Daylong

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A liposzóma alapú Daylong extreme SPF 50+ bőrápoló magas fényvédő faktorral(50+) rendkívül kényezteti bőrünket és megóvja az UVA és UVB sugaraktól. Illatanyagmentes, fotostabil, széles spektrumú filtereket tartalmaz, vízálló és homokálló. A Daylong extreme SPF 50+ fényvédő bőrápoló ideális minden olyan esetben amikor hosszan tartó napvédelemre van szükség, pl. trópusi vagy magas hegyi területeken/ helyeken.

A Daylong extreme 50+ fényvédő használata különösen javasolt a nagyon érzékeny bőrű emberek körében és abban az esetben ha 1 óránál hosszabb időt tervezünk tölteni a vízben.

Használata: Napozás előtt 20 perccel alaposan kenjük be testünket a Daylong extreme 50+ testápolóval. Az egyszeri használata –általában- elégséges ha jól belemasszírozzuk a krémet bőrünkbe a napsütésnek kitett testrészeken. A nagyon érzékeny bőrűeknek nem ajánlott hosszabb ideig a napon tartózkodniuk még ha használják is a Daylong extreme 50+ krémet.

fruzsii11

2016. március 18.

Imádom! :) Tökéletesen véd, nem ég le az ember. Egyszer nem kentem be egy foltban a páromat, és fehér maradt a bőre egyedül a kis foltban égett le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Perpi

2014. május 24.

Ezt a kremet meg mindig gyartjak, igaz a csomagolasa mar mas. Ket hete tropusi korulmenyek kozott teszteljuk, gyereknek 50, szuloknek 25 faktorral, es senki nem egett le. Pedig csak egyszer kenjuk per nap, es gyermek nem varja ki a 20 perc varakozasi idot. Homok beleragad, de mivel tenyleg megvedett, igy az nem erdekelt. Furdoruhat nem kezdte ki. Jo illatu, kicsit suru, megis konnyen kenheto.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

Laura19

2013. szeptember 21.

Elég jó az illata, ritkán kell újrakenni. Még sosem csalódtam benne, 100%-ban véd a leégés ellen.
Az egész család ilyet használ. Kicsit drága, de minőség alapján ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Az egész család ilyet használ. Kicsit drága, de minőség alapján ötös.

memyselfandi

2013. augusztus 9.

Nagyon jó naptej, az egyik legjobb, amit valaha használtam. Én a 15 faktorosat használtam.
Ami nekem fontos, hogy egyáltalán nem hagy zsíros érzetet maga után. A zsíros arcbőrömre simán rákentem, nem okozott semmit. Rá is van írva, hogy nem komedogén. Gyorsan beszívódik és nagyon jól véd, talán túl jól is: amikor kentem magam vele, hófehér maradt a bőröm...
Nagy ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Nagy ötös.

jibjab

2013. augusztus 1.

Sajnos arcra nekem túl zsíros, de testre megfelelő. Bőrgyógyásztól hallottam, hogy nagyon jó termék, főleg az UVA védelme, mert állítólag az a keményebb dió és az szokott a gyengéje lenni a napvédő szereknek.(Ezt csak hallottam, nem értek hozzá!) Nekem bevált a használata. Ami viszont kifogásolható, hogy nem lehet mindenütt kapni, sőt, úgy kell rá vadászni és mivel nincs agyon reklámozva kevesebben veszik ezért nagyon oda kell figyelni a lejáratára. Kár, mert megbízható kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 1.

75eperke

2013. augusztus 1.

Kevésbé ismert, pedig nincs benne piros összetevő, és nagyon jó, gyógyszertárban kapható vagy rendelhető. Használtuk egyik nyáron, aquaparkban voltunk, délidőben is napon, semmi színünk nem lett, egyszer kentük be magunkat érkezéskor! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

parsley

2013. június 20.

Szeretem ezt a naptejet. Apu vesz ilyet már ezer éve. Amikor ezt használom, már előre tudom, hogy nem fogok leégni. :) Kicsit sűrű az állaga, de éppen ezért leégés után is jó. Legalábbis nekem bevállt, mert megnyugtatta a bőröm, és a piros szín hamar elmúlt utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 20.

kingi83

2013. május 5.

Ezt a krémet használom már évek óta, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 5.

Ezt a krémet használom már évek óta, nekem nagyon bevált!

újvári istvánné

Korcsoport: >54
2012. december 3.

Nagyon elégedett vagyok a krémmel évekkel ezelőtt bőrgyógyászom ajánlotta 25 faktorosat használok de sajnos nem lehet kapni.Nekem nagyszükségem lenne rá mivel érzékenybőrű vagyok .Jólenne ha valahol kaphatnék még .Köszönöm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 3.

parsley

2012. augusztus 9.

Évek óta ezt használom, és nekem teljesen bevált. Testre 50 faktorosat használok, azonban arcra csak 25-öset, mert az kevésbé zsírosítja az arcbőröm. Én is tapasztaltam, hogy fehér ruhán sárga folt keletkezik, de nálam csak akkor, amikor azelőtt vettem fel, mielőtt beszívta volna, és hozzátenném, hogy ez más naptejeknél is így van. Nagyon hamar felszívódik. Az illata naptej szagú, a színe fehér. Nekem ez a No. 1. :) Én csak ajánlani tudom, nálunk az egész család ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2