Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatkategória: keleties-virágos

Fejjegyek: licsi, mandarin, barack, bergamot

Szívjegyek: liliom, szilva, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: ámbra, pézsma, vanília, vetiver

Ár: 9900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 6000Ft , Eladó: rb09
Állapot: Félig van, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 1700 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 5 ml frissen fújva, Helyszín: Sopron , fizetés: megbeszélés szerint

lZsuzsi

2021. február 2.

Évekkel ezelőtt volt már hozzá szerencsém futólag, és igazi nyári szerelem volt. Azóta kerestem megállás nélkül, míg egy nap a Müllerben rá nem találtam. Azt, amit a tesztcsíkon abban a pillanatban éreztem amikor megszagoltam, leírhatatlan. Millió emlék, deja vu, mérhetetlen boldogság... Azonnal a kasszához vittem, azóta boldog szimbiózisban élünk ketten, és legkedvesebb tavaszi-nyári illatom. Vele teljesen kiteljesedek, egy teljesen más oldalamat mutatja meg. Csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

EmiliaNagy

2021. január 7.

Régen is nagy kedvencem volt, most vettem ujra még mindig imadom, finom noies nekem inkabb teli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Kusika

Korcsoport: >54
2021. január 2.

Sokáig csak szemeztem vele mivel túl erősnek gondoltam de nemrég papírcsíra fújva
megváltozott a véleményem!
Kellemes nem tolakodó finom időtálló nőies illat.
Pont annyira édes hogy ne legyen zavaró irodában de esti alkalmakkor
is el tudom képzelni.
Nekem téli illatom lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 2.

megváltozott a véleményem!
Kellemes nem tolakodó finom időtálló nőies illat.
Pont annyira édes hogy ne legyen zavaró irodában de esti alkalmakkor
is el tudom képzelni.
Nekem téli illatom lett.

beus227

2021. január 2.

Sajnos nekem nagyon nem jön be.Rajtam tömény méz illat jön ki,pedig nem is tartalmaz.Alig tudtam magamról lemosni.Tartós,az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

erasm98

2020. december 29.

Jajj hát ez ez.. neeem:'( Semmi különöset nem érzek ki belőle, nincs rám jó hatással egyáltalán, az avon jut eszembe róla egyedül, de hát őszintén szólva nem túl kellemes viselni, ha közben erre asszociálsz. Mikor megcsapott a saját illatom napközben, mindig az volt az első gondolatom, hogy "parfümöt viselek", nem pedig az, hogy jó illatom van, szóval értitek... mikor oylan ruhát veszel fel, amiben nem érzed jól magad, pontosan iylen érzés volt bennem.
Egyszer próbáltam ki, többször nem is fogom, lepasszolom Anyukámnak, hátha neki tetszik majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 29.

Asianlover

2020. december 4.

Jujj, hát ez nagyon büdi!!! Valahogy elkerült ez az illat, mert általában véve nagyon rossznak tartóm a márka illatait tartósság szempontjából, nem nagyon izgatott ez sem. Klasszikus öregasszonyos illat, hú, nagymamám kedvelt ilyesmiket. Ünnepi illatnak érzem, szépen kikerázott idős hölgyeken tudom elképzelni karácsonyi vacsorához vagy egyéb alkalomra. Az indulás egészen durva, halálszagú nyitányát szerencsére percek alatt átveszi egy sokkal szolidabb, szép, kerek, beburkolós klasszikus virágkompozíció. Percek alatt mikroszkópikusra zsugorodik rajtam ez a D&G illat is, nem kellett csalódnom most sem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 4.

rainbowGirl

Korcsoport: < 18
2020. november 11.

Azta! Komolyan egyszerűen imádom ezt a parfümöt.
Amikor olvastam itt a véleményeket róla, többnél láttam, hogy az idősebb kategóriának ajánlják, ezért elgondolkodtam, hogy meg e vegyem, mert eléggé fiatalka vagyok.:) Viszont a legjobb parfüm, amit eddig használtam! Többen dicsérték rajtam, tényleg egy csoda!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 11.

Azta! Komolyan egyszerűen imádom ezt a parfümöt.

Szamelin

2020. október 13.

Nos, én alig vártam, hogy elfogyjon. Nagyon erős, nagyon tömény, nehéz illat. Rajtam nem is nagyon működött. Tartósságát közepesnek mondanám. Számomra nem volt benne semmi különleges és kissé fiatalnak is éreztem magam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

bardo

2020. augusztus 21.

Kellemes, egynek jó, kicsit unalmaska, túl egysíkú. Évekkel ezelőtt használtam, akkor tetszett. Most már szebb illatok ejtenek rabul😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Szandi199696

2020. június 21.

Testápolóval együtt vettem meg, először mikor kifújom az illata nem győz meg, de olyan illattá alakul át, amit imádok! Mások is dicsérték már rajtam.
Tartóssága is nagyon jó.
Szerintem őszre/télre a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Tartóssága is nagyon jó.
Szerintem őszre/télre a legjobb

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.