Dior

Ár:   27 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 29.

Ár:   27 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Csökkenti a pórusokat, a halványabb piros foltokat és a zsíros csillogást az ellenálló, természetesen gyönyörű arcbőrért. Friss, matt és ragyogó arcbőrt eredményez. Öregedésgátló hatásával és SPF 50 PA védelmével napról napra szebbé teszi az arcbőrt. 'A Dreamskin Moist & Perfect Cushion 3-féle bőrökéletesítő hatást kínál a természetesen gyönyörű bőr számára. A növényi glicerinnek és a hatékony hidratáló hatóanyagnak köszönhetően azonnal teltté teszi a bőrt. A biomimetikus csillámok és a lágy fókuszú porok elhalványítják a bőr tökéletlenségeit, és ultratermészetes hatást érnek el: matt, és ragyogó bőrt. Napról napra fokozott öregedésgátló hatás. Fokozott Longoza és Opilia összetételének köszönhetően simítja és rugalmassá teszi a bőrt, és egyenletessé teszi az arcbőr tónusát.

7 színárnyalatban kapható.

Ár: 9500 , Eladó: Rencsi93
Állapot: Új, bontatlan refill, Helyszín: Pécs, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tarzicia

2021. augusztus 16.

Szeretem a színezett, fényvédős hidratáló krémeket, nyáron csak ezeket használom, alapozót nagyon ritkán, csak alkalmakra vagy este. Ebben a Dior DreamSkin Cushion-ben az tetszett meg, hogy SPF 50-es, és mindkét fizikai fényvédő benne van, a cink oxid és a titánium dioxid is, ezáltal teljes spektrumú UV védelmet nyújt. Mostanában több Dior termék is bevált nekem, tonik, szérum, krém és bronzosító is, gondoltam, egy próbát megér ez is.
Az INCI-je lehetne azért egy kicsit szebb is... pl. nem bántam volna, ha nincs benne parfüm és irritáló illatanyag, és nekem a plusz kémiai fényvédő se hiányozna. Elég érzékeny a bőröm, és eddig egyik se okozott gondot, de ilyenkor motoszkál az agyam hátsó szegletében a gondolat, hogy ez akkor sem az igazi. Tudom, hogy pl. az illatanyag vagy parfüm hatása nem biztos, hogy azonnal jelentkezik, viszont érzékenyíthetik a bőrt, és szegény egy idő után már olyan összetevőt se fog tolerálni, amitől addig semmi baja se volt.
A kompakt környezetbarát, és ugyanúgy, mint a DreamSkin fluid, ez is utántölthető. A dobozban egy plusz utántöltő már eleve jár a kompakt mellé, ez az ár szempontjából nem mellékes.
Nekem tetszik ez a rózsaszín kompakt, műanyag, de csinos, jó minőségű, nem gagyi. Persze közel sem olyan elegáns, mint a steppelt tetejű Dior bronzosítóm.
A belseje is szép ezzel a halványrózsaszín + ezüst színvilággal. A fedélen belül nagy méretű tükör van, az alsó része pedig kipattintható a helyéről, ez maga az utántölthető "egység": egy lapos korong a felvitelhez, és egy külön fakkban az "anyaggal" átitatott szivacspárna. A korongot én félretettem, talán utazáshoz jó lehet. Nem tartom higiénikusnak, és nem tudom, hogy nézne ki többszöri mosás után, minden esetre én alapozóecsettel használom.
Rendkívül kellemes viselet, olyan, mintha semmi nem lenne az arcomon. Kitűnően hidratál, az én vízhiányos bőrömnek is elég volt előtte tonik, szérum, és egyetlen pumpálásnyi DreamSkin fluid. Könnyű, mint egy fátyol, fedése alig van, inkább csak egységesíti a bőrszínt. Természetes, ragyogó finish-e van, nem fényes, de nem is matt.
A 020-as színt választottam, ami egy hajszállal világosabb a kelleténél, de tudtam, hogy kicsit oxidálódni fog, és valóban, pár perc múlva már teljesen egybeolvad a saját bőrszínemmel.
Az értékeléssel bajban vagyok.
Tényleg csak jókat tudok mondani róla, szívesen használom, de sok apróság miatt csak 4 és fél csillagot érdemelne. Mivel annyit nem lehet adni, ezúttal lefelé fogok kerekíteni.
Nekem a Sisley Soin Solaire Visage az 5 csillagos ebben a kategóriában, és ha felsorolom, hogy miért, mindjárt kiderül, hogy ez a Dior miért csak második lehet.
A Sisley csak SPF 30-as, mégse égtem le vele soha. 30-as, vagy 50-es, nem vettem észre különbséget.
Mindkettő fizikai fényvédős (cink oxid + titánium dioxid), de a Sisley-ben nincs felesleges, esetleg irritáló kémiai fényvédő.
A Sisley összetevői szebbek, nincs benne plusz parfüm és potenciális bőrirritáló illatanyag sem.
A Sisley-t a "viselkedése" miatt is biztonságosabb választásnak tartom, egész nap meg se moccan, még extrém körülmények között sem. A Dior nem ennyire stabil, vele a nap végén azért leharcoltabb lesz az arcom.
A Sisley higiénikus, tubusos kiszerelésű, kézzel szépen eloszlatható, nem kell hozzá ecset, amit állandóan mosni kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Az értékeléssel bajban vagyok.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Xylitol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szaponinok természetes szénhidrátok, melyek növényekben találhatók. Vízzel keverve rázás hatására habot képeznek. A CosIng szerint tisztító anyagok. Paula Begoun szerint a szaponinoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonsága is van.