Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aqua

Illatjellemzők: tubarózsa, liliom, bőr, nőszirom, szantál, musk

Ritka! D&G Anthology La Lune 18
Ár: 16.000 Ft , Eladó: dnl
Állapot: 100/90ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen/postán maradó ajánlott levél

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vicasminkel

2020. november 4.

Finom, könnyű, egyszerű kis illat, napközben is abszolút viselhető. Nem tartós, jó ha nálad van és fel tudod frissíteni, ha szükséges. Annyira nem ütős, hogy klasszikussá váljon, vagy hogy elfogyta után is ragaszkodjon hozzá az ember. Egy ötös D&G parfüm csomag része volt, azért van szerencsém birtokolni, de önmagában nem vettem volna meg. Biztosan elhasználom, mert amúgy fincsi, de tényleg talán csak ezzel a szóval jellemezném: fincsi....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

OlaszAdry

2020. március 14.

Nagyon finom illat! Kis mintához volt szerencsém,nagyon nagyon tetszik.
Ha valakinek lenne esetleg kiadó ,ne tartsa magában :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Nagyon finom illat! Kis mintához volt szerencsém,nagyon nagyon tetszik.
Ha valakinek lenne esetleg kiadó ,ne tartsa magában :-)

Terkabarka

2018. november 13.

Egyik nagy kedvencem. Könnyű, nyári, tiszta, teaillat rajtam. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Egyik nagy kedvencem. Könnyű, nyári, tiszta, teaillat rajtam. Nagyon szeretem

ssyakaky

2018. szeptember 18.

update: még mindig imádom ezt az illatot, csak egy a bökkenő, hogy magamon nem birom elviselni. csak az a fránya tubarózsa ne lenne! :( emiatt elég kevésszer nyulok hozzá, lepontozni viszont nem fogom.

őt már nagyon vártam! teljesen vakon rendeltem meg, csak elképzelés alapján. és amikor először felfujtam, az egész kamaszkorom pörgött le előttem, egy konkrét emlékig. egy iskolai kirándulás alkalmával eljutottam grasse-ba, a galimard üzemébe, ahol árultak a négy legnépszerűbb illatból kis mintacsomagot, és természetesen megkaparintottam egyet. az egyikőjük, ha jól emlékszem verde volt a neve, a színe biztos, hogy zöld volt, volt a kedvencem. locsoltam magamra állandóan, amig el nem fogyott. és hát neki pontosan ilyen illata volt, nem gondoltam volna, hogy valaha érezni fogom még. szóval ő a kamaszkoromat idézi, ugyanakkor nagyon elegáns, kifinomult, cseppet sem édes. olyan május illat. bőrközeli, kifujsakor nagyon almás, később rajtam tubarózsás és zöld, nagyon pici bőrrel. a nevét viszont nem nagyon tudom hova tenni, talán annyiban hasonlít a holdhoz, hogy nagyon finoman, ugyanakkor észrevehetően van jelen, mint a holdfény. a tartóssága lehetne jobb, de így is instant szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Timi8

2016. december 23.

Jò illat, csak nem az enyém. Tesztelgettem, de rajtam nem a legszebb. Nem harmonizàl a bőrömmel. Azoknak fog tetszeni akik a DKNY zöld almàcskàjàért is rajongtak. (na, az sem én vagyok) A La Lune egyébként a maga enyhe liliomossàgàval, aquàs jegyeivel, egy igazi àrtatlan, romantikus, törékeny, nőies, abszolùt szerethető illat. Kissé felnőttesebb, komolyabb mint a Donna K.alma., de édeskésebb is. A.Dolce Anthology sorozatàbòl sztem én maradok tovàbbra is a 3-asnàl (L' Imperatrice). De azt gondolom, h.trendek ide vagy oda, a La Lune is baromi jòl muzsikàlhat egy hozzà illő személyiségű hölgyön, 16-66-ig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

GNóri

2016. szeptember 30.

Annyira rabul ejtett az üvege és a neve, hogy majdnem megvettem ismeretlenül is. Szerencsére volt eszem, és végül inkább csak mintákat rendeltem. Egy titokzatos, kicsit hűvös, friss, virágos illatra számítottam. Aztán amit kaptam, azon még most is próbálom túltenni magam. Felkentem a csuklómra, vártam pár percet, izgatottam emeltem az orromhoz...és kovászos uborka. Nem hittem el. Többször újra kentem, más napszakban, más hőmérsékletben. De rajtam az elején tényleg kovászos uborka illatú, majd a leszáradás egy alig érezhető uniszex lötyi. Az egyik legnagyobb parfüm csalódásom:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

eveheart

2016. május 20.

Segítsetek, aki már illatolta! Nagyon vonz valamiért, de egyik parfümériában sem látom már kint, csak online tudnám megrendelni. Virágos-aqua illatokat szeretem, a vizes, tiszta, finom, nem tolakodó, picit fás, visszafogott parfümöket keresem.

Up: megvettem, és nagyon tetszik, friss, virágos-vizes illat, tavaszra, nyárra tökéletes választás. Sajnos mégsem érzem teljesen magaménak, így tovább keresgélek, őt pedig felrakom eladásra, vegyétek-vigyétek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

aidanne

2015. január 18.

Amikor kijött ez az illat a parfümériákban, egyből beleszerettem. Sajnos sok-sok év telt el, mire az enyém lett.Szeretem, rajtam kellemesen tartós, finom tavaszi illat. 100ml-es üvegemből még több mint a fele meg van, aki szereti szívesen tovább adom. Feltettem az eladók közé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

Lyah

2014. január 29.

Ez a parfüm nekem 3 éve a kívánságlistámon van (a 3-as számúval együtt). Nagyon tetszik, magamon, papírom, mindenképp, de sajnos még odébb van, mire beköltöztethetem. Amíg nem leszünk egymáséi, 4 csillag.

Egymáséi lettünk tavasszal, de elfelejtettem updatelni. Még mindig imádom, de nem tudok több csillagot adni, mert tényleg csak 5-6 órát bír, többet nem, rajtam legalábbis semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

C.Dóri

2013. augusztus 22.

Ajándékba kaptam, viszont ha nekem kellett volna kiválasztanom, mit szeretnék ennyi pénzért, nem biztos, hogy erre a parfümre esett volna a választásom.Viszont nagyon kellemes illata van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)