Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Kiszerelés:   40 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Miss Dior Le Parfum változatát a divatház 2012-ben adta ki. 40 ml-es üvegben kapható.

Fejjegy: mandarin

Szívjegy: rózsa

Alapjegyek: pacsuli, ámbra, vanília

Dior-Miss Dior Le Parfum 5 és 10 ml-s parfümszóróban
Ár: 5 ml / 2200.-, 10 ml / 4500.- + postán maradó v. Foxpost , Eladó: illatvarázs*
Állapot: új, frissen átfújva, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás, postázás (postán maradó), Foxpost bubis borítékban
Ár: 1500 +pk , Eladó: jucuska61
Állapot: Maradékok, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta...Foxpost...személyes

Savajuj

2020. január 27.

Keményvonalas parfüm...
Estére, programra vagy otthoni felhasználásra...
Ritkábban nyúlok érte, de mindig megbánom, olyan szépen összerakott illat..Hidegben érvényesül legjobban, talán egy szőrmés kabát illik hozzá a legjobban, magassarkú csizma, szép (akár csipkemintás) harisnya...
Csábító nagyon, de csak az erre fogékony orrok fogják értékelni...Nagyon kevés kell belőle és még igy is szép aurát von körénk..
Az összetevők változtatásához nem tudok mit hozzátenni, egy 2017-es darabom van, akkor bespájzoltam belőle és még jócskán tart az illat.. Sajnálnám, ha megváltoztatták volna, szerintem egy jól sikerült alkotás.
Mandarin vagy narancsvirág keveredik rózsával, majd rózsa ámbrával, de olyan finoman mint az előbb említett csipkés harisnya..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Keményvonalas parfüm...
Estére, programra vagy otthoni felhasználásra...

Bigris

2019. december 25.

2019. február 4.: Az ámbra domináns parfümök között eddig talán ő muzsikál legszebben a bőrömön. Az ámbra sajnos nagyobb mennyiségben savanyúvá válik rajtam. Pedig úgy szeretném ha bepuhulna, belesimulna a bőrömbe! De nem. Ennek az illatnak van olyan szakasza, ami kifejezetten tetszik nekem, de a leszáradás végére sajnos ez is besavanyodik a bőrömön. Ennek ellenére ez egy nagyon finom, elegáns és nőies illat. Csak azért kap négyest, mert nekem nem ő a nagy szerelem.

2019. december 25.: Nem tudom, hogy a bőrkémiám vagy az ízlésem változott (valószínű mindkettő) 10 hónap alatt. Ő lett az egyik legkedvesebb illatom a Chanel Coco Mademoiselle Intense-zel egyetemben. Sőt még a sima CM-t is megszerettem, pedig sokáig kifejezetten büdösnek éreztem. Üldözni lehetett volna vele. De ez csak kis kitérő volt a mondanivalómban. A borostyánt (és nem ámbra, ahogy ezt korábban írtam) már nem érzem savanyúnak magamon.
Szóval most ősszel valamelyik este tettem egy próbácskát megint a kenős mintácskámmal, és valami fantasztikus illat bontakozott ki a bőrömön. Beburkolt, mámorító volt. Két-három év, és több próba után tört meg a jég. Azóta vettem egy 5ml-s fújóskát, ami nemsokára elfogy (nem tudom melyik verzió, a nagyon kedves eladó által föltett képből nézve biztosan a 2012-est követő valamelyik későbbi), és sikerült egy üveges maradékot venni a 2012-es verzióból is. Mindkettő nagyon finom, de a két illat picit eltér. Nem nagyon, mégis van pici különbség. A fújóskám kevéssé édes, mélyebb, sötétebb, mélybordó, kicsit "cefrésen" rózsás rajtam. Éreztem már több más márka illataiban ezt a mélybordó rózsát (Gucci, Montale, Joop) A 2012-es világosabb (az angol erre mondja, hogy "bright", frissebb, talán gyümölcsösebb, édesebb, kevésbé érzem a rózsát. Angol oldalakon írták róla, hogy citrusos rózsadzsem. Ez találó. Talán egy kicsit púderesebb is a régi, mint az újabb verzió. Nagyon tartós és erős. Reggel egy fújás a bőrön este még érzik. A kabátom hajtókájára fújva egy-két hét után még beburkol az illat. Valamelyik nap egy!!! fújás után pár perccel jött be a férjem a lakásba, és kérdezte, hogy büdös volt-e a lakásban, hogy így beillatosítottam. Válaszoltam, hogy nem, csak magamra fújtam egyetlen egyet kb. 5-10 perce. Mondta, hogy még mindig nagyon tömény. Csak ismételni tudom magam. Nagyon-nagyon finom. Elegáns. Nőies. Fel kell pontozzam négyről öt csillagra.
Most néztem meg a Dior oldalát. Eszerint a parfi jegyei: szicíliai mandarin esszencia, grasse rózsa abszolút és narancsvirág abszolút, indonéz pacsuli. Valószínűleg az utolsó reformulációkor változtattak a jegyeken, tehát a legújabb 2017-es vagy 2018-as változtatás után még változott az illat. A Fr-án a jegyek mandarin, pacsuli török rózsa, bolgár rózsa, vanília és borostyán, amik valószínűleg az első változat jegyei.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 25.

Renike77

2019. december 1.

Nagyon erős, nagyvilági virágillat, nem kezdőknek való :-). Aki a Miss Dior 2012 utódját keresi, csalódni fog, ugyanis a két illat merőben más stílusú.
Míg az MD 2012 korosztály-független, a Coco Mademoiselle-hez hasonló jellegű, bárhol telitalálat, a Le Parfum egy sokkal komolyabb, érettebb korosztálynak való.
Ez nem pasimágnes, nem a férfiak által preferált illat. Nem édes, nem könnyed, nem citrusos, hanem erős, karakteres virágillat.
Emellett csodálatos alkotás, elegáns, egyedi és brutál tartós, nagy hatósugarú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 1.

Emellett csodálatos alkotás, elegáns, egyedi és brutál tartós, nagy hatósugarú.

zabszalma

2019. szeptember 11.

De finom ez az illat ! Varázslattal telít meg. Tényleg a színház jut eszembe elsőre róla. A bársonyos bordó színpadi függöny, a gyönyörűen kidolgozott színházi kosztümök, jelmezek, zsorzsett anyagok, selymek, mind mély tónusú színekben, elegancia, konzervatív finomsággal kidolgozott előadás. Más világba repíti az embert. A nőiség áradó, felemelőbb tájaira. A rózsa és a pacsuli csodaszép keveréke. Szépséges, megnyugtató, lassításra ösztönző illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

missgiv

Korcsoport: >54
2019. július 29.

Elegáns, szép illat, aki viseli, különleges lesz általa. Egy tiszta nő illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 29.

Timi8

2019. február 19.

Se a ròzsa se a pacsuli nem kedves a számomra, ez mégis meg tudott fogni, mert egy igazán remekül szabott elegáns illat. Valòdi alkalmi, bálozòs, szìnházazòs parfüm. Fejet kell hajtani előtte de komolyan! Nagyon összerakták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Masnuci

2018. január 7.

Számomra ő a legfinomabb Dior illat. Sőt továbbmegyek, ebből a számos egyedet tartalmazó dinasztiából mindössze három van, amit egyáltalán elviselek magamon. A Miss Dior Original, a Dune és Ő. Rajtam a többi vagy szúr, vagy harap, vagy ragasztó illatú, vagy csemegekukorica :o) Arra már nem emlékszem, hogy milyen apropóból találkoztam vele, hisz ódzkodom minden parfümtől, amiben a rózsa szerepel itt pedig alap összetevő, de az biztos, hogy meghatározó volt eme találka. Végtelenül elegáns és kifinomult illat és bár jelesebb alkalmakkor szoktam viselni, mostanában azon kapom magam, hogy munkába indulás előtt is Őt szorongatom a kezemben. Rövid de velős parfümmániás ámokfutásom befejeztével azon kevesek egyike lett, akiket nem száműztem a polcomról. Ha végiggondolom mennyi pénzt és időt pazaroltam el eddig a semmitmondó, jellegtelen az aktuális divathullámnak behódoló, pár hónapig uralkodó, csapból is folyó, "ezmostalegmenőbbésnekemilyenkell" szárnypróbálgatásokkal miközben Ő már rég a birtokomban volt!!! Te Jó Ég!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

Angel13

2017. augusztus 20.

Nagyon finom egyedi, igazi NŐ illat. Elegáns, tartós, semmiképp nem észrevétlen. Ami számomra még fontos, hogy a későbbiekben is szépen "bomlik" le az illat.
Az üvege pedig mesés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Az üvege pedig mesés.

Flami

2017. március 30.

Itt cseréltem egy kedves lánnyal, tökéletes csomagolásban kaptam meg :) Ezúton is köszönöm!
Persze gyorsan kibontottam, de tulajdonképpen erre nem is volt szükség, mert már a buborékos fólián át is olyan illatáradat csapott meg, hogy elképesztő.
Sajnos, rontom én is az átlagot, nekem ő nagyon nem. Tényleg húsvéti locsolókölni a hetvenes évekből.
Az orrom irtózatosan tolakodó, erős illatnak érzi, semmi szépséget nem találok benne.
Páromnak meg sem mutatom, mert kimenekülne a lakásból.
Szóval bocsánat a rajongóktól, de ez valami szörnyű számomra. Örülök, hogy módomban volt kipróbálni, de annak is, hogy nem kevés pénz kiadásától mentesültem, mert az ára igen borsos.
Régen nagy divatja volt Murphy törvényeinek, erre az esetre is illik egy, ha valami tetszik, az nem tartós, ha pedig valami nem, az lemoshatatlan.
Illetve általában a nagy rajongótáborral rendelkező illatok nekem nem fognak bejönni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 30.

Páromnak meg sem mutatom, mert kimenekülne a lakásból.

a12smuk

2016. december 5.

Kifújáskor kicsit savanykás,-eddig tetszett-aztán rózsa,pacsuli,rózsa ,pacsuli, ja és még egy kis rózsa pacsulival.
A végére marad valami vaníliás rózsa,némi pacsulival,de addigra már halálra untam az egészet.Igazi biztonsági játékos,nekem túlságosan is,a karaktert nagyon hiányolom belőle,amitől Le Parfum lenne,így csak Egy parfüm a sok közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 5.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.