CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brizsitke, Módosítva: 2018. október 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

pviviana

2020. június 24.

Én nagyon szeretem. Főleg nyáron használom, amikor napközben jobban kifényesedik a bőröm. Csak áttörlöm vele az arcom, dekoltázsom és utána órákig matt marad. Az illata is nagyon kellemes.
Ez igazából nem sminklemosó szerintem, ahhoz nem eléggé nedves.. nem is próbáltam akként használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Kinguska09

2019. január 13.

Szeretem ezeket a kendoket

1. Jol jon ha csak fel szeretnem frissiteni az arcborom vagy leszedni a sminket ( tobb fajta van lehet valogtni)
2. Nekem a legjobban az aktivszenes valt be
3. Nem szarit nem zsirosit nem okoz irritaciot nyugtatja a borom
4. Gyors es kenyelmes megoldasa az egyszeru sminklemosasnak is elbanik meg a matt ruzsommal is :)
5. Keves helyet foglal es ami meg fontos amellett hogy teszi a dolgat hogy olcso 395 ft korul van - sok mas hasonlo kendo 3 szor ennyibe kerul es nem tudnak tobbet*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Szeretem ezeket a kendoket

2. Nekem a legjobban az aktivszenes valt be
3. Nem szarit nem zsirosit nem okoz irritaciot nyugtatja a borom

TimyeK

2018. július 6.

Számomra nagyon bevált ez a kis kendő, bár én nem sminkeltávolításra használom, ugyanis ez véleményem szerint nem is sminkeltávolító kendő, hanem frissítő/ tisztító kendő. Épp ezért én arcmoss után tonik helyett használom, szépen áttörölgetem vele az arcom, nyakam, dekoltázsom és a hátam felső részét, ahol hajlamos vagyok kipattogni. Nagyon szépen nyugtatja a bőröm, összehúzza a pórusaim és reggelre pihe-puha, olajmentes az arcom. Amióta ezt használom, sokkal tisztábbnak tűnik az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Dorinazia

2018. április 14.

Az összes CV kendő közül ez a legrosszabb. Száraz és nem annyira hozza le a sminket illetve engem az illata is picit zavar, elhasználom azért de biztos, hogy nem veszem újra. A rózsaszín változatát is próbáltam az sokkal jobb!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

papaverrhoeas

2018. március 23.

A CV sminklemosó kendők közül ez a leggyengébb. Elég száraz, nem hozza le a nem vízálló sminket sem alaposan, ráadásul nekem csípi a bőröm. Létezik ebből kétféle rózsaszín, az egyik idősebbeknek,a másik ugyanígy 25 alattiaknak. Azokat használom felváltva, mert nagyon jól beváltak. Nem irritálnak és alaposan tisztítanak, de nekem ez a termék tragédia volt, plusz sminklemosóval tudtam csak használni. Két csillag, mert legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Beby

2018. március 20.

Nagyon imádom ezt a terméket, ez az egyik kedvenc sminklemosó kendőm, nem csak az ára, hanem a teljesítménye miatt is. Könnyen lehozza a sminket, az illata jó, a bőröm a használat után egyre kevésbé volt pattanásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

MissEsztina

2018. március 17.

Én nagyon szeretem ezt a terméket. Elsőre a kedvező ára miatt vettem meg, azóta azért veszem újra, mert nagyon szép lesz tőle a bőröm.
Először is nekem minden sminket levisz 1db is, alapozót, szempillafestéket, akár rúzst, tényleg mindent. Aztán azt vettem észre, hogy habár én már nem vagyok kifejezetten pattanásokra hajlamos, mikor tanulási időszakokban itthon maradtam hetekre, és nem tettem ki a lábam, tehát nem is sminkeltem és erre sem volt szükségem, olajosabb lett a bőröm. Ez a kendő valahogy mindig tökéletesen leviszi a azt a kevés fölösleges olajat, amitől ragyásodnék, és selymessé teszi az arcomat. És az illata is fantasztikus.
Olyanoknak viszont nem ajánlom, akik csak heti párszor használnák (tehát lassan fogy), mert így valóban kiszáradnak, különösen a csomagolás alján lévők. Minél több levegőt kap, annál jobban ki van szolgáltatva a párolgásnak. Ezzel egy lemosó kendőnél egyszerűen számolni kell, akár csak egy popsitörlőnél.
Alapvetően az enyém csomagolása szerintem világos rózsaszín. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy egy unikornisos limitált kiadásból vettem 3 csomaggal, és ennek a szaga viszont számomra nagyon taszító (vaníliás jellegű). Ki nem dobom, de alig várom, hogy végre újra az alapot használhassam. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

hopiheD

2018. január 29.

A kicsi, utazós csomagolást vettem, a kendők nekem kb használhatatlanul kicsik és szárazak is. Minimális sminket se tudok leszedni egy kendővel, és nagyon szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Yami

2017. július 23.

Utazásra vittem magammal egy csomaggal, de szerencsére pakoltam rendes sminklemosót és arctisztítót is. Ezekre ugyanis nem igazán alkalmas magában, de napközben csak felfrissíteni az arcomat jó volt, erre azonban inkább egy arcpermetet használnék a nem épp utazok. Szerintem nem is eléggé nedvesek a kendők, így különösebb értelmét nem látom. Lehet, hogy kicsit drágábban, de sokkal jobbat is lehet találni, lehetőleg nem ennyi alkohollal benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Veca86

2017. február 9.

Szeretem ezeket a pattanásos bőrre kialakított termékeket a Müllertől, viszont nehéz hozzájutnom, ugyanis a városunkban nincs üzletük. Ezt is ajándékba kaptam és nagyon spórolom, csak olyankor nyúlok hozzá, ha nagyon szükséges. Tetszik, hogy ilyen kicsi a csomagolása, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Természetes olaj, melyet a cápa májából vagy növényekből vonnak ki. A bőrünk által termelt faggyúnak körülbelül 13 százalékát alkotja szkvalén. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Kémiai szerkezetét tekintve kettős kötésekkel rendelkező, telítetlen szénhidrogén-molekula, és mint ilyen, oxidációnak erősen kitett. Instabil voltának előnye, hogy antioxidánsként működik, amihez olajos jellegét hozzátéve a száraz bőr számára kedvező összetevő lehet. Aknés bőrproblémákkal küzdők számára azonban nem javasolt szkvalénes kozmetikumot használni, az oxidálódott formája ugyanis erősítheti az aknék megjelenését.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

nagylevelű csodamogyoró leveleiből és kérgéből kivont összetevő. A különböző részek eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Methylparaben i I ta I par 0 0