Douglas

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martre, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít visszanyerni bőre egyensúlyát és ragyogását. Könnyű textúrája gyorsan felszívódik a bőrben. Borgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt. Parabénmentes. Fő összetevője a mattító hatású csicsókapor, amely szabályozza a faggyútermelést.

katalinmester13

2018. november 4.

Az én 4 ml-es mintámnak borzalmas szaga van. A krém könnyű, könnyen eloszlatható. Nagyon kiadós, mivel kevés kell belőle. Puhítja a bőrt, de ragacsossá is teszi. Órák múlva is kellemetlenül ragad. Sminkelni lehet rá. Semmi bajt nem okozott, de mattító hatást sem érzékeltem. Lehet, tiniknél látványosabb a hatása. Zsíros bőröm ellenére, szerintem nem én vagyok a célközönség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 4.

annodobo

2018. augusztus 17.

Az illata nagyszerű és tényleg mattit, erre nincs kétségem, de ezen kívül semmi jót nem tudok róla elmondani. Még, hogy gyulladás csökkentő... Piros foltok lettek tőle az arcomon, gyulladt pattanások és ráadásul tiszta miteszer vagyok tőle. Kuka. Ennyi pénzt kidobta érte. Szégyen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

zsuzsi1015

2018. augusztus 13.

Ajándékba kaptam egy termékmintát a kasszástól, aki azt mondta, hogy kifejezetten a zsíros, vegyes bőrre fejlesztették ki ezt a krémet, ami hamar beszívódik, mattít és gyulladás csökkentő hatása van. Nekem ezek a krémek váltak be eddig, úgyhogy reménykedtem benne, hogy ez a krém is be fog válni. Fel is kentem reggel és csalódtam benne. Az illata nagyon kellemes és tényleg hamar beszívódik viszont 1- 1,5 óra elteltével már is elkezdett kifényesedni a bőröm, leginkább a T zónában és az orcácskáimon viszont ha hozzáértem akkor semmilyen "zsírosságot" nem éreztem. Sajnos nekem nem jött be, nem kérek a diszkógömb effektből. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol