CV Cadea Vera

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariannabodi, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékonyan küzdi le a bőröregedés első jeleit. A Citystem és acai bogyókivonatot tartalmazó hatékony antioxidáns ápoló összetétel bizonyítottan védi a bőrt a szabadgyököktől.

havasikata

2019. július 11.

Olcsó, jó alap fényvédős hidratálókrém. Amit ígér, hozza, többször újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Olcsó, jó alap fényvédős hidratálókrém. Amit ígér, hozza, többször újravettem.

TimeaZsofia

2019. február 4.

A parfümöt leszámítva nagyon jó összetevőkből áll ez a fényvédős krém, szeretem használni, ha csak a boltig megyek ki a szabadba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

vodkaszoda

2018. szeptember 24.

Tavaly nyáron kezdtem használni, egyből beleszerettem, és szurkoltam, hogy sokáig forgalmazzák, mert ennyi pénzért nem találtam még ennél jobb fényvédős nappali krémet. A pumpás műanyagflakon kiszerelés nagyon szimpatikus, mert több szempontból praktikus pl. utazásnál. Nem ragad, és nem irritálja a bőrömet, az illatát meg kellett szoknom, de aztán meg is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

kjucus

2018. szeptember 21.

Egy olcsóbb kategóriájú nappali krémet kerestem, lehetőleg fényvédővel és erre esett a választásom, miután kipróbáltam a gyümölcssavas hámlasztóját... És azt kell hogy mondjam, hogy ez egy szuper krém. Az illata kellemes, jól beszívódik, a száraz bőrömet hidratálja, nem irritál. fényvédő is van benne. Pont azt tudja, amire szükségem van. Hogy a szennyeződésektől védene, azt nem tapasztaltam, de minden más tekintetben pont megfelelő!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

mikkamakka75

2018. április 28.

Pont annyit tud ez a krèm, amennyit egy àltalànos nappali krèmnek tudnia kell. Nem tùl gyorsan, de teljes mèrtèkig beszívòdik, nem csùszik le ròla az alapozò, nem szàrít vagy zsírosít, plusz pont a 30 fényvèdő faktorèrt, ami egy nyári szabadtèri programhoz kevès, de a mindennapokra, főleg ősztől tavaszig szerintem pont elèg. Nem csodaszer, mint az összes többi krèm sem (főleg ebben az àrkategòriàban), de alapkrèmnek megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

mariannabodi

2017. augusztus 13.

Eddig csak nyáron használtam, és főleg a fényvédő miatt vettem meg, de nekem bevált. Mintha tényleg védene a szennyeződésektől - de lehet, hogy csak beképzelem. Viszont azt észrevettem, hogy mióta használom, nem pattog ki az arcom a nyári por+izzadság keverékétől. Tetszik, hogy pumpás, könnyen beszívódik, és könnyű állagú. 1200 ft-ért ötös, remélem forgalomban marad még egy ideig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Coco-Caprylate, Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Lecithin, Dimethicone, Hydrogenated Palm Glycerides, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cocoglycerides, Hydrogenated Vegetable Glyceride, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate
Fényvédők: Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Limonene, Geraniol, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0