CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shanin, Módosítva: 2012. november 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kalcium, Hyaluronsav és Alga-kivonat tartalmú összetétel. A CV Face Lift 50+ azonnali hatású ampulla intenzív azonnal ható bőrfeszesítő készítmény. A feszesítő hatású Alga-kivonatnak köszönhetően már az első alkalmazást követően bőre simábbnak és feszesebbnek hat. A Hyaluronsav intenzíven hidratálja bőrét. A Kalcium támogatja a természetes bőr anyagcserét. Az E-vitamin véd  szabad gyökök káros hatásaitól és a napfény okozta korai bőröregedéstől.

Ennie86

2018. február 8.

Teljesen véletlenül ezt vettem meg a 25+ helyett. Hát jól benéztem! :D
Se az állaga (nagyon fura csillámos trutyi), se a hatása nem jött be. Sokáig kellett masszíroznom az arcomba, pedig nagyon kevés mennyiséget vittem fel. Ami maradt az üvegcsében az 2 nap alatt megopálosodott, szóval azt már nem használtam el. Egyedül az illata tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Teljesen véletlenül ezt vettem meg a 25+ helyett. Hát jól benéztem! :D

alcyone

2016. október 8.

Nagyon keveset kell belőle felvinni, különben rendkívül ragacsos lesz a végeredmény, már-már fullasztóan nehéz lesz. Nekem egy ampulla négy alkalomra is elég volt, annyira kevés is elég belőle, de nem igazán varázsolt el. Tény, hog feszesíti a bőrt, de mivel nehéz eltalálni az éppen elegendő és a már túl sok mennyiség közti határvonalat, nem szívesen pepecselnék vele sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Heloise

2015. december 7.

Nekem tetszett ez az ampulla is. Nagy különbséget nem vettem észre ez és a többi társa között. Illatra, állagra megfelelő, picit zselés, kellemes (nekem nem voltak csillámok benne). Én is két alkalommal használtam fel. A másodikról elfeledkeztem, és majd egy hétig állt a polcon felbontva a kis ampulla. Picit sűrűsödött de még így is fel tudtam használni. Lemosni ezeket nem kell, hiszen maradéktalanul felszívódnak a jótékony anyagok a bőrbe. Valószínű újraszem ha Müller felé járok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 7.

Santa

2014. november 10.

Én is messze vagyok még az 50-től, de gondoltam kipróbálom. De ez valami borzalom volt, egy óra múlva lemostam és a maradék a kukában landolt. Olyan érzésem volt mintha valami felhígított sampont vagy tusfürdőt kentem volna fel, mint szagra mint állagra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Moonlight

2014. február 15.

Gondoltam egyet,hogy ami az idősebb korosztályra lett kifejlesztve,talán gazdagabb,hatásosabb,ezért kipróbáltam,holott még messze vagyok az 50-től :)
Hát...nem varázsolt el,sőt! Mikor felnyitottam,nem volt annyira kellemes illata,mint a kéknek. Én az egészet felkentem. Sok idő elteltével is ragadt az arcom. A piros tesóját nem sikerült leköröznie ragacsosságban,de akkor sem tetszett. A másnap reggeli látvány pedig az utolsó csepp volt, hogy soha többé ne használjam ezt a fajtát. Több hatalmas pukli is megjelent az arcomon,amilyenekkel már évek óta nem találkoztam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

cila

2013. szeptember 26.

Ugyan én is messze vagyok még az ötventől,de gondoltam kipróbálom.Az ampulla felét oszlattam el a bőrömön,előtte persze leradíroztam az arcomat.Vártam vele úgy egy órát,majd lemostam.Hát,szerintem nagyon szép üde lett tőle a bőröm,pihe-puha,a pórusokat nagyon szépen összehúzta,csilli-villi,simaság az eredmény.Rendszeresíteni fogom ezek után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Flami

2013. július 21.

Ugyan nem vagyok még 50 éves, de gondoltam, kipróbálom. Hát semmi extra. Nagy volt a mennyiség, alig bírtam belemasszírozni az arcomba. Illata kellemes, de ez az egyedüli pozitívum. Ragadt utána arcom nagyon. És semmi hatását nem vettem észre. Többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 21.

Shanin

2012. december 2.

A hyaluron booster ampullát használtam párszor és az nekem nagyon bevált. Legutóbb is azt szerettem volna venni, de elfogyott az üzletben. Így esett a választásom erre a termékre.
Szerintem ég és föld a kettő, összetevők alapján nem gondoltam hogy ekkora különbség lesz köztük.
Ennél már az nem tetszett, hogy mikor felráztam az ampullát, észrevettem, tele van apró csillámporral, ami elég bizarr látványt keltett. Nem értem ez minek bele..
A másiknak is csak a felét használtam el egy alkalommal, szerintem rengeteg, nem tudja felvenni a bőr ezt a mennyiségű anyagot egyszerre, pedig kétszer végigkenem az arcom, nyakam, dekoltázsom. Így ennek a fele is bőven elég volt. A ragacsos érzetre számítottam, de amíg a másik fajtánál ez idővel eltűnt, ennél nem. Fura, olajos réteget képez a bőrön, képtelenség felszívódásig masszírozni. Pár óra múlva arcot mostam, nem bírtam elviselni, érezhetően nehéz volt a bőrömnek. Másnap apró kiütések jelentek meg az arcomon, a maradék a kukában landolt.... Ebben az esetben szerintem érdemes betartani hogy 45-50 év alattiak ne használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.