CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. január 29.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Alaposan eltávolítja a miteszereket és a szennyeződéseket az orr bőréből, mélytisztító hatású. Rendszeres használatával megelőzhető a pattanások kialakulása. A miteszereket és az eltömődött pórusokat egy speciális hatóanyag húzza ki, mely kapcsolódik a nedves bőrön található miteszerekhez és szennyeződésekhez. Az eredmény a pórusok mélyéig hatoló tisztaság.

tomkogy

2018. július 17.

Aki pici, szinte kinyomhatalan miteszerekkel küzd az orrán, javaslom, hogy próbálja ki ezt a tapaszt. Nekem nem csak a tetejüket szedte le, hanem jól láthatóan mélyen kitisztította. Kicsit nehézkes volt úgy formálni a tapaszt, hogy lefedje az orrhegyemet is, de rányomogattam, eldeformálva az anyagot a bevizezett bőrre. Olvastam hedgehog véleményét, és az általa leírtak szerint ragasztottam fel. Szinte kopogósan keménnyé változott 20 perc alatt. Nem akartam hinni a szememnek, hogy megtisztította ezt a területet. Az eddig általam kipróbált tapaszok meg sem tudták közelíteni ezt az eredményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Dourou

2017. május 26.

A második legjobb tapasz azok közül, amiket eddig próbáltam. Teszi a dolgát,persze nem tökéletes. Jimjams nekem jobban bejött:),és az ha jól emlékszem árban is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

hedgehog

2017. április 7.

6 teljesen egyforma tapaszt van benne külön-külön csomagolva. Próbáltam már más tapaszokat is, csodát azért nem kell tőlük várni, de ez sokkal jobb eredményt hozott, mint az eddigiek. Az összes mitesszert ugyan nem szedi ki, de sok-sok pötty állt ki belőle mikor lehúztam. (Pfúj) Én csak orra fogom használni, nekem tetszik. Fürdés után, vizes orra, de száraz kézzel felraktam, jó párszor határozottan átsimogattam, hogy rajt maradjon és vártam 20 percet. Annyira tetszett az eredmény, hogy a párom orrára is nyomtam egyet, nála is hasonló lett a végeredmény.
Nem csoda, de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Nem csoda, de szerintem megéri az árát.

Zsan31

2017. január 7.

Számomra csúcshiperszuper termék! Én az orromra használom és elég jól teljesít! Szinte mindent kiszed. Simán vizezem az orromat és felteszem, majd 15-20 perc múlva leszedem és kész is! Régebben a Nivea tapaszát használtam, az sem volt olyan rossz. Ez viszont árban a fele és teljesítményben a duplája...csak ennyi a lényeg! (csak azért 4 csillag, mert még nem próbáltam ki minden ilyesféle terméket)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

vicusqa

2017. január 7.

Első pórustisztító tapaszként vettem, sok reménnyel. Először azt hittem rosszul használom,, mert egy darab mitesszert nem szedett ki a bőrömből. Miután kipróbáltam a Jimjams pórustisztítóját, rájöttem, hogy nem velem van a baj, ugyanis a Jimjams a mitesszereim nagy részét kiszedte, és ugyanúgy használtam a CV-t is (párologtatás, majd a bőröm bevizeztem és felraktam a tapaszt). Lehet valakinek bevált, de nekem pénzkidobás volt, biztos, hogy nem veszem újra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

LathatatlanOzike

2016. április 14.

A tapaszok formájával mindig bajban vagyok (pl. JimJams is), nem tapadnak oda, ahova kellene. Megoldottam. Kettévágtam, és úgy helyeztem fel, ahogy nekem a legjobb. Így nagyon szuper.
Az orrcimpa területéről, és hajlatból végre eltűntek a csúnyaságok! :) Na jó, még nem teljesen, van 1-2, de többszöri használattal szerintem azokat is ki fogja tépni.
Ja, és az illata/szaga? Nincs. Hála a jó égnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

Ja, és az illata/szaga? Nincs. Hála a jó égnek!

Bolvarin

2016. február 4.

Ugyanazt tudja, mint a Jimjams, csak dupla annyiért. Természetesen nem távolítja el az összes mitesszert, de azért szedeget ki. Előtte érdemes gőzölni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

yokkoa

2015. november 10.

Elég sokat ígér... Meg kell végre tanulni, hogy miteszerek és pattanások ellen az egyetlen "csodafegyver" a kozmetikus!! Különben elég jól tisztít, de hogy mindent mélyen kitakarítana, az enyhén szólva is túlzás. Mivel nekem kevert bőröm van és kb. az orromon a legzsírosabb ezért örültem neki, nem rossz végül is, de CSODÁT NEM TESZ. Viszont (otthoni módszernek) jobbat sem tudok, pláne ilyen olcsón, úgyhogy venni fogom még!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 10.

ingrid0411

2015. június 14.

Sajna nekem egyáltalán nem vált be. Semmit sem szedett ki. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Sajna nekem egyáltalán nem vált be. Semmit sem szedett ki. :/

meaviolet

2014. október 26.

Úgy indultam, hogy JimJams-et veszek a Rossmannban, hiába büdös, de hatékony - ám nem volt, így a vélemények alapján adtam egy próbát ennek a tapasznak. Első használat utáni vélemény: szerencsére nincs illata, viszont úgy vettem észre, hogy hiába hagytam rajta 20 percig feleannyi mitesszert szed ki mint a JimJams - viszont mintha összehúzná utána a pórusokat jobban. Ez eddig egy hármas, majd updatelek még ha elfogyott mind a hat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin