Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barabell, Módosítva: 2012. május 14.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás.

trisztan

2017. április 1.

Elég híg, de kiadós, gyorsan beszívódik. Nőies,de mégsem hivalkodó az illata. Közepesen hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

bivienn

2015. december 25.

Puha bőr! Annyira imádom, hogy az hihetetlen. Amióta megvettem, nem is nagyon voltam hajlandó mást használni. De ki tenné? Az illata nagyon visszafogott, mégis észreveszi, aki használja, nem tűnik el egyik pillanatról a másikra. Tényleg nagyon hamar felszívódik, nem szükséges hosszan kenegetni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

ginga6

2015. május 25.

1100 Ft-ért vettem a DM-ben tusfürdővel együtt. Eddig valamiért nem használtam Dove termékeket, de ez most megvett. Nagyon kellemes, visszafogott illata van. Folyékony az állaga, ezért könnyű eloszlatni és nagyon gyorsan felszívódik, utána pedig pihepuha lesz a bőröm. De tényleg! a lábam olyan selymes lett tőle, hogy öröm volt utána végigsimítani. Egyébként is megéri az árát (1100 Ft 250 ml), ennyiért meg hülye lettem volna ott hagyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

helgus96

2015. március 25.

Én imádtam, amikor használtam! Annyira jó volt az a hűsítő bizsergető hatása, illatáért is oda meg vissza voltam. Nem tudom, lehet-e még kapni, de tuti újravásárolnám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 25.

Sozora

2014. május 11.

Ajándékba kaptam. Kb. 3 használatot bírtam elviselni. Nekem az illata túl erős. Nem bírom magamon. A hidratálást pedig abszolút nem vettem észre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

onessin

2013. december 9.

Nagyon híg, nem hidratál az illata pedig túl erős...nem dove minőség... (nekem narancs színűm van, nem a képen látható)...nem szeretem, de elhasználom termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

Stella9

2013. június 5.

Illata finom, állaga kicsit hígabb, mint általában a testápolóké. Nagyon gyorsan beszívódik, nem marad utána ragacsos érzés. Hűsítő, frissítő érzés marad utána. Teljesen korrekt testápoló, az én normál bőrömre tökéletes volt, csak azért nem kap maximális pontszámot, mert ilyen kicsi kiszereléshez pofátlanul drága (mint ahogy a Nivea cuccok is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

timcsike1989

2013. február 14.

Annyira jó hűsítő hatása van, az illatával meg szokás szerint megvettek :D Nagyon könnyen beszívódik és semmi rossz érzetet nem hagy maga után. Én is nyáron szereztem be akciósan és valóban a melegebb időkben ajánlatos használni, mert télre kevés ez a hidratálás. De gondolom ők is nyárra szánták, mert akkor dobták ki limitált kiadásba :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

csipkeorsika

2012. október 30.

Nekem nem a testápoló, hanem egy tégelyes kézkrém van meg ebből a limitált szériából. az illatát imádom!! még nyáron vettem, mert épp akciós volt ,viszont a melegben egy kicsit nehéz volt a bőrömnek, ám amióta beköszöntött a hűvösebb idő, tökéletes!! sokáig hidratál, és az illatát is megtartja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Bettina

2012. szeptember 25.

Hirtelen kellett testápolót vennem. Az illata elsőnek megfogott, és mivel már több Dove testápolóm is volt, azt hittem ez is hasonlóan fog teljesíteni. És nem. Alig hidratál, sajnos ez télre kevés lesz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Hidratálók: Glycerin, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2