 215 forint..beugrott a kosárba.
Az illata szerintem borzalmas volt, amúgy sem túlzottan rajongok az édes illatokért, de ez nagyon erős volt.
Felkenés: minden oké, lightos habos állag, ami tetszik, könnyen eloszlatható..aztán csíp. csíp csíp csíp jáj miafene..alkohol..abbahagyta, aztán kimentem a konyhába, mikor anyu meglátta az arcom azt mondta elmehetnék kaksiszörnynek..mondom ez is kiváló, Kaksiszörny, a WC-kefék réme, hamarosan a mozikban.
10 perc múlva lemostam, minden oké, hm, valóban rég volt ilyen puhi a bőröm, nem is olyan rossz ez a cucc.

Fast forward 4-5 óra múlva: lefekvéshez készülve megyek arcot mosni még egyszer..majdnem felsikítottam.
Vagy 10 gyulladt, hegyes, nyomásérzékeny démon ül az arcomon, egész biztosan emiatt, mert semmi más újat nem használok. Nem mellékesen "ég a pofám", ahogy szokás mondani, csak jelen esetben szó szerint. Nem voltam benne biztos, hogy végigviszem a szokásos rutinom, de consistency is key, szóval felment minden szépen sorban.
Ég. Borzasztó ég, mintha legyalultak volna az arcomról egy réteget. Az orrom töve a legrosszabb te jó ég sírni tudnék. :(((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

NE VEDD MEG ismétlem NE. VEDD. MEG.

Nicu

2017. július 8.

Nem bírtam a boltban hagyni csokiimádó lévén. Csokipuding illata van, az állaga kissé habos, és igen, csoki barna színe van :D 15 percig hagytam fenn, nem láttam, hogy beszívódott volna, de rászáradt az arcomra. Használat közben kicsit csípett, de miután lemostam, nem volt piros a bőröm, puha lett. Valószínű nem veszem újra az alkohol miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology