Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatkategória: keleties-virágos

Fejjegyek: licsi, mandarin, barack, bergamot

Szívjegyek: liliom, szilva, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: ámbra, pézsma, vanília, vetiver

Ár: 9900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: ÜVEGÉBEN IS ELADÓ 5ml/2000,- 10ml/3400, - - , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval
Ár: 1900 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

_lilmoncs

2022. június 27.

Nagyon nagyon szeretem. Annyira klasszikus nőcis illat. Egy utanzatat szaglasztam meg eloszor (Saphir) de mar az annyira megfogott hogy tudtamy, ebbol Is eredeti KELL.
Kremes, nekem picit narancsos beutesu illat, tartossagat is imadom.
Nem sportos viselethez ajanlott :)
Az uvegje pedig egy ókori istennőt juttat eszembe

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 27.

Kremes, nekem picit narancsos beutesu illat, tartossagat is imadom.
Nem sportos viselethez ajanlott :)
Az uvegje pedig egy ókori istennőt juttat eszembe

lady0001020

2022. február 5.

Úgy szeretem ezt az illatot. Olyan nőies, krémes, pont egy kicsit édes amennyire én szeretem. Nagyon nagyon nőies illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 5.

nika117

2021. december 19.

Számomra borzalmas. Szúrós, erős szagú, napközben többször majdnem elhánytam magam tőle, miközben magamon éreztem. Nap végére férfias illattá szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

Rha

2021. november 1.

Egy korábbi vásárlásomhoz kaptam belőle mintát. Nekem olyan "gazdag, jól öltözött, idősebb nő" illat. Fiatalnak érzem még magamat hozzá. Amúgy nem rossz illat, és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

pacsirszkyh

2021. szeptember 7.

Igazi komfort-illat számomra, nagyon szerettem! Erőteljes, de mégis lágy, kortalan illatnak gondolom. Rajtam 6-8 órát bírt. Miután elfogyott, sokáig gondolkodtam, hogy újravegyem, végül leteszteltem a Zara Black Amber-t és valahogy tartósságban és illatban is teljesen megegyeznek a bőrömön (mágia) így az olcsóbb, dupe változatát fújkálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Izabellla

2021. július 26.

Édes álom. Kedves, bújós, bájos. Én nagyon szeretem és a környezetemben élők is dicsérik. Ezt a parfümöt a férjem mindig dicséri, mert ezt az 'egyetlen' parfümöt felismeri. 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 26.

daydreamheart

2021. június 29.

Másokon nagyon tetszett az illat, aztán mikor ajándékba kaptam és elkezdtem használni rajtam valahogy teljesen mást hozott elő. Nem lettünk barátok, nem is sokat használtam, hamar továbbadtam. Az viszont biztos, hogy tartós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

lZsuzsi

2021. február 2.

Évekkel ezelőtt volt már hozzá szerencsém futólag, és igazi nyári szerelem volt. Azóta kerestem megállás nélkül, míg egy nap a Müllerben rá nem találtam. Azt, amit a tesztcsíkon abban a pillanatban éreztem amikor megszagoltam, leírhatatlan. Millió emlék, deja vu, mérhetetlen boldogság... Azonnal a kasszához vittem, azóta boldog szimbiózisban élünk ketten, és legkedvesebb tavaszi-nyári illatom. Vele teljesen kiteljesedek, egy teljesen más oldalamat mutatja meg. Csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

EmiliaNagy

2021. január 7.

Régen is nagy kedvencem volt, most vettem ujra még mindig imadom, finom noies nekem inkabb teli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. január 2.

Sokáig csak szemeztem vele mivel túl erősnek gondoltam de nemrég papírcsíra fújva
megváltozott a véleményem!
Kellemes nem tolakodó finom időtálló nőies illat.
Pont annyira édes hogy ne legyen zavaró irodában de esti alkalmakkor
is el tudom képzelni.
Nekem téli illatom lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 2.

megváltozott a véleményem!
Kellemes nem tolakodó finom időtálló nőies illat.
Pont annyira édes hogy ne legyen zavaró irodában de esti alkalmakkor
is el tudom képzelni.
Nekem téli illatom lett.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színezék. Lila színű.