Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatkategória: keleties-virágos

Fejjegyek: licsi, mandarin, barack, bergamot

Szívjegyek: liliom, szilva, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: ámbra, pézsma, vanília, vetiver

Ár: 9900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 15000 Ft+posta/foxpost , Eladó: Mariann1984
Állapot: Használt, 65/75 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalast követően szem.atadas/postan maradó/foxposz
Ár: 12.000 Ft/szállítással , Eladó: a12smuk
Állapot: Új,bontatlan, fóliás , Helyszín: Vas megye , fizetés: utalás után postán maradó ajánlott levél, Foxpost
PiciCic

2020. február 12.

Számomra tipikus téli parfüm.Kellemesen édes,melegséget árasztó,bújós,elegáns,tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Dottir

2019. november 20.

Szerintem ez egy ugyanakkora delej, mint a Boudoir. Egy mély, húzós jázmingyönyör. Az romlottabb és közönségesebb, harsogóbb, ez nemesebb, elegánsabb, puhább, bársonyosabb. Majd megőrültem, mire ráébredtem, mire emlékeztet annyira: egy üvegcse echte marokkói, igazi jázminvirággal illatosított argánolajra. Én szinte semmi mást nem érzékelek belőle, csak a jázmint a lilommal, na jó, ott a vanília is, és ennyi. Ez épp elég a bolonduláshoz. Bevallom, a megjelenésekor nem váltott ki belőlem semmilyen érdeklődést, csak úgy üvegből beleorrintva teljesen hidegen hagyott. Ezen nem segített se Scarlett, se Gisele, hiába gyönyörűek és szexik. Aztán magamra fújtam, és beszippantott és magával húzott a mélybe...szerintem ez tiszta ezeregyéjszaka. Vadító és simogató egyszerre, gyönyörű. Rajtam igen tartós és nem sajnálja magát másoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Puffin

2019. november 4.

Sok évvel ezelőtt kaptam belőle egy mintát parfümvásárláskor. Imádtam már akkor is, igazából nem is tudom miért nem vettem normál kiszerelést rögtön. Most ismételt szaglászás nélkül rendeltem, és nem csalódtam. Rajtam kb. 3 órát bír (közvetlen bőrön több órát), de ez egyáltalán nem zavar, utálom, ha az illatom méterekkel megelőz és követ is. Virágos, puha, elegáns illat, nagyon szeretem. Férjem kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.

Colette221

2019. szeptember 3.

Talán 5 éve próbáltam ki ezt az illatot, akkor, mikor még csak ismerkedtem a parfümökkel. Akkoriban nem tetszett, de most.... felkerült a KM-es kívánságlistámra. Finom, nem túl tolakodó -de vigyázni kell a mértékekkel-, és tartós. Sokan használják, de engem ez sosem érdekelt, hogy hányszor érzem másokon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

csedoiza

2019. május 28.

A kedvenc parfümöm. Van benne valami megragadó. Finom, de mégsem túl sok, éppen megfelelő arányokban. nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

DrAgika

2019. május 20.

Az egyik kedvenc parfümöm lett. Imádom magamon és mások is kérdezték mi ez, mert nagyon tetszik nekik. Olyan kis púderes, nőies, romantikus. Rajtam tartós és kevés fújás is elég belőle. Érdemes rá beruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Cintia04

2019. május 15.

Komoly, elegáns, nőies! Púderes, virágos nagyon jól eltalált illat! Nincs cukorka, kislányosság hanem igazán határozott, karakán szépség! A gyöngyvirág és a jázmin igen domináns benne de a púderes és gyümölcsös jegyek nagyon szépen ellensúlyozzák az egész illatot! Tömény és fullasztó tud lenni de megfelelő adagolással gyönyörű és igazi nő tudok lenni benne! Imádom! Tartós és nem tudom miért de érzek benne egy adag szexiség faktort is! Szó szót követ én nagyon szeretem! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

R3ka

2019. április 17.

Nagyon szeretem az illatát, elég belőle egy fújás és nap végéig elkísér. Örök kedvenc <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

brethalia

2019. február 20.

A D&G-vel mi nem passzolunk össze (a Pour Femme, Dolce Garden, Dolce Rosa... sem működik rajtam), összességében ezek szerintem elég érett illatok, "nagyasszonyosak". Engem legalábbis öregített ez az illat (a Pour Femméhez is ezt írtam, de ez az illat még jobban).

Tartósnak tartós, viszont kifújás után kicsit túl tömény, óvatosan kell bánni vele. Ezért a -1 csillag; az, hogy az illata nagyon nem tetszik, szubjektív dolog. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Ferita

2019. február 7.

2017.12.28:Nemrég használtam el pár milit belőle. Érdekes volt,hogy egy héten többször is felé nyúltam. Pedig ez nem jellemző rám,minden nap mást fújok. Nem éreztem tartòsnak,de mégis vonzott az illata. Most gondolkodom,hogy újra kéne venni.
2019.02.07: Újravettem és nagyon szeretem továbbra is. Azt hiszem most sokáig helye lesz a kis parfümcsapatomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.