Diadermine

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a könnyed többfunkciós szérum aktiválja a sejtek energiaszintjét. A gondosan kiválasztott koncentrált C-vitamin kombinációja aktiválja a sejtek energiaszintjét az élettel telibb bőrtónus elérése érdekében. A tesztelők többsége a szérum használatát követően, azt tapasztalta, hogy arcbőrük:

• Már az első alkalom után élettel telibb és az arcvonal finomabb tapintásúvá vált.
  • Rendszeres használat mellett megerősödött, revitalizálttá, fiatalabb kinézetűvé vált.
  • A bőr tónusa élénkebb és ragyogóbb.
  • Első használat után élettel telibb, ragyogóbb arcőr.

6vilag

2022. január 29.

Ajándékba kaptam, kellemes meglepetés volt. Nagyon gyorsan felszívódik, nem irritál, semmilyen zsíros érzetet nem hagy még az én amúgy is zsíros bőrömön sem. Szeretem, örülök neki. Magában használom, de van, hogy alá kenek valami szérumot és télen előfordulhat, hogy keverek bele még egy kis retinol olajat is. Illata nagyon enyhe és egyben kellemes is. Arcra és a szem környékére egy pumpányit, ha nyakra is szeretnék, akkor kettőt nyomok. Mindenhogy maradéktalanúl felszívódik. Négy csillag, mert ez sem csodaszer, mondjuk úgy, hogy egy átlagos hidratáló, viszont annak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 29.

njuli84

2021. szeptember 29.

Ez jó volt, használt. Tényleg élénkebbnek hat a bőr, és sebekre is jó. De nem vettem újra mondjuk, mert TO c vit jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 29.

Timcsi86

2020. március 29.

Én imádom. Nagyon kellemes az illata. Kombinált a bőröm de nagyon hamar beszívódik. Pár hétig lustaságból abbahagytam a krémezést, most újra kezdtem és tényleg lárványosan javítja a bőrtónust.A kiszerelése is szuper, szeretem a pumpás tégelyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

ladyfalcon

2020. március 26.

Hamarosan elfogy az első csomag, de már a szekrényben van az új! Nagyon szuper illata van, imádom használni. Ugyan zsíros bőröm van, és ez nem kifejezetten arra lett kifejlesztve, de olyan könnyű az állaga, hogy egyáltalán nem zsírosítja jobban a bőrömet, mint amilyen amúgy is lenne, sőt, talán egy icipicit mintha vissza is fogná a zsírosodást. Nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

bazsalikom

Korcsoport: >54
2019. november 17.

Kb. 1 hónapja használom rendszeresen a nappali krémjével és meg kell hogy mondjam a kedvencem lett. Nem egészen az én korosztályomnak való, de most úgy gondoltam hátha ez hatásosabb. A szérum állaga kellemes, könnyen felszívódó textúra,enyhe illattal, kifejezetten imádom a pumpás kiszerelést, féláron vettem a Glaumour napokon a nappali krémjével együtt. Nem irritálja a szememet, nem könnyezik tőle, mert nekem sajnos szokott az erős parfüm illattól. Jól tudok rá sminkelni, ad egy "színt", tónust az arcnak. Nem egy csodaszer, de mindenképpen kiemelkedik az általam eddig kipróbált kozmetikumok közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 17.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Pisum Sativum (Pea) Extract, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Betaine, Hydroxyethyl Urea, Urea, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Ammonium Lactate
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Biotin

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.