Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Tusfürdők

Anyics

2020. július 24.

Valóban sűrű az állaga, de én ezt úgy oldom meg, hogy felhígítom vízzel, jól összerázom és egy nagyon krémes selymes tusfürdő lesz belőle, amit le is visz a víz a bőrömről. Tényleg puhítja a bőrt és az illata friss, olyan citrusos. Meg vagyok vele elégedve. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 24.

szabrina000

2018. július 2.

Nagyon finom, tartós az illata
Remekül hidratálja a bőrömet😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Nagyon finom, tartós az illata
Remekül hidratálja a bőrömet😄

Linuxo

2018. március 16.

Eddigi legjobb termék a Dovetól, amit valaha használtam! Szerelem!💜 Csodás illat, az állaga isteni, finom, puha, hidratált a bőröm utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Ennie86

2018. január 30.

Mint nagy dove rajongó ennek is imádom az illatát/hatását! Akik írtátok, hogy olyan mintha testápolóval fürdenétek próbáljátok ki szivaccsal. Sokkal tusfürdősebb lesz az állaga. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Jelizz

2017. szeptember 15.

ennek a tusfurdonek lagyabb illata van, akciosan vettem nejem megfelel. tipikus Dove minoseg nem szarit
🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

🙂

rachel92

2017. június 18.

Tényleg mintha testápolóval fürödnék. Az illata számomra semleges, azzal nincs bajom, de szó szerint alig bírom levakarni magamról. Gondolom ez kéne legyen az előnye, mert gondolom ez így jobban hidratál, mint a vizesebb, habosabb tusfürdők, amik egy kis vízsugárral is lejönnek, de engem mégis idegesít, hogy jön a víz a csapból, és sehogy sem jön le vele a tusfürdő a bőrömről. Ajándékba kaptam, el fogom használni, mert tusfürdőnek tusfürdő, úgy különösebb bajom nincs vele, de hát ez az állag :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Redlips

2017. április 24.

Nem értem a nagy hype-ot a Dove tusfürdők körül. Olyan mintha testápolóval mosakodnék, nem érzem magam utána tisztának. Az illata se volt túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Babika20

2017. január 24.

Én ezt vagy 1 év alatt használtam el.. télen és ősszel oké, de nyárra pl. már too much kategória..Szinte alig habzik, nagggyon sűrű krém, ami ha nem figyelsz, túléli a zuhanyzást és a törülközésnél jössz rá, hogy kezdheted elölről, mert rajtad maradt..:) illatra jó, kellemes Dove illat, nagyon picit parfümös. Egyébként utána jó puha a bőröm, aláírom és viszonylag sokáig,1-2 óráig érzem az illatot magamon.. igen, nálam ez sok. Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

senskin

2017. január 6.

Nagyon selymes és puha a bőröm a vele való tusolás után. Az elején nem tetszett az állaga, de rájöttem, hogy lehet jól használni és működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

zdoreebaba

2016. szeptember 3.

Nekem ez egyáltalán nem habzik és a vízre sem csinál sok mindent, szabályszerűen olyan, mintha sima testápolóval zuhanyoznék. Tusolás után rendesen rajtam marad az a fehér krém, amitől ráadásul ragadok is. Az illatában sincs semmi extra, ugyanaz a kellemes, a Dovetól megszokható illatvilág. Tehát nem habzik, borzasztóan krémes, egyáltalán nem hasonlítható egy jó tusfürdőhöz. Nekem ez csak 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil