Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2014. január 23.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Dimethicone eo I szil 1 0Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride eo Cyclopentasiloxane eo I szil Steareth-2 ti I eu 2 2Cetyl Ricinoleate eo DI-C12-15 Alkyl Fumarate eo Polysilicone-11 szil Butylene Glycol h 1 0Butyl Methoxydibenzoylmethane f Pentylene Glycol Steareth-21 ti I eu Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract aCoffea Arabica (Coffee) Seed Extract Polygonum Cuspidatum Root Extract a Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Betula Alba (Birch) Bark Extract a I gy Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract i Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Saccharomyces Lysate Extract h I gy Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract a I i Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride a Cholesterol eo I eu 0 0Phospholipids h Maltodextrin Ascorbyl Tocopheryl Maleate a I eo Hydrogenated Lecithin eu Cyclodextrin Sodium Hyaluronate h 0 0Trehalose h Nordihydroguaiaretic Acid a Palmitoyl Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/ Glycerin Crosspolymer Pantethine eo I v Linolenic Acid eo Oryzanol Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Linoleic Acid eo Glycerin h 0 0Sodium PCA h 0 0Urea h Caprylic / Capric Triglyceride eo Polyethylene Behenyl Alcohol eo I al Sodium Carbomer Tromethamine Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2VP/ Hexadecene Copolymer Polyquaternium-51 Carbomer Parfum / Fragrance i Linalool i Butylphenyl Methylpropional i Lyral i Benzyl Salicylate i Disodium EDTA Potassium Sorbate ta Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Sodium Dehydroacetate ta Sorbic Acid ta Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 42090 sz Chromium Hydroxide Green / CI 77289 sz

orik

2018. február 16.

Gyorsan felszívódó, kellemes illatú és könnyed állagú krém, ezért reggelente, smink előtt is tudom használni. Egész napos intenzív hidratáló és feltöltő hatása miatt csak ajánlani tudom, az arcbőröm puha, sima és ápolt lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

cdinside

2016. március 25.

Mondhatom, hogy mínusz 5 évet adott a bőrömnek. Nagyon jó krém !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 25.

Mondhatom, hogy mínusz 5 évet adott a bőrömnek. Nagyon jó krém !!

Matilda

2015. július 29.

Nevetséges áron, nevetséges mennyiség. Ajándékba kaptam, én biztos nem venném meg. A krém maga jó, bár nem pont nekem készült, de nem is volt semmi kiemelkedő hatása, az 1000 Ft-os baleás is tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

juditkaa70

2015. július 24.

Osztom Ildie véleményét! :) Ugyanez a tapasztalatom! :) Szerintem nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Ildie

2014. július 6.

Imádom. Nagyon jól hidratál, az orcákon nagyon száraz a böröm, a T vonalban nagyon zsíros, és ez a krém mind a kettőt tudja. Nem hagy zsíros érzést, nagyon kis ügye kellemes, mint az illata. Gyorsan beszíodik, felteszem és jöhet is az alapozó. Van benne napvédő, ennek külön örülök. A nagyon nagyon 40 fokban a nyakra nem érdemes lehúzni, de arcon simán bírja. 6*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

szusmus

2014. január 23.

Nagyon szerettem ezt a krémet, három évig használtam, de már nincs a polcokon, legalábbis nem ezen a néven, hanem egyszerűen DayWear, Plus nélkül. Nem tudom, hogy ugyanaz-e a termék. Üde, friss illatú, kellemes, nem zsíros állagú, nappalra és éjszakára is bevált, nem zsírosította a bőröm és smink alá is tökéletes volt. Az ára miatt viszont csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Colika

2014. január 21.

Száraz börre valo verzióját használom. Imádom az illatát, nagyon friss, jó érzés reggel az arcra kenni. Elég erös krém, nekem a hideg időszakokban vált be a lejobban, nyáron picit sok. Nagyon jól sminkelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.

Lívia

2013. november 10.

Elsőnek kb 25 lehettem mikor megvettem. Valahogy többre vágytam, egy komoly kifinomult márkájú arckrémre, nem a drogériás tucatra. Épp karácsony előtt volt, és szettben vettem meg, ami nagyon kedvező mert adtak mellé 2 másik kis kiszerelésű krémet is. Nagyon megörültem, alig vártam hogy felkenjem, és a bőrön egyszerűen imádta. Szépen kisimult, kellőképp hidratálta, hamar beszívódott. Csillagos 5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

Kunkom

2013. november 3.

Én száraz bőrrel rendelkezek és nekem kicsit kevésnek bizonyul a hidratáló hatása sajnos.Viszont az illatát imádom nagyon kellemes enyhén uborkás.Az állaga szuper,nagyon gyorsan felszívódik.A krémem amit vettem (szettben) normál-kombinált bőrre van ez lehet a bibi.Én normál-kombinált v. zsíros bőrre ajánlanám!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 3.

szysszy

2013. június 11.

A kedvenc krémem! Kiválóan hidratál nappalra mégsem hagy maszkszerű érzést az arcomon.2 éve használom, nem cserélném le semmi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Nordihydroguaiaretic Acid
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Trehalose, Glycerin, Sodium PCA, Urea
Vitaminok: Pantethine

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Caprylic/ Capric/ Myristic/ Stearic Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Cetyl Ricinoleate, DI-C12-15 Alkyl Fumarate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Cholesterol, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Pantethine, Linolenic Acid, Lecithin, Squalane, Linoleic Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-21, Cholesterol, Hydrogenated Lecithin, Lecithin, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Laminaria Ochroleuca (Kelp) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Salicylate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Chromium Hydroxide Green / CI 77289
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Squalane eo 1 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!