Delia Cosmetics

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. október 8.

Lelőhely:   eurós boltok

• TELJES LEFEDETTSÉG - intenzív, az elszíneződés és a bőrelváltozások nagyon alapos lefedettség a hibátlan bőr hatás elérése céljából.
  • MEGFELELŐ SZÍN - színpaletta könnyen engedi a tökéletes árnyalat kiválasztását. HIDRATÁLÁS - a bőr intenzív hidratálása és táplálása argán olaj tartalma miatt.
  • SPF 20 VÉDELEM - a hatékony és kényelmes napvédelem minden nap. VÍZÁLLÓSÁG - a tökéletes sminket garantálja minden körülmények között.
  • HIPOÁLLÉRGÉN- biztonságot nyújt érzékeny bőrnek. Tartós, hipóállérgén, erősen takaró és vízálló krémpúder.
  • Napvédelmet nyújt - SPF 20. Regeneráló argánolajat tartalmaz. Használat: egyenletesen felvinni az arc és nyak megtisztított bőrére.

MissBlanketBurrito

2018. július 6.

A legvilágosabb (52) árnyalatot vettem meg, tökéletes a fehér, sápadt bőrömhöz.
Az illata kicsit erős, de finom. Nagyon jól hidratál.
Száraz vagy kombinált bőrűeknek ajánlom, mert az állaga kicsit zsíros, bár egy kis púderrel még nyáron is tökéletes.
A fedése szuper, de kicsit várni kell két réteg között, míg "beszívódik", ezen felül viszont jól építhető.
Nem hurkásodik, bár míg "megköt" az arcon, beleülhet a nagyobb ráncokba. Ez kézzel elsimítható, napközben pedig már nem fordul elő.
Egy egész napot kibír, elég tartós. Viszont csak közepesen vízálló, egy egész napos uszodázás után a 2 rétegből csak éppen egy halványka réteg maradt, aligha a fele, mondjuk így is több mint a semmi. A catrice camouflage folyékony korrektorával megegyezik a tartóssága, fedése és vízállósága is.
A kiszerelés jó, és olyan kevés kell belőle, hogy esküszöm sosem fog elfogyni... :D
Ár-érték arányban 10/10. Nem életem alapozója (az állaga miatt), de ha egyszer véletlenül elfogyna, biztosan újravenném (a fényvédelem miatt pedig jár a pirospont!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

A legvilágosabb (52) árnyalatot vettem meg, tökéletes a fehér, sápadt bőrömhöz.
Az illata kicsit erős, de finom. Nagyon jól hidratál.

blackcat00616

2016. június 1.

Végre egy alapozó, ami olyan fehér, mint az én bőröm! Évek óta keresgélek, de a drogériákban kapható bb krémek és alapozók legvilágosabb árnyalata is sötét volt. A nyakam rikított az arcomhoz képest. Az alattam lévő krémmániás csajszitól kaptam egyet ajándékba. Komolyan mondom, majdnem sírtam örömömben, mikor kipróbáltam. Hétfőn suliba menet a hajam sz*r, időm nem volt kikenni a pillám, de végre a nyakam nem rikít a hatalmas különbség miatt :D Száraz a bőröm, ezért szoktam krémezni, utána alapozózok, így nekem nehezebb eldolgozni, de amint sikerül púderrel fixálom. A termékek nagy részére allergiás vagyok, Úgyhogy külön öröm, hogy erre nem :D Tartóssága majdnem tökéletes, mikor indulok haza suli utan egy picit már látszódnak a hegek a pofimon. Amíg tudom újra veszem :)

Update:Vettem egy másikat, mert amit kaptam elfogyott, igy már tudom, hogy az 52-es a legvilágosabb árnyalat. :) Szuperjó továbbra is <3

Update2: Most, hogy jön a nyár, egyre nehezebben bizonyult, mást kell keressek, télire marad <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

bugosgizi

2015. november 29.

Nagyon nehezen vettem rá magam hogy megírjam ezt a véleményt. Mivel ez a termék pont akkor került a kosaramba mikor még nagyon zsíros volt a bőröm. Az akkori nézőpontom alapján nagyon alul értékelném. Ám most hogy egyenesbe jöttem zsírosodás ügyben már egy normális véleményt tudok veletek megosztani.
Szóval amiket ígér az alapozó az szépen működik is. A drogériákban kapható alapozókra kilómétereket ver fedésben. A szín választék tényleg a legvilágosabbtól a sötétebb színekig terjed. Az argán olaj tartalma miatt zsíros és kombinált bőrűeknek nem ajánlom. Iszont e miatt az összetevő miatt remekül hidratál. Azt hogy a fényvédő mennyire működik azt nem tudom mivel nyáron nem sminkeltem vele.
A vízállóságáról nem vagyok meggyőződve de attól függetlenül jó tartós kis termék. A hipoallergénsége bizonyított hisz nekem sem irritálta a bőröm sőt egy nagyon nagyon érzékeny bőrű barátnőmnek sem. Ezek után már tényleg csak pontoznom kell. És hát fájó szívvel mondom de az összetevők nekem unszimpatikusak bárki bármit mond. Szóval most 4 pontot adok neki de ha a csajszitól kapok valami negativ visszajelzést akkor már zuhan is le 3 pontra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.