CV Cadea Vera

Ár:   215 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni maszk: hat az eltömődött pórusok ellen, a fénylő bőr és a makacs szennyeződések ellen.

A mélyreható formula finomítja a póruokat és csökkenti a bőr irritációját. Az ásványi anyagokban gazdag fehér agyag a felesleges zsír lekötésével percek alatt megtisztítja a bőrt.

Eredmény: tiszta és sima bőr.

sailorluna

2018. augusztus 9.

nem volt rossz, többször újravettem. tisztított, mattított, tette a dolgát. kár, hogy van benne alkohol és illatanyag, bár a bőröm nem lett tőle piros, nem irritált, nem szárított annyira, mint más agyagpakolások. kár, hogy már nem kapható, néha jólesett használni a kevésbé jó összetétele ellenére is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

emeseee6

2017. május 28.

Ez az eddigi legjobb pakolás,amit használtam. A legtöbb után az volt az érzésem ,hogy a felszínt megkapargatják,persze utána matt az arcom ,mert megmosom,de 1-2 óra és a felszín ismét fénylik,zsíros tapintású. Na ez viszont,mintha mélyebbre hatna,utána napokig másmilyen az egész bőröm tapintása,nem tocsog úgy a zsírban.Zsírosodik valamennyire,de másképp,más érzés is hozzányúlni. Az ára pedig vicc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Evelin0802

2017. január 14.

nagyon puha lesz tőle a bőröm és az illata is nagyon jó.valamennyire a pattanásokkal is elbír.nem tűnteti el teljesen de egész jó.és ahhoz képest hogy 2 adag van benne szerintem sokkal több mint 2 használatra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 14.

SimonO

2016. október 20.

Különösebb hatást nem ért el, kellemes illata tetszett nekem, vastagabb rétegben felpakolva nem száradt a bőrre így nem lehetett pontosan tudni, mikor lehet már lemosni. Nagyon kiszárította a bőröm, de tiszta érzetet nyújtott. Kötelezőnek tartom a hidratálást a pakolás után. Mivel az ígért hatásokat teljesítette, maximum pontot megkapja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Birkin22

2016. április 27.

Nagyon szeretem, bevált, tényleg segít a pattanásokon és a bőrömnek is jót tesz. Annak ellenére, hogy zsíros bőrre van, nem szárítja a bőröm agyon. Olyan termék, amiből mindig tartok otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

mujerconfused

2015. december 29.

Mattított egy kicsit a bőrömön és jó tett a pórusaimnak, de nem az igazi. Ebben az árkategóriában szerintem jobb a rossmanos synergen, nekem az sokkal puhább bőrt csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

fittike97

2015. december 1.

Nagyon jo pakolas! Az illatat egyszeruen imadom:D babapofit csinal, nagyon puha lesz utana a borom es nem is szarit. Picit csipni szokott, de ugy vagyok vele, hogy ennyi belefer. Egy tasak tobb hasznalatra is eleg, szoval nagyon gazdasagos. Nalam ez az elsoszamu arcmasz, csak a balea cinkes pakolas veheti fel vele a versenyt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 1.

supercinti5

2015. november 24.

Sajnos nekem ez nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

Sajnos nekem ez nem vált be :(

love_cinderella

2015. október 13.

A legjobb maszk amit eddig próbáltam! Régebben már használtam párszor ha nagyon csúnya volt az arcbőröm, most ismét elkezdtem. Nyilván 1 használattól nem fogja eltűntetni a pattanásokat de nagyon szép és puha arcbőrt varázsol, illetve a bőrhibák is kevésbé látszódnak utána. Én 2 órára hagytam fent, a maradékot pedig estére teszem fel ha valami kijön az arcomon. Ezentúl igyekszem majd hetente használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

foxinthebox

2015. május 28.

nagyon nagyon szeretem! ezelőtt csak kb két arcmaszkot próbáltam, azok nagyon csípték a bőröm, de ez nem, nagyon kellemes az illata, az állaga is. 10-15 percet szoktam fent hagyni, lemosás után nagyon puha és sima lesz a bőröm, és nem szárítja ki egyáltalán. nemrég használat előtt éreztem, hogy a bőröm zsírosabb a szokásosnál, de nagyon jól rendbe tette a maszk a dolgokat:D ma direkt azért használtam, mert picit pattanásosabb a bőröm, kíváncsi vagyok, hogy azokon segít-e, majd update-elek, de addig is öt csillagot adok neki, mert szerintem nagyon jó arcmaszk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin