Dalma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan felszívódó hatóanyagai lágyan ápolják a bőrt, rugalmasságot és feszességet biztosítanak. Intenzív hidratáló hatása megvédi a bőrt a kiszárídástól. Kellemes, tartós illatot biztosít.

alcyone

2015. november 3.

Az ára és az illata miatt vettem meg...nekem valahogy bejött ez az illat és mivel a másik kakaós testápolóm elég zsíros, kellett valami másik, ami gyorsan beszívódik, könnyed, ugyanakkor megfelelően ápol is. Ez a krém tökéletesen teljesíti ezt, ugyanakkor a csomagolása egy vicc, a leírása borzalmas, ahogy az összetevők sem túl jók. Egynek elmegy, mert tényleg gyorsan beszívódik és ápolja a bőrt, de hozzáteszem, ezt csak akkor teljesíti, ha minden nap bekenem magam vele...(márpedig nem szeretek minden nap testápolózni). Így nem leszünk a legjobb barátok, bár az ára miatt kicsit vacillálok, hogy veszek-e majd belőle máskor is...de egyelőre nem győzött meg eléggé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Yubiri

2014. október 5.

Megvettem én is ezt a testápolót, mert tetszett az illata nagyon, és az ára (295,- Ft)
A csomagolására még rá van írva, hogy "Nyugtató életérzés".
Itthon kipróbálva a testápolót teljesen ledöbbentem, mert mindazt maximálisan teljesíti, ami ígéretként rá van írva. Gyorsan felszívódik, ápol, rugalmas lesz tőle a bőröm, a kezemet is bekentem vele, és pihe-puha lett. Az illata is kellemes, tartós, nyugtató, szóval teljesen meg lennék vele elégedve.... HA... nem lennék hűséges krémmániás. Az összetevők borzasztóak, bár az én csomagolásomon már nincs 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, ami rákkeltő vegyület és beszívódhat a bőrbe, de formaldehidet kibocsátó vegyület, és sejthalált okozó kémiai anyag bizony van benne, így viszont nem szívesen kenem magamra, és csakis emiatt, de nem fogom újravásárolni. Arról már nem is beszélve, hogy a termék csomagolásán össze-vissza vannak az INCI-k, megismétlődnek a felsorolásban. A termék pontozása maximális lenne, de az összetevők miatt le kellett húznom.
Ár: 5* (295,- Ft, 330 ml)
Illat: 4*
Ápoló hatás: 5* (rövidtávon, eltekintve az összetevőktől)
INCI: 1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

A csomagolására még rá van írva, hogy "Nyugtató életérzés".
Ár: 5* (295,- Ft, 330 ml)
Illat: 4*
Ápoló hatás: 5* (rövidtávon, eltekintve az összetevőktől)
INCI: 1*

kissbarbara1990

2013. augusztus 26.

Valóban gyorsan felszívódó testápoló, de az illata nagyon nem gyere be :S Olyan kamu kamilla illata van és öreges. Kipróbáltam, de elég is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak