Best of Beauty 2019

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 9900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 9900 Ft

Kiadás éve: 2006

Illatkategória: keleties-virágos

Fejjegyek: licsi, mandarin, barack, bergamot

Szívjegyek: liliom, szilva, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: ámbra, pézsma, vanília, vetiver

Ár: 9900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 75 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 3050 ft ajánlott postán maradóként , Eladó: HuAnita
Állapot: 10 ml, Helyszín: Kistarcsa, fizetés: Előre utalás után küldöm ajánlott postán maradóként.
Dolce & Gabbana The One 30 ml
Ár: 13.000 ft. , Eladó: Acer1987
Állapot: Alig használt, körülbelül 5 fújás hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
csedoiza

2019. május 28.

A kedvenc parfümöm. Van benne valami megragadó. Finom, de mégsem túl sok, éppen megfelelő arányokban. nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

DrAgika

2019. május 20.

Az egyik kedvenc parfümöm lett. Imádom magamon és mások is kérdezték mi ez, mert nagyon tetszik nekik. Olyan kis púderes, nőies, romantikus. Rajtam tartós és kevés fújás is elég belőle. Érdemes rá beruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Cintia04

2019. május 15.

Komoly, elegáns, nőies! Púderes, virágos nagyon jól eltalált illat! Nincs cukorka, kislányosság hanem igazán határozott, karakán szépség! A gyöngyvirág és a jázmin igen domináns benne de a púderes és gyümölcsös jegyek nagyon szépen ellensúlyozzák az egész illatot! Tömény és fullasztó tud lenni de megfelelő adagolással gyönyörű és igazi nő tudok lenni benne! Imádom! Tartós és nem tudom miért de érzek benne egy adag szexiség faktort is! Szó szót követ én nagyon szeretem! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

R3ka

2019. április 17.

Nagyon szeretem az illatát, elég belőle egy fújás és nap végéig elkísér. Örök kedvenc <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

brethalia

2019. február 20.

A D&G-vel mi nem passzolunk össze (a Pour Femme, Dolce Garden, Dolce Rosa... sem működik rajtam), összességében ezek szerintem elég érett illatok, "nagyasszonyosak". Engem legalábbis öregített ez az illat (a Pour Femméhez is ezt írtam, de ez az illat még jobban).

Tartósnak tartós, viszont kifújás után kicsit túl tömény, óvatosan kell bánni vele. Ezért a -1 csillag; az, hogy az illata nagyon nem tetszik, szubjektív dolog. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Ferita

2019. február 7.

2017.12.28:Nemrég használtam el pár milit belőle. Érdekes volt,hogy egy héten többször is felé nyúltam. Pedig ez nem jellemző rám,minden nap mást fújok. Nem éreztem tartòsnak,de mégis vonzott az illata. Most gondolkodom,hogy újra kéne venni.
2019.02.07: Újravettem és nagyon szeretem továbbra is. Azt hiszem most sokáig helye lesz a kis parfümcsapatomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Rencsier

2018. december 1.

Szeretem ezt az illatot, viszont szerintem nagyon erőteljes. Messzire kerülje el mindenki, aki jobban szereti a lágyabb, kevésbé feltűnő illatokat. Nem tudnám behatárolni, hogy milyen jegyei vannak, rajtam nagyon különleges és baromi tartós. Ha őszinte akarok lenni, volt már olyan nap, amikor azt éreztem, hogy kicsit sok is, pedig sosem fújok sok parfümöt magamra. Ez nem az a "diszkréten körül-leng" típus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

auroras

2018. november 17.

Imàdom az illatàt, édes-krèmes különleges , de mègsem tolakodó. Nàlam szerelem volt első illatolásra:)
Nagyon tartós, mèg zuhanyzàs utàn is èrzem a bőrömön. Nagyon szeretem magamon viselni, abszolút 5*:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Nenuka

2018. november 10.

Fantasztikus. 13 éva adták ki és nem unom. Nem ez van most télre, de top 10es kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

senskin

2018. november 2.

Istennők illata. Csábító, szenvedélyes nő illata, aki tudja mit akar és sosem unalmas. Aki szexi és törődő is egyben, akit a férfi nem enged el, soha. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.