Diadermine

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kor előrehaladtával a bőr hialuronsav-termelése lelassul, ami csökkent nedvességtartalomhoz vezet. A bőr állandóan veszít feszességéből, megjelennek a vonalak, majd a mélyebb ráncok is. A Wrinkle-Expert 3 D ránctalanító nappali krém hialuronsavval látja el a bőrt, ezáltal elősegítve a nedvesség megkötését a bőrben. A ráncok és finom vonalak 3 dimenzió mentén csökkennek.

1. Kisebb ráncmélység
  2. Csökkenő ránchossz
  3. Simább bőrfelület

A bőr akár már 7 nap elteltével is fiatalosabbnak tűnhet. Rendszeres használat mellett a ráncok 3 dimenzió mentén, hossz, mélység és a simább bőrfelület tekintetében is csökkennek.

szabocintia

2018. november 21.

Kuponnal jutottam hozzá a krémhez, de nem igazán váltotta be hozzá fűzött reményeket.
Kicsit nehéznek érzem, illetve mintha pattanásosodnék is tőle, bár nem vagyok 100%-ig biztos, hogy ez a krémtől van. Az illata egész jó, de ennyi pénzért várnék valami utóhatást is, de nem puhább a bőröm a megszokottnál. Nem hiszem, hogy újra fogom venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Leonitre

2018. május 29.

Még csak egy napja használom de észrevettem, hogy a szemöldököm közti ránc alig látszik a szememkörüliek pedig feltöltödtek. Az illata és az átlaga tetszik, előtte Vichyt használtam (Lifactive) az finom édes volt, de darabokban lehámlott a fejemről napközben dörzsölés hatására, ennél csak kellemes hidratált érzésem van, szóval sokkal jobb mint a Vichy. Eddig bejön, majd talán updatelek pár nap múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

ludri97

2018. május 24.

Felaron vettem meg kuponnal... hat vegyesek az erzeseim. Elkenegetem de biztos hogy nem fogom ujra venni, kellemes az illata de eddig a hatasat meg kis formaban se latom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Audreylicious

2017. december 27.

Fél áron sikerült hozzájutnom, DM-es kupon által. Az illata nagyon megfogott, rendkívül kellemes, lágy illatú. Állagra sűrű, testes krém, ebből kifolyólag megfelelően hidratál. A ránctalanító hatásáról még nem tudok nyilatkozni, pár napja használom csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Swelana

2017. augusztus 19.

Sokat gondolkodtam (legalább egy fél órát morfondíroztam a polcoknál), mivel tudnám kicsit meggátolni a ráncokat, rá esett a választásom. Határozottan jobban néz ki a bőröm, jó az ára, bár véleményt még nem láttam a termékről, gondoltam, kipróbálom. Hajlamos vagyok pattanásosodni, zsírosodik a bőröm nagyon sok féle krémtől és van, amitől kiütéseim is vannak, de ez bevált. Azt nem tudom, a ráncokon mennyire segít, sok még hála égnek nincs, de láthatóan szebb a bőröm a használata után és be is szívja szépen. Én masszírozgatni szoktam vele az arcomat, úgy szerintem még hatásosabb. A vérkeringésem biztos, hogy serkenti.

Nincs kiütés, masszírozás után kellemes bizsergés. Nem lettek tőle se kiütéseim, se pattanásaim. Nekem tetszik. Az illata kellemes, az ára jó! Szerintem megér egy próbát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Dimethylmethoxy Chromanol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hexyldecanol, Dimethylsilanol Hyaluronate, Butylene Glycol, Sodium Lactate
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.