Douglas

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kokusztej, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 15.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Magas fedésű professzionális alapozó a matt és egyenletes, tökéletes eredményért. Minden bőrhiba elfedésére megoldást biztosít magas pigmentáltságának köszönhetően. A professzionális formula felszívja a bőr felszínén lerakodó zsíros réteget, valamint a faggyút, ennek köszönhető a mattító hatása. A matt eredmény garantált az arcbőr kiszárítása nélkül.

8 árnyalatban kapható

szabadkap

2021. május 25.

Mindenképpen kell az alapozó alá primer, de azzal együtt szépen lehet vele dolgozni.
Elég tartós,a maszk sem szedte le, de azért túlzás hogy 24 órát tartana.
Az állaga jó, a szint is nagyon jól eltaláltam.
Összességében elégedett vagyok vele, nem biztos, hogy újravenném, az ára elég borsos, viszont december óta megvan, pedig nagyon gyakran használom.
Szóval: ajánlom, viszont nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

Elég tartós,a maszk sem szedte le, de azért túlzás hogy 24 órát tartana.
Az állaga jó, a szint is nagyon jól eltaláltam.
Szóval: ajánlom, viszont nem csodaszer.

jagnes25

2021. április 17.

Hatalmas csalódás. Hiába viszem fel vékony rétegben, iszonyatosan maszkos hatású, beül a pórusokba...több esélyt adtam neki, több primerrel próbáltam, az eredmény mindig szörnyű volt. A harmadennyibe kerülő alapozók szintjét sem éri el nálam sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Kokusztej

2021. február 3.

Ma vettem először és életem legjobb alapozója. Nagyon jó a fedése, szép a színe, jól eldolgozható. (Én szivaccsal dolgoztam el, ecsettel még nem próbáltam.) Zsíros/olajos bőröm van és gyönyörűen mattít. Mivel jó a fedése szép egyenletes arcszínem van tőle. Könnyen pirosodik a bőröm, de elfedi, nem látszik egyáltalán. Fixen újraveszem ha elfogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Propyl Gallate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Faggyútermelést normalizáló 5αR-blokkoló hatóanyag, ami a gyártó állítása szerint három hét alatt 40%-kal csökkenti a faggyútermelést (a teszt résztvevők 78%-a érezte úgy, hogy a bőre kevésbé  zsíros és csillogó a tanulmány végére), a hajas fejbőrön pedig a lipid foltok csökkentésével (-69%) segít lelassítani a faggyúmirigyek működését, nyugtatja az irritációt és csökkenti a seborrhoeás tüneteket és a korpásodást is.