Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: B. Évi, Módosítva: 2015. január 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

3 féle színből áll.

Parabén mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

B. Évi

2015. január 2.

Az én palettám picit más - viszont mivel összetétel és vélemény sem volt még ennél a terméknél, a semminél is több egy kis infó róla. :)
Szóval, kb. 8-10 éves az én tégelyem, anno Párizsban vásároltam, 4 színt tartalmaz, a neve pedig:
47 Ombretto Mono Hi-Tech (csak simán, semmi "Special edition"...)
Nagyon jó minőségűnek tartom - 2 színt használtam el, a másik 2 nem az én árnyalatom. Mindegyik elég erősen pigmentált, egyenletesen és jól fed, valamint nem ráncosít /mármint vannak olyan szemhéjfestékek, amik ráncosnak "hatnak", ha felkenem - na, ez nem! :) /
Alapozót nem használok a szemhéjfestés alá, viszont a jó minőségű porok - mint amilyen ez is - megtapadnak a bőrön. Épp ezért gazdaságos, sokáig elég /bár én nem napi szinten használtam/.
A vásárlás helyét azért tartom fontosnak megemlíteni, mert tudom egy más termékről (Oil of Olaz arckrém), hogy a Németországban/Ausztriában vásárolt nem azonos a Magyarországon vásárolttal! :( Egy ismerősöm csak ott veszi ezért. Vagy a mosóporok: a német/osztrák Persil hat, a magyar nem. Visszatérve a Deborah-szemfestékre: a francia piacra gyártott működik, de remélhetőleg azért a magyar is... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

47 Ombretto Mono Hi-Tech (csak simán, semmi "Special edition"...)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.