Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatkategória: keleties-virágos

Fejjegyek: licsi, mandarin, barack, bergamot

Szívjegyek: liliom, szilva, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: ámbra, pézsma, vanília, vetiver

Ár: 9900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 15000 Ft+posta/foxpost , Eladó: Mariann1984
Állapot: Használt, 65/75 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalast követően szem.atadas/postan maradó/foxposz

Szandi199696

2020. június 21.

Testápolóval együtt vettem meg, először mikor kifújom az illata nem győz meg, de olyan illattá alakul át, amit imádok! Mások is dicsérték már rajtam.
Tartóssága is nagyon jó.
Szerintem őszre/télre a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Tartóssága is nagyon jó.
Szerintem őszre/télre a legjobb

Timi8

2020. március 20.

Update: Bìzom benne, h.sosem kell nélkülöznöm a gyűjtemènyemből ezt az időtállò alapdarabot. Nem mai csirke már, de igen szépséges. Édes, mégsem trendi, ettől függetlenül nagyon is van helye az üzletek polcain.
Ahogy a divat, bizony ùgy az illatok is jönnek, mennek... Bár, mint tudjuk, nincs ùj a nap alatt.
Ez a parfüm viszont sztem lassan bekerülhet az örökérvényű, örökzöld, klasszikus parfümök közé, hisz' mára már a D&G egyik alapdarabja, zászlòshajòja női illatok terén, szòval sztem mind a mai napig kiemelkedő.
Nagyon telt, igazi "tömött", tömör illat, melyből kiérzik, h.került bele anyag bőven. Továbbmegyek, mintha a 2012-es reformulálást is tùlvészelte volna (érzékelhető derformitás nélkül), sem minőségben sem tartòsságban nem észlelek semmit a változtatásbòl.
Tùl érettnek éreztem korábban magamon, de mégis vonzott. Aztán egyszer csak nagyon beleszerettem, és azòta sem tudok kiszeretni belőle. Őszies, ragyogò illat.
( Nagyon hasonlò de bujább interpretáciò: Cavalli edp. Akinek ez tùl szerény és visszafogott lenne, pròbálja ki a Cavalli-t! )
Egy kis finom elegancia, szolìd csillogás, klasszikus értékek, tartás, kellem ès báj. Semmi dráma. A nagybetűs NŐ. Ezt sugallja az EGYETLEN.

Nos, be kell vallanom, hogy engem a Pour Femme vàltozattal nyertek meg maguknak! Nem is terveztem megcsalni (màrkàn belül), viszont ma úgy èreztem, ebből jöhet egy fújci a bal csuklómra! Hmmm, finom, èrett, mèly, mazsolàs vagy vmilyen aszaltgyümis-balzsamos illat. Biztos lesz egy olyan ősz-tèl amikor egy 30ml-t elfogyasztok belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

Reci81

2020. március 20.

Ö szintén az alap parfümjeim basicdarabja, amit leginkàbb télen és összel hasznàlok. Testes kissé,rajtam a vanilia jegy jön ki, de imàdok az illatfelhöjébe burkolozni.

twentylessone

Korcsoport: >54
2020. március 13.

Valakin éreztem ezért próbáltam ki. Rajtam inkább gyümölcsös, a szilva simán érezhető, a bergamottal(főleg üvegben szagolva, kifújva hamar elmegy a bergamott). Később a gyöngyvirágot érzem - az alapjegyek egyben vannak. Ruhán tovább tart,, mint bőrön. Alapjában véve egy rendkívül nyugató illat, nálam bármilyen napszakban jöhet, melegben kevésbé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. március 13.

Zsanitk89

2020. március 1.

A gyűjteményem egyik legékesebb darabja volt. Én mindennapi használatra vettem, mert bár elég telt illat, nem tolakodó. Finom, nőies, bájos illat. Nagyon sokáig tartott a bőrömön! Imádom! :) Igazi Dolce!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

PiciCic

2020. február 12.

Számomra tipikus téli parfüm.Kellemesen édes,melegséget árasztó,bújós,elegáns,tartós illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Dottir

2019. november 20.

Szerintem ez egy ugyanakkora delej, mint a Boudoir. Egy mély, húzós jázmingyönyör. Az romlottabb és közönségesebb, harsogóbb, ez nemesebb, elegánsabb, puhább, bársonyosabb. Majd megőrültem, mire ráébredtem, mire emlékeztet annyira: egy üvegcse echte marokkói, igazi jázminvirággal illatosított argánolajra. Én szinte semmi mást nem érzékelek belőle, csak a jázmint a lilommal, na jó, ott a vanília is, és ennyi. Ez épp elég a bolonduláshoz. Bevallom, a megjelenésekor nem váltott ki belőlem semmilyen érdeklődést, csak úgy üvegből beleorrintva teljesen hidegen hagyott. Ezen nem segített se Scarlett, se Gisele, hiába gyönyörűek és szexik. Aztán magamra fújtam, és beszippantott és magával húzott a mélybe...szerintem ez tiszta ezeregyéjszaka. Vadító és simogató egyszerre, gyönyörű. Rajtam igen tartós és nem sajnálja magát másoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Puffin

2019. november 4.

Sok évvel ezelőtt kaptam belőle egy mintát parfümvásárláskor. Imádtam már akkor is, igazából nem is tudom miért nem vettem normál kiszerelést rögtön. Most ismételt szaglászás nélkül rendeltem, és nem csalódtam. Rajtam kb. 3 órát bír (közvetlen bőrön több órát), de ez egyáltalán nem zavar, utálom, ha az illatom méterekkel megelőz és követ is. Virágos, puha, elegáns illat, nagyon szeretem. Férjem kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.

Colette221

2019. szeptember 3.

Talán 5 éve próbáltam ki ezt az illatot, akkor, mikor még csak ismerkedtem a parfümökkel. Akkoriban nem tetszett, de most.... felkerült a KM-es kívánságlistámra. Finom, nem túl tolakodó -de vigyázni kell a mértékekkel-, és tartós. Sokan használják, de engem ez sosem érdekelt, hogy hányszor érzem másokon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

csedoiza

2019. május 28.

A kedvenc parfümöm. Van benne valami megragadó. Finom, de mégsem túl sok, éppen megfelelő arányokban. nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.