Dove

Ár:   869 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lucainmakeupland, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Kategória:   Dezodorok

Bőrápoló összetevőkkel segít helyreállítani a borotválkozástól irritált bőrt. 48 órás védelmet biztosít.

GrabdeBelvedere

2019. október 30.

Teljesen random vettem le a polcról, csak megszagolni akartam. Annyira bejött, hogy egyből megvettem, sőt a sprayt is azonnal.
Dove =1000%izzadásgátlás--->nekem mindenképpen. Szóval nem vagyok meglepve, hogy nagyon működik. Az illata nem jön olyan jól elő, mint a go freshnek vagy a silk drynak, de azért ott van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

aalexaa

2019. július 7.

Az izzadás ellen jól véd, foltot nem hagy, de engem rohadó dinnyére emlékeztetett a szaga, ezért kínkeservesen használtam el. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

ziza27

2019. július 7.

Az illata nekem nagyon mű, savanykás púderes, így nem lett a kedvencem. A hatása rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

vanillacaramella.sweet

2017. április 15.

Illata nem tetszik, erős zavaró, de állaga és hatása ugyan az, mint társaié.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Illata nem tetszik, erős zavaró, de állaga és hatása ugyan az, mint társaié.

Linuxo

2017. március 29.

Imádtam használni ezt a deót. Nagyon fincsi rágógumi illata volt, és teljesen rendben volt az izzadásgátló hatása is. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

galysos

2016. július 30.

Kellemes az illata, egészen jó az izzadásgátló hatása. Fehér foltot hagy a sötétebb ruhán, ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

lovecreams

2016. július 29.

Imádom:)) Az illata mesés és tartós is, viszont sajna összetörött, ezért egy csillagot levonok:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Bridddzs

2016. július 10.

Nekem bevált. Nagyon kellemes az illata, olyan nőies és nekem olyan "ápolt" érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

anitakiara

2016. április 17.

Ez az első olyan krémdeo, ami néhány hibája mellett kb fél év alatt sem okozott irritációt nálam. Az összes többit cserélgetni kellett, mert egy idő után kisebesedett meg viszketett tőle a bőröm. Ettől nem, jó az illata is, hátránya csak annyi, hogy foltot hagy és át lehet izzadni, de ez legyen a legnagyobb bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

CrazyKid

2016. január 8.

Én nagyon szeretem, eddig egyszer sem voltam büdös, bár azért néha átizzadtam. Nekem bevált, bár tényleg foltot hagy, csak sajnos mi nem...:/ Az illata is szuper :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate