Dobner Kosmetik

Ár:   400 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   3,5 g + 3 x 5 g + 0,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   KIK   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2016. május 17.

Kiszerelés:   3,5 g + 3 x 5 g + 0,5 g
Lelőhely:   KIK
Kategória:   Sminkek

Szemhéjfesték + rúzs paletta.

A szájfény INCI-je a Citronellolig tart, a szemhéjfestéké a Micával kezdődik.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Pünyike

2016. május 3.

Kb. 6 éve vettem, nagyon olcsó volt. Nem sokáig használtam, mert nem volt a kedvencem (még mindig megvan). A szájfény szép, nagyon halovány színt ad a szájnak, de nem valami tartós. A szemhéjfesték nagyon porol, maszatol, nem volt jó vele dolgozni. Igazából nem is tudom, hogy miért vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Ceresin 0 0